Logo kliknieuws.nl/bosscheomroep
Festilent was niet opgewassen tegen Boekel Sport.
Festilent was niet opgewassen tegen Boekel Sport. (Foto: Frans vd Elzen)
foto’s

Programma derde groepsduels KNVB-districtsbeker

  •   keer gelezen   Voetbal

Er wordt in de regio weer gestreden om de KNVB-districtsbeker. Hieronder vindt u het volledige programma en de uitslagen per poule.

Groep 1-01:
De Ster-RVU 2-0
Volharding-Caesar 2-2
RVU-Volharding 2-0
Caesar-De Ster 3-4

1. De Ster 2-6
2. RVU 2-3
3. Caesar 2-1
4. Volharding 2-1

RVU-Caesar (19/9, 14.30)
Volharding-De Ster (19/9, 14.30)

Groep 1-03:
Erp-Heeswijk 1-1
EVVC-Berghem Sport 1-2
Berghem Sport-Erp 3-2
Heeswijk-EVVC 2-3

1. Berghem Sport 2-6
2. EVVC 2-3
3. Erp 2-1
4. Heeswijk 2-1

EVVC-Erp (19/9, 14.30)
Heeswijk-Berghem Sport (19/9, 14.30)

Groep 1-04 (OOST):
OVC’85-Eendracht’30 2-1
BVC’12-Woezik 5-1
Woezik-OVC’85 3-1
Eendracht’30-BVC’12 0-0

1. BVC’12 2-4
2. OVC’85 2-3
3. Woezik 2-3
4. Eendracht’30 2-1

OVC’85-BVC’12 (18/9, 17.00)
Woezik-Eendracht’30 (19/9, 14.30)

Groep 1-05:
Prinses Irene-HVCH 1-1
TOP-DAW Schaijk 6-0
HVCH-TOP 0-2
DAW Schaijk-Prinses Irene 1-1

1. TOP 2-6
2. Prinses Irene 2-2
3. HVCH 2-1
4. DAW Schaijk 2-1

Prinses Irene-TOP (18/9, 18.00)
DAW Schaijk-HVCH (19/9, 14.30)

Groep 1-06:
Venhorst-Vianen Vooruit 0-0
NWC-Someren 2-0
Someren-Venhorst 7-0
Vianen Vooruit-NWC 1-0

1. Vianen Vooruit 2-4
2. Someren 2-3
3. NWC 2-3
4. Venhorst 2-1

Vianen Vooruit-Someren (19/9, 14.30)
NWC-Venhorst (19/9, 14.30)


Olympia’18 versloeg Volkel. (foto: Bas Delhij)

Groep 1-07:
Volkel-Sparta’25 0-3
Rhode/VSB-Olympia’18 1-5
Olympia’18-Volkel 2-1
Sparta’25-Rhode/VSB 5-2

1. Sparta’25 2-6
2. Olympia’18 2-6
3. Volkel 2-0
4. Rhode 2-0

Volkel-Rhode/VSB (19/9, 14.30)
Olympia18-Sparta’25 (19/9, 14.30)


SSS’18 was niet bij machte SV Venray te verslaan. (foto: Bas Delhij)

Groep 1-09:
GSV’28-SSS’18 0-0
SV Venray-Scharn 6-0
Scharn-GSV’28 1-2
SSS’18-SV Venray 0-2

1. SV Venray 2-6
2. GSV’28 2-4
3. SSS’18 2-1
4. Scharn 2-0

GSV’28-SV Venray (19/9, 14.30)
Scharn-SSS’18 (19/9, 14.30)

Groep 2-01:
Avesteyn-Vorstenbossche Boys 2-2
Ruwaard-Avanti’31 1-9
Avanti’31-Avesteyn 1-1
Vorstenbossche Boys-Ruwaard 4-0

1. Avanti’31 2-4
2. Vorstenbossche Boys 2-4
3. Avesteyn 2-2
4. Ruwaard 2-0

Ruwaard-Avesteyn (19/9, 14.30)
Vorstenbossche Boys-Avanti’31 (19/9, 14.30)

Groep 2-02:
Achilles Reek-O.K.S.V. 3-1
Constantia-VCO 1-3
VCO-Achilles Reek 1-2
O.K.S.V.-Constantia 0-3

1. Achilles Reek 2-6
2. Constantia 2-3
3. VCO 2-3
4. O.K.S.V. 2-0

Constantia-Achilles Reek (16/9, 20.00)
O.K.S.V.-VCO (19/9, 14.30)

Groep 2-08:
Elsendorp-Oostrum 1-7
Bruheze-Handel 2-5
Handel-Elsendorp 8-0
Oostrum-Bruheze 2-5

1. Handel 2-6
2. Bruheze 2-3
3. Oostrum 2-3
4. Elsendorp 2-0

Bruheze-Elsendorp (19/9, 14.30)
Oostrum-Handel (19/9, 14.30)

Groep 2-10:
HVV Helmond-RKVV Keldonk 9-2
FC de Rakt-VOW 0-0
RKVV Keldonk-FC de Rakt 1-1
VOW-HVV Helmond 3-1


VOW - HVV Helmond. (Foto: Arno Korsten)

1. VOW 2-4
2. HVV Helmond 2-3
3. FC de Rakt 2-2
4. RKVV Keldonk 2-1

RKVV Keldonk-VOW (19/9, 14.30)
FC de Rakt-HVV Helmond (19/9, 14.30)

Groep 2-14:
Cito-DESO 6-2
WHV-Margriet 0-4
Margriet-Cito 4-0
DESO - WHV 5-2


1. Margriet 2-6
2. Cito 2-3
3. DESO 2-3
4. WHV 2-0

DESO-Margriet (18/9, 18.00)
WHV-Cito (19/9, 14.30)

Groep 2-15:
Nooit Gedacht-Nulandia 3-1
Maaskantse Boys - NLC’03 2-0
Nulandia-Maaskantse Boys 4-0
NLC’03-Nooit Gedacht 0-3

1. Nooit Gedacht 2-6
2. Nulandia 2-3
3. Maaskantse Boys 2-3
4. NLC’03 2-0

Maaskantse Boys-Nooit Gedacht (19/9, 14.00)
Nulandia-NLC’03 (19/9, 14.30)

Groep 2-16:
VCA-SIOL 3-1
De Zwaluw-BVV’27 4-1
SIOL-De Zwaluw 1-0
BVV’27-VCA 0-0

1. VCA 2-4
2. De Zwaluw 2-3
3. SIOL 2-3
4. BVV’27 2-1

VCA-De Zwaluw (19/9, 14.30)
BVV’27-SIOL (19/9, 14.30)

Groep 2-17:
Gassel-HBV 1-2
Achates-Hapse Boys 4-3
HBV-Achates 2-0
Hapse Boys-Gassel 2-1

1. HBV 2-6
2. Hapse Boys 2-3
3. Achates 2-3
4. Gassel 2-0

HBV-Hapse Boys (19/9, 14.30)
Achates-Gassel (19/9, 14.30)


EGS’20 won in de districtsbeker van SES Langenboom. (foto: Voetbal-shoot.nl)

Groep 2-21:
SES-Toxandria 1-2
DWSH’18-EGS’20 1-4
EGS’20-SES 5-2
Toxandria-DWSH’18 3-3

1. EGS’20 2-6
2. Toxandria 2-4
3. DWSH’18 2-1
4. SES 2-0

Toxandria-EGS’20 (19/9, 14.30)
DWSH’18-SES (19/9, 14.30)

Groep 2-22
Irene – Boskant 1-2
DVG – Nijnsel/TVE 1-1
Boskant – DVG 2-1
Nijnsel/TVE – Irene 1-0

1-Boskant 2-6
2-Nijnsel 2-4
3-DVG 2-1
4-Irene 2-0

Boskant – Nijnsel
Irene - DVG

Groep 2-31:
DSV-Fiducia 2-1
Holthees-Smakt - Milheezer Boys 1-2
Milheezer Boys-DSV 0-5
Fiducia - Holthees-Smakt 5-2

1. DSV 2-6
2. Fiducia 2-3
3. Milheezer Boys 2-3
4. Holthees-Smakt 2-0

Fiducia-Milheezer Boys (18/9, 17.30)
Holthees-Smakt - DSV (19/9, 14.30)

Groep 2-32:
Ollandia-Schijndel 0-11
WEC - Stiphout Vooruit 0-7
Schijndel-WEC 0-0
Stiphout Vooruit-Ollandia 9-2

1. Stiphout Vooruit 2-6
2. Schijndel 2-4
3. WEC 2-1
4. Ollandia 2-0

Stiphout Vooruit-Schijndel (19/9, 18.00)
Ollandia-WEC (19/9, 14.30)

Groep 2-37:
MOSA’14-Ulysses 1-1
FC Schadewijk-FC Uden 4-1
FC Uden-MOSA’14 2-1
Ulysses-FC Schadewijk 3-7

1. FC Schadewijk 2-6
2. FC Uden 2-3
3. MOSA’14 2-1
4. Ulysses 2-1

MOSA’14-FC Schadewijk (19/9, 13.30)
FC Uden-Ulysses (19/9, 14.30)

Groep 2-39:
Vitesse’08-SV Milsbeek 5-1
SBV-VESTA’19 1-3
VESTA’19-Vitesse’08 2-2
SV Milsbeek-SBV 6-0

1. Vitesse’08 2-4
2. VESTA’19 2-4
3. SV Milsbeek 2-3
4. SBV 2-0

SBV-Vitesse’08 (19/9, 14.30)
SV-Milsbeek-VESTA’19 (19/9, 14.30)


Festilent was niet opgewassen tegen Boekel Sport. (foto: Frans vd Elzen)

Groep 2-44:
Boekel Sport-Odiliapeel 6-0 (Goals: Tim Schuijers 3, Sten Krol, Jari Claasse, Sander Jonkers)
Rood Wit’62-Festilent 3-4
Odiliapeel-Rood Wit’62 (12/9, 14.30)
Festilent-Boekel Sport 2-5 (Goals Boekel: Jan van den Acker 2x, Guus Goossens, Edward Schouten en Sander Jonkers)

1. Boekel Sport 1-3
2. Festilent 1-3
3. Rood Wit’62 1-0
4. Odiliapeel 1-0

Odiliapeel-Festilent (19/9, 14.30)
Rood Wit’62-Boekel Sport (19/9, 14.30)

Groep 2-50:
Boerdonk-SCMH 2-3
ASV’33-Mariahout 1-1
Mariahout-Boerdonk 2-2
SCMH-ASV’33 1-1

1. SCMH 2-4
2. ASV’33 2-2
3. Mariahout 2-2
4. Boerdonk 2-1

Mariahout-SCMH (19/9, 14.00)
Boerdonk-ASV’33 (19/9, 14.30)


Astrantia versloeg vierdeklasser Herpinia en is koploper in de groep. (foto: Marieke Lemmen)

Groep 2-53:
Herpinia-Sambeek 1-0
Heijen-Astrantia 1-3
Sambeek-Heijen 1-2
Astrantia-Herpinia 2-0

1. Astrantia 2-6
2. Herpinia 2-3
3. Heijen 2-3
4. Sambeek 2-0

Herpinia-Heijen (19/9, 14.30)
Astrantia-Sambeek (19/9, 14.30)


Excellent beleefde in Beugen een gemakkelijke middag tegen VIOS’38. (foto: Bas Delhij)

Groep 2-57:
Juliana Mill-VIOS’38 2-1
Excellent-SVS 7-0
VIOS’38-Excellent 1-6
SVS-Juliana Mill 1-2

1. Excellent 2-6
2. Juliana Mill 2-6
3. VIOS’38 2-0
4. SVS 2-0

SVS-VIOS’38 (18/9, 18.15)
Juliana Mill-Excellent (19/9, 14.30)

Zaterdagvoetbal

Groep 2-04:
JVC Cuijk-Redichem 3-0
Juliana’31 za1-DFS 3-3
DFS-JVC Cuijk 0-7
Redichem-Juliana’31 za1 2-5

1. JVC Cuijk 2-6
2. Juliana’31 2-4
3. DFS 2-1
4. Redichem 2-0

JVC Cuijk-Juliana’31 za1 (18/9, 13.30)
DFS-Redichem (18/9, 15.00)

Groep 2-05:
Hardinxveld-Dongen 5-0
SV Capelle-Margriet 1-2
Dongen-SV Capelle 7-1
Margriet-Hardinxveld 0-4

1. Hardinxveld 2-6
2. Dongen 2-3
3. Margriet 2-3
4. SV Capelle 2-0

Hardinxveld-SV Capelle (18/9, 14.30)
Margriet-Dongen (18/9, 17.00)

Groep 2-30:
GDC-SV TOP 1-1
VVAC-Berkdijk 5-0
Berkdijk-GDC 0-3
TOP - VVAC 0-2

1. VVAC 2-6
2. GDC 2-4
3. TOP 2-1
4. Berkdijk 2-0

VVAC-GDC (18/9, 15.00)
SV TOP-Berkdijk (20/9, 20.00)

Groep 2-31:
BZC’14-O.S.S.’20 1-0
SCO-SVS’65 0-2
O.S.S.’20-SCO 1-2
SVS’65-BZC’14 7-2

1. SVS’65 2-6
2. SCO 2-3
3. BZC’14 2-3
4. O.S.S.’20 2-0

O.S.S.’20-SVS’65 (18/9, 16.30)
SCO-BZC’14 (18/9, 17.00)

Meer berichten