Uitslagen en standen amateurvoetbal zaterdag 5 en zondag 6 november
Voetbal 613 keer gelezenHieronder alle uitslagen en standen van het amateurvoetbal in het Land van Cuijk en de Kop van Noord-Limburg van zaterdag 5 en zondag 6 november.
Derde Divisie B
J.Achilles'29 - ASV De Dijk 0-2
JVC Cuijk - Quick'20 1-3
HBS - Dongen 2-4
OJC Rosmalen - Juliana'31 1-0
Be Quick 1887 - HSC'21 2-1
Magreb'90 - Hercules 2-5
OFC - UDI'19 2-2
EVV - J. De Graafschap 2-5
J.FC Den Bosch - Westlandia 0-1
1. ASV De Dijk 12-31
2. Quick'20 12-26
3. Westlandia 12-23
4. Dongen 12-23
5. Be Quick 1887 12-22
6. OJC Rosmalen 12-20
7. EVV 12-19
8. OFC 12-18
9. Hercules 12-18
10. JVC Cuijk 12-16
11. HSC'21 12-14
12. Jong De Graafschap 12-14
13. UDI'19 12-14
14. HBS 12-13
15. Magreb'90 12-12
16. Juliana'31 12-9
17. Jong FC Den Bosch 12-8
18. Jong Achilles'29 12-5
Hercules - Quick'20
ASV De Dijk - J. FC Den Bosch
Westlandia - EVV
HBS - OJC Rosmalen
Juliana'31 - Magreb'90
Dongen - OFC
UDI'19 - JVC Cuijk
HSC'21 - J. Achilles'29
J. De Graafschap- Be Quick 1887
1e klasse D
Venray - ZSV 0-2
De Valk - Schaesberg 3-3
Sp. Susteren - Someren 5-0
Deurne - Bekkerveld 0-2
Wittenhorst - SSS'18 1-3
Meerssen - Volharding 6-1
Minor - Geldrop 1-5
1. Meerssen 9-17
2. Schaesberg * 9-17
3. ZSV 9-16
4. Geldrop 9-15
5. Wittenhorst 9-14
6. Bekkerveld 9-14
7. Susteren 9-12
8. Minor 9-12
9. Venray 9-12
10. Deurne 9-11
11. Someren 9-9
12. De Valk 9-9
13. Volharding 9-8
14. SSS'18 9-6
Volharding - Wittenhorst (12-11, 19.00)
Schaesberg - Sportclub Susteren
Venray - Bekkerveld
SSS'18 - Someren
Geldrop - Meerssen
De Valk - Minor
ZSV - Deurne
3e klasse C
HBSV - Haelen 2-2
Stormvogels'28 - Sparta'18 2-3
Excellent - MVC'19 2-0
Liessel - SC Leeuwen 1-2
GFC'33 - Rood Wit'62 1-1
Merefeldia - Sportclub Irene 2-3
SJVV - Baarlo 0-2
1. Sportclub Irene * 9-18
2. Baarlo 9-18
3. SJVV 9-15
4. Sparta'18 9-15
5. Sp. Leeuwen 8-14
6. Haelen 9-14
7. Excellent 9-14
8. HBSV 8-12
9. Merefeldia 9-12
10. Stormvogels'28 9-11
11. MVC'19 9-9
12. Rood Wit'62 9-7
13. Liessel 9-6
14. GFC'33 9-5
Sportclub Irene - Sportclub Leeuwen
Haelen - GFC'33
Rood Wit'62 - Merefeldia
MVC'19 - Liessel
SJVV - Sparta'18
Baarlo - Stormvogels'28
Excellent - HBSV
3e klasse D (Oost)
Beuningse Boys - Blauw Wit 2-2
Hatert - Union 0-0
SML - Vianen Vooruit 3-1
Groesb. Boys - Vitesse'08 2-2
Millingen - SCH 1-0
DIO'30 - Trekvogels 2-1
Milsbeek - SCE 1-0
1. SML * 9-24
2. Union 9-22
3. Vitesse'08 9-17
4. Groesbeekse Boys 9-16
5. Vianen Vooruit 9-12
6. DIO'30 9-12
7. SC Millingen 9-11
8. SCH 9-10
9. Trekvogels 9-10
10. Milsbeek 9-10
11. SCE 9-9
12. Beuningse Boys 9-8
13. Blauw Wit 9-7
14. Hatert 9-6
SML - Hatert
Beuningse Boys - SCE
Trekvogels - Groesbeekse Boys
Blauw Wit - Milsbeek
Vitesse'08 - SCH
Union - DIO'30
Vianen Vooruit - Millingen
4e klasse E (Oost)
SCP - Nijmegen 3-3
DIOSA - Heumen 3-0
Ewijk - Overass. Boys 1-1
Niftrik - Achilles'29 1-1
WVW - Kolping/Dyn. 5-0
DVE/Trajanus - Victoria'25 3-6
Brakkenstein - Eendracht'30 6-0
1. Brakkenstein * 9-23
2. Nijmegen 9-20
3. Victoria'25 9-20
4. Eendracht'30 9-18
5. Ewijk 9-14
6. Overasseltse Boys 9-14
7. Achilles'29 9-13
8. SCP 9-11
9. DIOSA 9-11
10. DVE/Trajanus 9-9
11. Niftrik 9-8
12. WVW 9-7
13. Heumen 9-3
14. Kolping/Dynamo 9-3
Achilles'29 - DIOSA
SCP - Overasseltse Boys
Victoria'25 - Brakkenstein
DVE/Trajanus - Niftrik
Nijmegen - Ewijk
Heumen - WVW
Kolping/Dyn. - Eendracht'30
4e klasse A (Oost, zaterdag)
VCA - Wodanseck 3-2
Nijmegen - DVOV 3-7
De Paasberg - Excelsior Zetten 1-1
Dodewaard - DVV 5-2
SCH - Krayenhoff 5-2
EMM Randwijk - AZ 2000 1-4
Oranje Blauw - Alverna 0-2
1. AZ 2000 * 9-20
2. SCH 9-19
3. De Paasberg 9-16
4. DVOV 9-15
5. VCA 9-15
6. DVV 9-14
7. Nijmegen 9-14
8. Excelsior Zetten 9-13
9. Alverna 9-12
10. Dodewaard 9-12
11. Krayenhoff 9-8
12. Wodanseck 9-7
13. Oranje Blauw 9-5
14. EMM Randwijk 9-4
SCH - DVOV
Alverna - Excelsior Zetten
Dodewaard - EMM Randwijk
AZ 2000 - VCA
DVV - De Paasberg
Krayenhoff - Nijmegen
Wodanseck - Oranje Blauw
4e klasse F
Meterik - Melderslo 1-1
Oostrum - Achates 2-2
EWC'46 - Ysselsteyn 0-4
DEV Arcen - Olympia'18 0-3
SVEB - Montagnards 2-4
Leunen - RESIA 1-2
1. DSV 8-17
2. EWC'46 8-15
3. Oostrum 8-15
4. Olympia'18 9-15
5. Melderslo 8-14
6. Ysselsteyn 8-13
7. Meterik 8-12
8. RESIA 8-11
9. Achates 9-11
10. DEV Arcen 9-10
11. Leunen 9-8
12. SVEB 8-4
13. Montagnards 9-4
RESIA - Montagnards
Oostrum - Meterik
EWC'46 - Olympia'18
Achates - SVEB
Melderslo - DSV
Ysselsteyn - DEV Arcen
4e klasse H
SIOL - Toxandria 5-2
Festilent - Herpinia 0-2
Estria - SES 1-1
Achilles Reek - HBV 2-1
Cito - Juliana Mill 0-3
Constantia - Hapse Boys 1-0
1. Cito 8-19
2. Herpinia 9-19
3. Hapse Boys 8-15
4. Festilent 9-13
5. SIOL 8-12
6. SES 8-12
7. Constantia 8-12
8. HBV 9-12
9. Achilles Reek 8-10
10. SDDL 8-8
11. Juliana Mill 8-7
12. Estria 9-6
13. Toxandria 8-3
SIOL - Constantia
Juliana Mill - Festilent
Cito - Herpinia
SES - HBV
Toxandria - Achilles Reek
Hapse Boys - SDDL
5e klasse G
Holthees Smakt - HRC'27 6-3
De Zwaluw - SVS 5-1
Heijen - Menos 5-0
VIOS'38 - SV United 2-0
Astrantia - Sambeek 3-2
SC Sint Hubert - Merselo 0-5
SVOC'01 - BVV'27 2-3
1. De Zwaluw * 9-22
2. Heijen 9-20
3. Merselo 9-19
4. SVOC'01 9-18
5. Astrantia 9-17
6. SV United 9-16
7. BVV'27 9-14
8. VIOS'38 9-13
9. Holthees Smakt 9-11
10. Sambeek 9-8
11. SVS 9-7
12. HRC'27 9-7
13. SC Sint Hubert 9-4
14. Menos 9-1
Heijen - SVOC'01
Sambeek - VIOS'38
Merselo - Holthees Smakt
SV United - SVS
BVV'27 - Astrantia
Menos - De Zwaluw
SC Sint Hubert - HRC'27
5e klasse H
SBV - De Willy's 6-2
OKSV - Ruwaard 4-0
Odiliapeel - Ulysses 5-2
VCO - GVV'57 2-4
SCV'58 - Ravenstein 2-1
SCMH - Gassel 1-3
FC De Rakt - MOSA'14 3-2
1. Odiliapeel 9-21
2. SCMH * 9-20
3. FC De Rakt 9-20
4. OKSV 8-16
5. SBV 9-16
6. Ravenstein 9-16
7. SCV'58 9-16
8. Ulysses 9-14
9. Gassel 9-13
10. GVV'57 9-10
11. De Willy's 8-7
12. MOSA'14 9-7
13. VCO 9-3
14. Ruwaard 9-0
FC De Rakt - GVV'57
MOSA'14 - VCO
Ravenstein - OKSV
Ruwaard - De Willy's
Ulysses - SBV
Odiliapeel - SCMH
Gassel - SCV'58
* periodekampioen