Gassel heeft zich gehandhaafd.
Gassel heeft zich gehandhaafd. (Foto: Voetbal-shoot.nl)

Schema nacompetitie regionale amateurvoetbal

  •   keer gelezen   Voetbal

Op donderdag 9 juni is de nacompetitie van start gegaan in het regionale amateurvoetbal. Welke ploegen gaan promotie dan wel handhaving bewerkstelligen via het competitietoetje? 

Om een plek in de Derde Divisie:

Eerste ronde, donderdag 9 juni:
a) SJC - OJC Rosmalen 0-5
b) Orion - HBS 1-1
c) Hoogeveen - Hoogland 0-0
d) UDI’19/CSU - EVV Echt 2-0

Zondag 12 juni:
a) OJC Rosmalen - SJC 2-0
b) HBS - Orion 2-3 nv
c) Hoogland - Hoogeveen 5-2
d) EVV Echt - UDI’19/CSU 1-2

Tweede ronde, donderdag 16 juni:
Hoogland - OJC Rosmalen 2-1
Orion - UDI’19/CSU 3-2

Zondag 19 juni:
OJC Rosmalen - Hoogland 4-2
UDI’19/CSU - Orion 1-0. UDI’19 wint na penalty’s.

Om een plek in de eerste klasse:

ZUID I

Eerste ronde, zondag 12 juni:
1. TSC - CHC 5-2
2. SVSSS - RBC Roosendaal 4-2
3. Rhode - SC Kruisland 0-2
4. Brabantia - DAW 0-3

Tweede ronde, 14-16 juni:
5. TSC - SC Kruisland 0-2
6. SVSSS - DAW 2-3

Finale zondag 19 juni (neutraal terrein):
SC Kruisland - DAW 3-0
-Winnaar promoveert naar of handhaaft zich in de eerste klasse.

ZUID II 

Eerste ronde, zondag 12 juni:
1. RVU - Oirschot Vooruit 2-5
2. RKSV Mierlo Hout - Bekkerveld 1-4
3. Veritas - Sportclub’25 2-5
4. SSS’18 - SV Someren 0-2

Tweede ronde, 14-16 juni
5. Oirschot Vooruit - Sportclub’25 1-5
6. Bekkerveld - Someren 1-2

Finale 18-19 juni (neutraal terrein)
Sportclub’25 - SV Someren 0-1

Om een plek in de tweede klasse:

ZUID I

Eerste ronde, zondag 12 juni:
1. Avanti’31 - PSV (av) 3-1
2. Bladella - Margriet 1-1. Bladella wint na penalty’s
3. RKSV Venhorst - Zwaluw VFC 1-3
4. EVVC - Hoogeloon 0-3

Tweede ronde, 14-16 juni:
5. Avanti’31 - Zwaluw VFC 5-2
6. Bladella - Hoogeloon 0-3

Finale, zondag 19 juni Roode Bleek veld van DVG Liempde
Avanti’31 - Hoogeloon 1-1 Hoogeloon wint na strafschoppen
-Winnaar Hoogeloon promoveert naar de 2e klasse

ZUID II

Eerste ronde, zondag 12 juni:
1. Weltania - VV Sittard 0-1
2. Brevendia - WDZ 4-3 nv
3. Sportclub Irene - Handel 4-3 nv
4. Melderslo - Merefeldia 2-1
- Handel uitgeschakeld.

OOST

Eerste ronde, zaterdag 11 juni:
1. FC Zutphen - Hoevelaken 4-2
2. AGOVV - SP Eefde 3-0
3. Renswoude - JVC Cuijk 2-1
4. AVW’66 - VVOP 4-3

Tweede ronde, dinsdag 14 juni:
FC Zutphen - Renswoude 3-0
AGOVV - AVW’66 4-0

Finale, zaterdag 18 juni (neutraal terrein):
FC Zutphen - AGOVV 0-2
- AGOVV promoveert naar de tweede klasse.

Om een plek in de derde klasse:

Eerste ronde, zondag 12 juni:
1. RKHSV - Vaesrade 1-0
2. FC Kerkrade-West - SCG 3-2
3. Oranje Blauw’15 - FC Oda 3-2
4. FC Maasgouw - SV Brunssum 2-0
5. Meterik - SPV 1-2
6. HVV Helmond - SV Panningen 2-1
7. SV Milsbeek - VESTA’19 1-4
8. Cito - EWC’46 2-6

Tweede ronde, donderdag 16 juni:
9. Leonidas W - Oranje Blauw’15 2-0
10. Voerendaal - FC Maasgouw nb
11. VV De Leeuw - RKHSV 0-2
12. Maarheeze - FC Kerkrade-West 1-2
13. Neerkandia - VESTA’19 0-4
14. Bruheze - EWC’46 4-0
15. Achates - SPV 1-5
16. FC de Rakt - HVV Helmond 2-4
17. SC Jekerdal - Centrum Boys 13-1
18. VV Born - RKVV Wijnandia nb
19. HBSV - Hapse Boys 1-1 (Hapse Boys wns)
20. SV De Braak - Haelen 2-2 (SV De Braak wns)

Finale, zondag 19 juni (neutraal terrein):
RKHSV - Hapse Boys 0-2 nv
VESTA’19 - HVV Helmond 2-0

ZUID I

Finale, zondag 19 juni (neutraal terrein):
RKSV Avesteyn - Drommelen 1-2

Voor een plek in de vierde klasse:

Donderdag 9 juni:
Gassel - De Zwaluw 3-2

Zondag 12 juni:
De Zwaluw - Gassel 0-2
HRC’14 - MVC 0-1
Astrantia - DSS’14 1-0
DWSH’18 - VV Sambeek 1-2
DESO - VCW Wagenberg 1-3

Zondag 19 juni:
MVC - HRC’14 3-3
DSS’14 - Astrantia 3-0
VV Sambeek - DWSH’18 1-2 (Sambeek wns)
VCW Wagenberg - DESO 9-2

(Winnaars tweeluik promoveren c.q. handhaven zich in de vierde klasse.)

Zaterdagvoetbal

Voor een plek in de derde klasse:

Zaterdag 11 juni:
O.S.S.’20 - Unitas 4-1

Dinsdag 14 juni:
ZBC’97 - TOP 2-2. ZBC’97 wint na penalty’s.

Zaterdag 18 juni:
O.S.S.’20 - ZBC’97 3-5 (na verlenging)

Meer berichten