<p>Dennis Meier, trainer van Vorstenbossche Boys.</p>

Dennis Meier, trainer van Vorstenbossche Boys.

(Foto: Kliksport)

Kliksport Trainerscarrousel: welke trainer blijft en wie vertrekt?

  •   keer gelezen   Voetbal

Wie is er het seizoen 2022-2023 de hoofdtrainer bij welke club in de zogeheten ‘Kliksport’-regio (Land van Cuijk, Noord-Limburg, Oss, Veghel en Uden)? Het volledige overzicht is te vinden in de onderstaande Kliksport Trainerscarrousel. Mutaties te melden? Stuur dan een e-mail naar info@kliksport.nl 

Derde Divisie Zondag

O.S.S.’20
2021-2022: Bertran Kreekels (laatste seizoen)
2022-2023:

Blauw-Geel’38/Jumbo
2021-2022: Niels van Casteren
2022-2023: Niels van Casteren

Hoofdklasse B

UDI’19/CSU
2021-2022: Lodewijk de Kruif
2022-2023: Lodewijk de Kruif

Eerste klasse C

HVCH
2021-2022: Roy de Haan
2022-2023: Roy de Haan

TOP
2021-2022: Bas Gösgens
2022-2023: Bas Gösgens

Erp
2021-2022: Jurgen van Wanrooij
2022-2023: Loet Donkers/Jurgen van Wanrooij

Berghem Sport
2021-2022: Willem van der Burgt / Stef Sijbers
2022-2023:

Rhode
2021-2022: Hans Lathouwers (laatste seizoen)
2022-2023:

Eerste klasse D (Zuid II)

SSS’18
2021-2022: Michel Kuijpers
2022-2023: Michel Kuijpers


Tweede klasse F

Volharding
2021-2022: Johan Vullings (laatste seizoen)
2022-2023: Jan Pruijn

DAW Schaijk
2021-2022: Rob van der Ven
2022-2023: Rob van der Ven

Olympia’18
2021-2022: Wil Beijer
2022-2023: Wil Beijer

Prinses Irene
2021-2022: Erik Meulendijk
2022-2023: Erik Meulendijk

Heeswijk
2021-2022: Theo van Lieshout
2022-2023: Theo van Lieshout

Volkel
2021-2022: Michiel Jans
2022-2023: Michiel Jans

EVVC
2021-2022: Antwan van Rijn (laatste seizoen)
2022-2023: Ramon van Rixtel

Vianen Vooruit
2021-2022: Joost Janssen
2022-2023: Joost Janssen

Venhorst
2021-2022: Michaël van Doren
2022-2023:

Tweede klasse I (Oost)

Eendracht’30
2021-2022: Charles Kazlauskas (laatste seizoen)
2022-2023: Wim Joosten

Derde klasse A (zaterdag)

JVC Cuijk
2021-2022: Dennis Straatman
2022-2023: Dennis Straatman

Derde klasse C

Avanti’31
2021-2022: Stephan Hesemans
2022-2023: Stephan Hesemans

Schijndel
2021-2022: Henry van Alebeek
2022-2023: Henry van Alebeek

Margriet
2021-2022: Maarten van Vugt
2022-2023: Maarten van Vugt

FC Schadewijk
2021-2022: Gaby Kuijpers (laatste seizoen)
2022-2023: Arian Meeuwsen

Nooit Gedacht
2021-2022: Henry van der Linden
2022-2023: Henry van der Linden

Derde klasse D

Boekel Sport
2021-2022: Marc van de Ven
2022-2023: Marc van de Ven

Excellent
2021-2022: John Janssen
2022-2023: John Janssen

Handel:
2021-2022: Sander Janssen
2022-2023: Sander Janssen

Vitesse’08
2021-2022: Ales Jurcik
2022-2023: Ales Jurcik

EGS’20
2021-2022: Remco ten Hoopen
2022-2023: Remco ten Hoopen

Hapse Boys
2021-2022: Wilfried Schoonderbeek
2022-2023: Wilfried Schoonderbeek

Derde klasse D zuid I

Nijnsel
2021-2022: Carlo Vorstenbosch (laatste seizoen)
2022-2023:

Vierde klasse F zaterdag

Margriet:
2021-2022: Ron Smits
2022-2023:

O.S.S.’20
2021-2022: Johan van Osch
2022-2023: Johan van Osch

TOP
2021-2022: Jordy van Boxtel (laatste seizoen) / Jesper Brocks
2022-2023


Vierde klasse F

Avesteyn
2021-2022: Hugo van de Sande
2022-2023: Hugo van de Sande

Boskant
2021-2022: Peter van der Heijden
2022-2023: Peter van der Heijden

VOW
2021-2022: Patrick Cissen
2022-2023: Patrick Cissen

WEC
2021-2022: Henry van Wanrooij
2022-2023: Henry van Wanrooij

Vierde klasse G

Constantia
2021-2022: Gert Jan Reijnen (laatste seizoen)
2022-2023: Adrie van Roosmalen

Achates
2021-2022: Sven Jeuriëns
2022-2023: Sven Jeuriëns

DSV
2021-2022: Maarten van Stiphout (laatste seizoen)
2022-2023:

VIOS’38
2021-2022: Michel Janssen
2022-2023: Michel Janssen

Heijen
2021-2022: Peter ten Haaf (laatste seizoen)
2022-2023: Tim Driessen

SV Milsbeek
2021-2022: John Neijenhuis
2022-2023:

De Zwaluw
2021-2022: Michel van de Venn
2022-2023: Michel van de Venn

Toxandria

2021-2022: Steef Peters
2022-2023: Steef Peters

Vierde klasse G (Zuid I)

Nulandia
2021-2022: Marc van Delft (laatste seizoen)
2022-2023: Giovanni Henskens

Vierde klasse H

Cito
2021-2022: Yavuz Demirci
2022-2023: Yavuz Demirci

SES
2021-2022: Robert van Mierlo
2022-2023: Robert van Mierlo

Vorstenbossche Boys
2021-2022: Dennis Meier
2022-2023: Dennis Meier

Achilles Reek
2021-2022: Frank Nelissen / Rob van der Wijst
2022-2023: Jordy van Boxtel

FC de Rakt
2021-2022: Eus Marijnissen
2022-2023: Eus Marijnissen

Juliana Mill
2021-2022: Tom van Dalen
2022-2023: Tom van Dalen

SCMH
2021-2022: Stan Vos
2022-2023: Stan Vos

VESTA’19
2021-2022: Mark Strik
2022-2023: Mark Strik

Festilent
2021-2022: Tom Jacobs
2022-2023: Tom Jacobs

SIOL
2021-2022: Dinand van Haaren (laatste seizoen)
2022-2023: Peter ten Haaf

Herpinia
2021-2022: Maarten Hendriks (laatste seizoen)
2022-2023:

NLC’03
2021-2022: Willem van Kreij
2022-2023: Willem van Kreij

Ulysses
2021-2022: Manfred van Erp (laatste seizoen)
2022-2023: Club gaat samen met SBV

Gassel
2021-2022: Dennis Koenders (laatste seizoen)
2022-2023: Hachemi Chahaibi  


Vijfde klasse B

Maaskantse Boys
2021-2022: Maurizio Atzeni (laatste seizoen)
2022-2023: Maarten Hendriks

DESO
2021-2022: John Putters
2022-2023: John Putters

MOSA’14
2021-2022: Peter van Orsouw
2022-2023: Peter van Orsouw

SBV
2021-2022: Sander Strik (laatste seizoen)
2022-2023: Club gaat samen met Ulysses

OKSV
2021-2022: Freek Toren
2022-2023: Freek Toren

Ruwaard
2021-2022: Eugene Geenen
2022-2023: Eugene Geenen


Vijfde klasse D

Sambeek
2021-2022: John Klaassens (laatste seizoen)
2022-2023:

Holthees-Smakt
2021-2022: Patrick Wijnen
2022-2023: Patrick Wijnen

SVS Stevensbeek
2021-2022: Zoran Gulev (laatste seizoen)
2022-2023:

Vijfde klasse E

DWSH’18
2021-2022: Koen van Berlicum
2022-2023: Koen van Berlicum

HBV
2021-2022: Luciën Roeffen
2022-2023: Luciën Roeffen

VCO
2021-2022: Mario van Berkom
2022-2023: Mario van Berkom

RKVV Keldonk
2021-2022: Ruud Fleskens
2022-2023: Ruud Fleskens

Astrantia
2021-2022: Patrick Pothuizen
2022-2023: Patrick Pothuizen

Odiliapeel
2021-2022: Danny Claassen (vertrekt aan het einde van het seizoen)
2022-2023:

FC Uden
2021-2022: Peter van den Heuvel (opgestapt per 5 okt’21)
2022-2023: Jeroen van Kampen

Boerdonk:
2021-2022: Ger Romeijnders (opgestapt per 7 nov’21)
2022-2023:

VCA
2021-2022: Mark van Wijk (laatste seizoen)
2022-2023: Santino Nas

WHV
2021-2022: Bas van Engelen
2022-2023: Bas van Engelen

Meer berichten