Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 3 oktober

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK 

Groene Ster 2-Erp 2 1-1

ZSV 2-Venlosche Boys 2 2-1

HVCH 2-Sparta’25 2 2-1

NWC 2-Someren 2 3-1

Wittenhorst 2-Deurne 2 3-1

Reserve 2e Klasse C

Mifano 2-Baarlo 2 0-4

Bavos 2-Sparta’18 2 4-2

FCV Venlo 2-Volharding 3 1-6

Sportclub Irene 2-HVCH 4 0-2

SSS’18 2-MMC Weert 3 6-0

Reserve 2e Klasse D

Avanti’31 2-Prinses Irene 2 5-2

HVCH 3-Vianen Vooruit 2 afgelast

UDI’19 2-Schijndel 2 2-1

DAW 2-Heeswijk 2 2-1

Nooit Gedacht 2-Volkel 2 2-2

Reserve 3e klasse G

Excellent 2-UDI’19 3 3-1

NLC’03 2-Constantia 2 0-3

DAW 3-EGS’20 2 afgelast

Volkel 3-Nijnsel 2 2-1

Hapse Boys 2-Juliana 2 afgelast

Reserve 4e klasse 06

FCV Venlo 3-Wittenhorst 3 3-0

Venray 3-America 2-3

IVO 3-Venlosche Boys 4 3-2

Leunen 2-Oostrum 2 2-2

Melderslo 2-Vitesse’08 3 5-0

Reserve 4e klasse 08

Vitesse’08 2-Montagnards 2 1-1

DSV 2-Venray 4 afgelast

Heijen 2-Achates 2 4-5

DWSH’18 2-De Zwaluw 2 1-1

Reserve 4e klasse 11

OSS’20 2-DAW 4 1-2

Herpinia 2-EVVC 3 2-6

TOP 2-EGS’20 3 0-4

HVCH 6-WHV 2 afgelast

Vesta’19 3-Nooit Gedacht 2 afgelast

Reserve 5e klasse 13

VCH 2-Venray 6 1-1

Melderslo 3-VVV’03 2 2-2

Blerick 4-HBSV 3 1-5

DEV Arcen 2-SSS’18 3 3-5

GFC’33 2-Meterik 2 4-1

VOS 2-Wittenhorst 5 0-2

Reserve 5e klasse 14

SSS’18 4-Venray 5 afgelast

SV United 3-America 3-1

Oostrum 3-Stormvogels’28 2 9-4 

SVOC’01 2-Ysselsteyn 3 4-6

EWC’46 2-Leunen 3 3-1

Volharding 4-Wittenhorst 4 5-4

Reserve 5e klasse 15

Vitesse’08 4-Milsbeek 2 afgelast

JVC Cuijk 2-VCA 2 4-2

De Zwaluw 3-HBV 2 0-3

Menos-Achates 3 1-7

Constantia 3-EGS’20 5 5-2

VIOS’38 2-Olympia’18 4 1-4

Reserve 5e klasse 16

Blauw Geel’38 9-FC de Rakt 2 0-4

Volkel 4-SES 2 afgelast

Festilent 3-Juliana 3 4-0

Venhorst 3-OSS’20 3 afgelast

EGS’20 4-UDI’19 5 afgelast

Reserve 5e klasse 20

Achilles Reek 2-Blauw Geel’38 10 1-2

Ulysses 2-EGS’20 6 afgelast

OSS’20 5-HVCH 8 2-1

Vesta’19 4-TOP 3 afgelast

VROUWEN

2e klasse G

Leveroy vr-Schaesberg vr 1-5

OJC Rosmalen vr-Rood Wit’62 vr 0-1

Beerse Boys vr-SSS’18 vr 1-0

Bergeijk vr-ZSV vr 1-4

Wittenhorst vr-HRC’14 vr 3-0

3e klasse E

Nooit Gedacht vr 2-DAW vr 0-3

Vitesse’08 vr-Gassel vr 2-3

Avesteyn/Heeswijk vr-HBV vr 0-3

EVVC vr-Vorstenbossche Boys vr 0-2

4e klasse 02

Sambeek vr-MVC’19 vr 3-3

Olympia’18 vr-Venray vr 2-3

Bieslo vr-Mierlo Hout vr 7-0

Volharding vr-Hapse Boys vr afgelast

Sparta’18 vr-SJVV vr 2-2

4e klasse 03

Avanti’31 vr-OSS’20 vr 7-0

MVC vr-Gemert vr 2-0 

Nulandia vr-Boekel Sport vr 2-2

Blauw Geel’38 vr-Berghem Sport vr 1-4

UDI’19 vr 3-VOW vr 1-1

5e klasse 04

DSV vr-Achates vr afgelast

De Zwaluw vr-Hapse Boys vr 2 2-3

VVV’03 vr-Venray vr 2 afgelast

MDOC vr-Vianen Vooruit vr 6-3

FCV Venlo vr-SSS’18 vr 2 9-0

5e klasse 06

Maaskantse Boys vr-SBV/Ulysses vr 4-4

Margriet vr-Prinses Irene vr 2 0-4

EVVC vr 2-HVCH vr 3 1-7

Vorstenbossche Boys vr 2-HVCH vr 2 0-2

TOP vr-SES vr 1-6

6e klasse 05

DWSH’18 vr-Brandevoort vr 4-8

Someren/NWC vr-StiphoutVooruit. vr

afgelast

Excellent vr-ZSV vr 3 21-0

SJVV vr-Bavos vr 2 afgelast

Bruheze vr-SPV/Deurne vr afgelast

6e klasse 06

Volharding 2 vr-America vr 6-1 

Olympia’18 2 vr-BVV’27 vr afgelast

MDOC vr 2-Melderslo vr afgelast

Holthees/Smakt vr-Hegelsom vr afgelast

HRC’27 vr-Oostrum vr 3-2

SVB United vr-Montagnards vr afgelast

Meer berichten