Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen zondag 6 november 2016
Voetbal 14 keer gelezenZuid II
Reserve Hoofdklasse HK
UDI'19 2-Deurne 2
Bekkerveld 2-Erp 2
Meerssen 2-Gemert 2
Blauw Geel'38 2-Venray 2
Nulandia 2-Someren 2
NWC 2-Volharding 2
Reserve 1e klasse B
Rood Wi'62 2-SSS'18 2
ZSV 2-TOP 2
Wittenhorst 2-Venray 3
OSS'20 2-Margriet 2
HVCH 2-Mierlo Hout 2
Someren 3-Rhode 2
Reserve 2e klasse C
Gemert 3-NWC 3
Someren 4-Volharding 3
Boekel Sport 2-Erp 3
Bavos 2-Nijnsel 2
Rhode 3-Volkel 2
Sparta'18 2-Sparta'25 2
Reserve 2e klasse D
Boekel Sport 3-DAW 2
Schijndel 2-Prinses Irene 2
Festilent 2-Nooit Gedacht 2
EVVC 2-Nulandia 3
Heeswijk 2-HVCH 3
JVC Cuijk 2-Avanti'31 2
Reserve 3e klasse G
Vitesse'08 2-DSV 2
Olympia'18 2-FC Uden 2
Hapse Boys 2-Vorstenbossche Boys 2
SES 2-Odiliapeel 2
Juliana 2-UDI'19 3
Reserve 3e klasse H
Margriet 3-OSS'20 3
Olympia'18 3-UDI'19 4
HVCH 4-Avesteyn 2
Berghem Sport 2-Heeswijk 3
DAW 3-Herpinia 2
DSC 2-Prinses Irene 3
Reserve 4e klasse poule 9
Venray 4-Wittenhorst 3
Vitesse'08 3-Achates 2
SVEB 2-Montagnards 2
Leunen 2-Excellent 2
Stormvogels'28 2-SSS'18 3
Oostrum 2-Ysselsteyn 2
Reserve 4e klasse poule 10
Venray 5-Leunen 3
SPV 2-Rood Wit'62 3
Boekel Sport 4-MULO 3
ZSV 4-Wittenhorst 4
Deurne 4-SSS'18 4
Reserve 4e klasse poule 14
Hapse Boys 3-Venhorst 2
Milsbeek 2-UDI'19 7
Constantia 2-Vianen Vooruit 2
Estria 2-Toxandria 2
Achates 3-HBV 2
Reserve 5e klasse poule 16
SSS'18 5-Olympia'`18 4
JVC Cuijk 4-Venray 7
Merselo 2-Toxandria 3
Fiducia 2-Elsendorp 2
De Zwaluw 2-Montagnards 3
Reserve 5e klasse poule 17
De Zwaluw 3-Olympia'18 5
Achates 4-Montagnards 4
Heijen 2-Sambeek 2
Stormvogels'28 3-HRC'27 2
VCA 2-DSV 4
Reserve 5e klasse poule 18
Festilent 5-Constantia 3
Venhorst 3-SCV'58 2
JVC Cuijk 3-Estria 3
UDI'19 10-Juliana 4
Gassel 2-Achilles Reek 2
SES 4-De Willy's 2
Reserve 5e klasse poule 24
Erp 4-Blauw Geel'38 7
SCMH 3-FC Schadewijk 4
FC Uden 3-SES 3
Festilent 4-UDI'19 9
Reserve 6e klasse poule 27
Wittenhorst 8-BVV'27 2
SV United 3-SVOC'01 2
Ysselsteyn 4-Leunen 6
Volharding 4-Oostrum 4
Reserve 6e klasse poule 28
Heijen 4-EWC'46 4
Vianen Vooruit 5-Constantia 6
Sambeek 4-Holthees Smakt 3
Toxandria 5-Montagnards 5
Milsbeek 4-HRC'27 3
Excellent 4-Resia 3
Reserve 6e klasse poule 29
Olympia'18 6-Holthees Smakt 2
Excellent 3-Volharding 6
Westerbeekse Boys-Ysselsteyn 5
DSV 5-Merselo 3
Venray 11-SVS 2
Reserve 6e klasse poule 30
Vianen Vooruit 4-Vitesse'08 4
SIOL 3-Milsbeek 3
Heijen 3-Achates 5
VCA 4-Astrantia 2
Olympia'18 7-De Zwaluw 5
VIOS'38 3-Volharding 5
Reserve 6e klasse poule 31
Stormvogels'28 4-VIOS'38 4 (3-11, 19.30)
VIOS'38 4-De Zwaluw 4
Hapse Boys 4-HBV 3
VCA 3-SES 6
Stormvogels'28 4-Sambeek 3
Vitesse'08 5-Volharding 5
SC Sint Hubert 2-Olympia'18 8
Reserve 6e klasse poule 32
SC Sint Hubert 3-Menos 2
Estria 5-Hapse Boys 5
Odiliapeel 3-HBV 4
Juliana 6-SIOL 4
Toxandria 4-Gassel 3
Vianen Vooruit 3-Constantia 4
Reserve 6e klasse poule 33
Festilent 9-Estria 4
SES 5-Juliana 5
Achilles Reek 4-Gassel 4
FC Uden 6-UDI'19 13
OKSV 2-GVV'57 2
SCV'58 3-DAW 8
Reserve 6e klasse poule 42
VCO 3-Hapse Boys 7
Volkel 7-De Willy's 3
Elsendorp 3-Juliana 7
Menos 3-Venhorst 5
Constantia 5-Boerdonk 4
Erp 7-FC de Rakt 6
Reserve 6e klasse poule 54
Berghem Sport 9-SCV'58 4
Margriet 8-Nulandia 9
MOSA'14 4-GVV'57 3
FC Schadewijk 5-SDDL 4
OSS'20 10-DAW 7
NLC'03 4-TOP 8
Reserve 6e klasse poule 55
Ulysses 3-Berghem Sport 6
Ravenstein 3-SBV 2
MOSA'14 3-OKSV 3
HVCH 4-Achilles Reek 3
Programma Vrouwen zondag 6 november
Landelijk
1e klasse D
Bekkerveld vr-Baronie vr
OVV'67 vr-VDZ vr
Bavel vr-FC Gelre vr
SSS'18 vr-BSC vr
Amstenrade vr-Nooit Gedacht vr
Trekvogels vr-Schijf vr
Zuid II
3e klasse E
Helden vr-SSE vr
Brevendia vr-SNA vr
Wittenhorst vr-Keer vr
RKMSV vr-Leveroy vr
SSS'18 2 vr-DBS vr
Geusselt Sport vr-OVCS vr
4e klasse Poule 3
VOW vr-Mierlo Hout 2 vr
Heeswijk vr-EVVC vr
SES vr-Avesteyn vr
Venray 2 vr-ELI vr
FC de Rakt vr-OSS'20 vr
Vorstenbossche Boys vr-NLC'03 vr
4e klasse Poule 4
Venray 3 vr-Excellent (3-11, 20.00)
De Willy's vr-ZSV vr
Constantia vr-SVEB vr
SJVV vr-Venray 3 vr
Venhorst vr-Olympia'18 vr
Gassel vr-JVC Cuijk vr
Volharding vr-Excellent vr
5e klasse Poule 5
Volharding 2 vr-Vitesse'08 vr
SSS'18 3 vr-Vianen Vooruit vr
HBV vr-Juliana vr
SIOL vr-Achates vr
Hapse Boys vr-Estria vr
5e klasse Poule 7
Erp 2 vr-HVCH 2 vr
Nooit Gedacht 4 vr-OSS'20 2 vr
SDDL vr-Estria 2 vr
Maaskantse Boys vr-Margriet vr
Nulandia vr-Berghem Sport vr
6e klasse Poule 6
Volharding 3 vr-Excellent 2 vr
SSS'18 4 vr-SC Sint Hubert 2 vr
Holthees Smakt vr-HRC'27 vr
Oostrum vr-BVV'27 vr
Heijen vr-De Zwaluw vr
6e klasse Poule 9
Odiliapeel vr-SC Sint Hubert vr
Estria 3 vr-Boekel Sport 2 vr
FC de Rakt 2 vr-Festilent 3 vr
Volkel 2 vr-Handel vr
7e klasse Poule 1
Ollandia vr-FC Cranendonck 2 vr
Budel 2 vr-SES 2 vr
SBC 2 vr-Emplina 3 vr
SPV vr-Racing Boys vr
Tivoli vr-FC Uden vr
Vlijmense Boys vr-Baardwijk 2 vr