<p>Programma voorbereiding.</p>

Programma voorbereiding.

(Foto: Voetbal-shoot.nl/Jeff Meijs)

Oefenprogramma voorbereiding seizoen 2021-2022

  •   keer gelezen   Voetbal

Het oefenprogramma van de voorbereiding op het seizoen 2021-2022 bij de amateurs in Noordoost-Brabant en de Kop van Noord-Limburg krijgt gestalte. Het programma van uw vereniging kunt u mailen naar: info@kliksport.nl

Donderdag 1 juli
Boekel Sport - Erp (20.00 uur)

Donderdag 8 juli
Boekel Sport - Boskant (20.00)

Zondag 11 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - AWC Wijchen (11.00)

Woensdag 14 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - FC Den Bosch (20.00)

Donderdag 15 juli
UDI’19/CSU O23 - Boekel Sport (20.00)
SIOL - Blauw Wit Nijmegen (20.00)

Zaterdag 17 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - Moerse Boys (17.00)

Zondag 18 juli
Boekel Sport - Nijnsel/TVE Reclame (13.00)

Dinsdag 20 juli
TOP Oss - O.S.S.’20 (19.00)
De Treffers - Blauw Geel’38/Jumbo (20.00)

Zaterdag 24 juli
De Treffers - O.S.S.’20 (15.00)
Blauw  Geel’38/Jumbo - RKSV Nuenen (19.00)

Dinsdag 27 juli
Heeswijk - Boekel Sport (20.00)

Zaterdag 31 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - UDI’19/CSU (volgt)
O.S.S.’20 - Achilles Veen (14.30)

Zondag 1 augustus:
EGS’20 - VCA

Zaterdag 7 augustus
OJC Rosmalen-toernooi met OJC en UNA
Venhorst - EGS’20 (17.00)

Zondag 8 augustus:
O.S.S.’20 - Juliana’31 (12.00)
HBV - EGS’20 (13.00)

Dinsdag 10 augustus
Blauw Geel’38/Jumbo - OJC Rosmalen (20.00)
GVVV - O.S.S.’20 (20.00)          

Zaterdag 14 augustus:
O.S.S.’20 - OJC Rosmalen (14.30)
HBV - JVC Cuijk (18.30)

Zondag 15 augustus:
FC Uden - Unitas’28 (13.00)

Dinsdag 17 augustus:
HBV - Gassel (20.00)
VESTA’19 - RKKSV (20.00)
DAW Schaijk - Margriet (20.15)
VOW - SCMH

Zaterdag 21 augustus:
Maasdonk Cup in Nuland met Nulandia, Nooit Gedacht en EVVC 
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie - Boekel Sport (14.30)
Margriet - Berghem Sport (18.00)
Erp - DAW (18.00)

Zondag 22 augustus:
Vitesse’08 - Volharding (12.00)
FC Uden - Erp 2 (12.00)
SIOL - HBV (13.00)
VESTA’19 - SCG’18 (13.00)
SCMH - Avesteyn (13.00)

Dinsdag 24 augustus:
Zomertoernooi Victoria’25 met VCA, EGS’20, Victoria’25, Overasseltse Boys, Oranje Blauw, SCP, Roda’28 en AVW’66.

Woensdag 25 augustus:
Zomertoernooi Victoria’25 met VCA, EGS’20, Victoria’25, Overasseltse Boys, Oranje Blauw, SCP, Roda’28 en AVW’66.

Zaterdag 28 augustus:
Erp - Margriet (18.00)
DAW - SSS’18 (18.00)
FC Schadewijk - SCMH (17.00)

Zondag 29 augustus:
SES Langenboom - HBV (12.00)
Trekvogels - SIOL (12.00)
Nulandia - Cito (12.00)
FC Uden - Ruwaard (12.00)
Volharding - NWC (13.00)
DSV - Venhorst (13.00)
Boekel Sport - Sparta’18 (14.00)
VESTA’19 - Unitas’28 (14.30)

Dinsdag 31 augustus:
SIOL - Eendracht’30 (20.00)
Nulandia - Avanti’31 (20.00)
Boekel Sport - DAW (20.00)
Volharding - EGS’20 (20.00)
VESTA’19 - Nooit Gedacht (20.00 uur)
Margriet - Heeswijk (20.15)

Donderdag 2 september:
Constantia - SCMH

Dinsdag 7 september:
Nulandia - Real Lunet (20.00)

Dinsdag 14 september:
SIOL - EGS’20 (20.00)
BVV - Nulandia (20.00)

Donderdag 16 september:
Venhorst - Boekel Sport (20.00)

Dagen en tijden zijn onder voorbehoud van wijzigingen. De informatie is afkomstig van amateurclubs zelf.

Meer berichten