Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 10 oktober

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK 

Deurne 2-Groene Ster 2

Erp 2-ZSV 2

Venlosche Boys 2-NWC 2

Wittenhorst 2-HVCH 2

Volharding 2-Someren 2

Reserve 2e klasse C

Sparta’18 2-SSS’18 2

Bavos 2-Olympia’18 2

MMC Weert 3-Sportclub Irene 2

Volharding 3-Baarlo 2

HVCH 4-Mifano 2

Reserve 2e klasse D

Vianen Vooruit 2-Nooit Gedacht 2

Schijndel 2-Volkel 2

Prinses Irene 2-HVCH 3

Festilent 2-DAW 2

Heeswijk 2-UDI’19 2

Reserve 3e klasse G

UDI’19 3-Constantia 2

Nijnsel 2-Hapse Boys 2

Avesteyn 2-DAW 3

Juliana 2-NLC’03 2

EGS’20 2-Excellent 2

Reserve 4e klasse 06

Vitesse’08 3-Venray 3

Venlosche Boys 4-FCV Venlo 3

SVEB 2-Melderslo 2

Oostrum 2-IVO 3

America-Wittenhorst 3

Reserve 4e klasse 08

Hapse Boys 3-Heijen 2

Montagnards 2-DWSH’18 2

Venray 4-Achates 2

Toxandria 2-DSV 2

Reserve 4e klasse 11

DAW 4-HVCH 6

Prinses Irene 3-EVVC 3

WHV 2-Herpinia 2

Nooit Gedacht 3-OSS’20 2

Vesta’19 3-TOP 2

Reserve 5e klasse 13

VVV’03 2-VOS 2

Melderslo 3-Blerick 4

Venray 6-DEV Arcen 2

Meterik 2-SSS’18 3

HBSV 3-GFC’33 2

Wittenhorst 5-VCH 2

Reserve 5e klasse 14

Wittenhorst 4-Ysselsteyn 3

Venray 5-SV United 3

America 2-SVOC’01 2

Stormvogels’28 2-Volharding 4

EWC’46 2-Olostrum 3

Leunen 3-SSS’18 4

Reserve 5e klasse 15

Olympia’18 4-Menos

Achates 3-Vitesse’08 4

EGS’20 5-VIOS’38 2

VCA 2-Milsbeek 2

HBV 2-JVC Cuijk 2

Constantia 3-De Zwaluw 3

Reserve 5e klasse 16

SES 2-Blauw Geel’38 9

Juliana 3-EGS’20 4

FC Uden 3-Venhorst 3

Festilent 3-Volkel 4

FC de Rakt 2-OSS’20 3

Reserve 5e klasse 20

EGS’20 6-Prinses Irene 5

Blauw Geel’38 6-FC Schadewijk 2

HVCH 8-Vesta’19 4

OSS’20 5-Ulysses 2

TOP 3-Achilles Reek 2

Oost

Reserve 5e klasse 02

FC Kunde 4-Juliana’31 3

Overasseltse Boys 2-Trekvogels 5

Ewijk 4-WVW 2

Brakkenstein 7-Eendracht’30 2

DVSG 2-Union 3

SV Waalstad 3-Blauw Wit 3

Vrouwen

2e klasse G

Rood Wit’62 vr-Festilent vr

Beerse Boys vr-Wittenhorst vr

SSS’18 vr-Bergeijk vr

HRC’14 vr-OJC Rosmalen vr

ZSV vr-Leveroy vr

3e klasse E

DAW vr-Constantia vr

HBV vr-NLOC’03 vr

EVVC vr-Avesteyn/Heeswijk vr

Vorstenb Boys vr-Noolt Gedacht vr 2

4e klasse 02

Venray vr-Volharding vr

SJVV vr-Bieslo vr

SVEB/Sporting ST vr-Olympia’18 vr

Hapse Boys vr-Mierlo Hout vr

4e klasse 03

OSS’20 vr-Blauw Geel’38 vr

Avanti’31 vr-MVC vr

Berghem Sport vr-Nulandia vr

VOW vr-Juliana vr

Gemert vr-UDI’19 vr 3

5e klasse 04

Hapse Boys vr 3-DSV vr

Achates vr-MDOC vr

Hapse Boys vr 2-Vianren vooruit vr

Venray vr 2-De Zwaluw vr

FCV Venlo vr-VVV’03 vr

5e klasse 06

EVVC vr 2-TOP vr

Prinses Irene vr 2-Festilent 2 vr

HVCH vr 3-Maaskantse Boys vr

SBV/Ulysses vr-EGS’20 vr

SES vr-Margriet vr

6e klasse 05

ZSV vr 3-Bruheze vr

SJVV vr 2-Excellent vr

SPV/Deurne vr-Constantia vr 2

Bavos vr 2-Someren/NWC vr 4

Stiphout Vooruit vr-DWSH’18 vr

6e klasse 06

America vr-Melderslo vr

BVV’27 vr-Volharding vr 2

Montagnards vr-HRC’27 vr

Oostrum vr-Holthees/Smakt vr

Hegelsom vr-MDOC vr 2

SV United vr-Olympia’18 vr 2

6e klasse 08

Achilles Reek vr-NLC’03 vr 3

Vesta’19 vr-DAW vr 2

VCO vr-DWSH’18 vr 2

OSS’20 vr 2-EGS’20 vr 2

Meer berichten