Programma amateurvoetbal zaterdag 5 en zondag 6 november
Voetbal 168 keer gelezenHieronder het programma van het amateurvoetbal in het Land van Cuijk en de Kop van Noord-Limburg van zaterdag 5 en zondag 6 november.
Derde Divisie B
1. De Dijk 11-28
2. Quick'20 11-23
3. Westlandia 11-20
4. Dongen 11-20
5. Be Quick 1887 11-19
6. EVV 11-18
7. OFC 11-17
8. OJC Rosmalen 11-17
9. JVC Cuijk 11-16
10. Hercules 11-15
11. HSC'21 11-14
12. HBS 11-13
13. UDI'19 11-13
14. Magreb'90 11-12
15. Jong De Graafschap 11-11
16. Juliana'31 11-9
17. Jong FC Den Bosch 11-8
18. Jong Achilles'29 11-5
J.Achilles'29 - De Dijk (5-11, 18.00)
JVC Cuijk - Quick'20 (5-11, 19.00)
Be Quick 1887 - HSC'21
J.FC Den Bosch - Westlandia
EVV - J. De Graafschap
HBS - Dongen
Magreb'90 - Hercules
OFC - UDI'19
OJC Rosmalen - Juliana'31
1e klasse D
1. Schaesberg * 8-16
2. Meerssen 8-14
3. Wittenhorst 8-14
4. ZSV 8-13
5. Geldrop 8-12
6. Minor 8-12
7. Venray 8-12
8. Bekkerveld 8-11
9. Deurne 8-11
10. Someren 8-9
11. Susteren 8-9
12. De Valk 8-8
13. Volharding 8-8
14. SSS'18 8-3
Venray - ZSV (5-11, 19.30)
Deurne - Bekkerveld
Meerssen - Volharding
Minor - Geldrop
Susteren - Someren
De Valk - Schaesberg
Wittenhorst - SSS'18
3e klasse C
1. Sportclub Irene * 8-15
2. Baarlo 8-15
3. SJVV 8-15
4. Haelen 8-13
5. Merefeldia 8-12
6. Sparta'18 8-12
7. Sp. Leeuwen 7-11
8. HBSV 7-11
9. Stormvogels'28 8-11
10. Excellent 8-11
11. MVC'19 8-9
12. Rood Wit'62 8-6
13. Liessel 8-6
14. GFC'33 8-4
HBSV - Haelen
Stormvogels'28 - Sparta'18
Excellent - MVC'19
Liessel - Sp. Leeuwen
GFC'33 - Rood Wit'62
Merefeldia - Sportclub Irene
SJVV - Baarlo
3e klasse D (Oost)
1. SML * 8-21
2. Union 8-21
3. Vitesse'08 8-16
4. Groesbeekse Boys 8-15
5. Vianen Vooruit 8-12
6. SCH 8-10
7. Trekvogels 8-10
8. DIO'30 8-9
9. SCE 8-9
10. SC Millingen 8-8
11. Beuningse Boys 8-7
12. Milsbeek 8-7
13. Blauw Wit 8-6
14. Hatert 8-5
Beuningse Boys - Blauw Wit
DIO'30 - Trekvogels
Groesb. Boys - Vitesse'08
Hatert - Union
Millingen - SCH
Milsbeek - SCE
SML - Vianen Vooruit
4e klasse E (Oost)
1. Brakkenstein * 8-20
2. Nijmegen 8-19
3. Eendracht'30 8-18
4. Victoria'25 8-17
5. Ewijk 8-13
6. Overasseltse Boys 8-13
7. Achilles'29 8-12
8. SCP 8-10
9. DVE/Trajanus 8-9
10. DIOSA 8-8
11. Niftrik 8-7
12. WVW 8-4
13. Heumen 8-3
14. Kolping/Dynamo 8-3
Brakkenstein - Eendracht'30
DIOSA - Heumen
DVE-Trajanus - Victoria'25
Ewijk - Overasseltse Boys
Niftrik - Achilles'29
SCP - Nijmegen
WVW - Kolping-Dynamo
4e klasse A (Oost, zaterdag)
1. AZ 2000 * 8-17
2. SCH 8-16
3. De Paasberg 8-15
4. DVV 8-14
5. Nijmegen 8-14
6. DVOV 8-12
7. Excelsior Zetten 8-12
8. VCA 8-12
9. Alverna 8-9
10. Dodewaard 8-9
12. Krayenhoff 8-8
11. Wodanseck 8-7
13. Oranje Blauw 8-5
14. EMM Randwijk 8-4
VCA - Wodanseck (14.00)
Dodewaard - DVV
EMM Randwijk - AZ 2000
Nijmegen - DVOV
Oranje Blauw - Alverna
De Paasberg - Excelsior Zetten
SCH - Krayenhoff
4e klasse F
1. DSV 8-17
2. EWC'46 7-15
3. Oostrum 7-14
4. Melderslo 7-13
5. Olympia'18 8-12
6. Meterik 7-11
7. Ysselsteyn 7-10
8. DEV Arcen 8-10
9. Achates 8-10
10. RESIA 7-8
11. Leunen 8-8
12. SVEB 7-4
13. Montagnards 8-1
Meterik - Melderslo
Oostrum - Achates
EWC'46 - Ysselsteyn
DEV-Arcen - Olympia'18
SVEB - Montagnards
Leunen - RESIA
4e klasse H
1. Cito 7-19
2. Herpinia 8-16
3. Hapse Boys 7-15
4. Festilent 8-12
5. HBV 8-12
6. SES 7-11
7. Constantia 7-9
8. SIOL 7-9
9. SDDL 8-8
10. Achilles Reek 7-7
11. Estria 8-5
12. Juliana Mill 7-4
13. Toxandria 7-3
Achilles Reek - HBV
Cito - Juliana Mill
Constantia - Hapse Boys
Estria - SES
Festilent - Herpinia
SIOL - Toxandria
5e klasse G
1. De Zwaluw * 8-19
2. SVOC'01 8-18
3. Heijen 8-17
4. SV United 8-16
5. Merselo 8-16
6. Astrantia 8-14
7. BVV'27 8-11
8. VIOS'38 8-10
9. Sambeek 8-8
10. Holthees Smakt 8-8
11. SVS 8-7
12. HRC'27 8-7
13. SC Sint Hubert 8-4
14. Menos 8-1
Holthees Smakt - HRC'27
De Zwaluw - SVS
Heijen - Menos
VIOS'38 - SV United
Astrantia - Sambeek
SC Sint Hubert - Merselo
SVOC'01 - BVV'27
5e klasse H
1. SCMH * 8-20
2. Odiliapeel 8-18
3. FC De Rakt 8-17
4. Ravenstein 8-16
5. Ulysses 8-14
6. OKSV 7-13
7. SBV 8-13
8. SCV'58 8-13
9. Gassel 8-10
10. De Willy's 7-7
11. GVV'57 8-7
12. MOSA'14 8-7
13. VCO 8-3
14. Ruwaard 8-0
Odiliapeel - Ulysses
OKSV - Ruwaard
FC De Rakt - MOSA'14
SBV - De Willy's
SCMH - Gassel
SCV'58 - Ravenstein
VCO - GVV'57
* periodekampioen