Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen zondag 23 april 2017
Voetbal 80 keer gelezenZuid II
Reserve 2e klasse D
Nooit Gedacht 2-Nulandia 3 2-0
Reserve 4e klasse poule 9
Vitesse'08 3-Stormvogels'28 2 5-0
Venray 4-Oostrum 2 1-2
Excellent 2-SSS'18 3 2-0
Wittenhorst 3-Leunen 2 3-2
Achates 2-Montagnards 2 1-2
Ysselsteyn 2-SVEB 2 1-0
Reserve 4e klasse poule 10
SPV 2-SJVV 2 2-5
SPV 2-Boekel Sport 4 3-2
SJVV 2-Venray 5 0-4
Rood Wit'62 3-SSS'18 4 3-2
Leunen 3-Deurne 4 1-1
Wittenhorst 4-MULO 3 2-0
Reserve 4e klasse poule 14
Venhorst 2-SIOL 2 5-0
Vianen Vooruit 2-HBV 2 1-0
Milsbeek 2-Estria 2 1-2
UDI'19 7-Hapse Boys 3 5-1
Toxandria 2-Achates 3 uitgesteld
Reserve 5e klasse poule 16
SSS'18 5-JVC Cuijk 4 6-5
Olympia'18 4-DSV 3 uitgesteld
Venray 7-De Zwaluw 2 1-2
Toxandria 3-Montagnards 3 0-6
Merselo 2-Fiducia 2 1-6
Reserve 5e klasse poule 17
De Zwaluw 3-VCA 2 0-4
Heijen 2-Stormvogels'28 3 0-2
Sambeek 2-Montagnards 4 1-0
Olympia'18 5-VIOS'38 2 uitgesteld
DSV 4-Achates 4 uitgesteld
Reserve 5e klasse poule 18
Estria 3-Festilent 5 1-1
Venhorst 3-JVC Cuijk 3 4-2
Gassel 2-UDI'19 10 3-4
De Willy's 2-Juliana 4 0-2
SCV'58 2-SES 4 9-1
Achilles Reek 2-Constantia 3 2-2
Reserve 5e klasse poule 24
Vorstenbossche Boys 3-FC Schadewijk 4 2-6
Erp 4-SCMH 4 8-0
SES 3-Avesteyn 4 2-1
Reserve 6e klasse poule 27
America 3-Oostrum 4 uitgesteld
SV United 3-Wittenhorst 8 3-4
SVOC'01 2-Ysselsteyn 4 2-4
SSS'18 7-Venray 10 1-6
BVV'27 2-Volharding 4 1-0
Reserve 6e klasse poule 28
Heijen 4-Milsbeek 4 2-3
Holthees Smakt 3-Vianen V. 5 uitgesteld
Sambeek 4-Excellent 4 3-3
EWC'46 4-Montagnards 5 2-1
RESIA 3-Toxandria 5 0-5
Constantia 6-HRC'27 3 4-1
Reserve 6e klasse poule 29
SVS 2-Holthees Smakt 2 1-1Volharding 6-SVS 2 1-3
SSS'18 6-Venray 11 1-3
Excellent 3-Westerbeekse Boys 2-3
Merselo 3-Ysselsteyn 5 3-1
Holthees Smakt 2-DSV 5 0-2
Reserve 6e klasse poule 30
SIOL 3-VCA 4 uitgesteld
Milsbeek 3-VIOS'38 3 4-2
Achates 5-Vitesse'08 4 0-5
Astrantia 2-Vianen Vooruit 4 4-1
Hapse Boys 6-De Zwaluw 5 1-0
Heijen 3-Olympia'18 7 0-0
Reserve 6e klasse poule 31
Stormvogels'28 4-SES 6 5-4
Volharding 5-Olympia'18 8 3-4
SES 6-SC Sint Hubert 2 5-3
Hapse Boys 4-VCA 3 5-1
De Zwaluw 4-Sambeek 3 3-5
HBV 3-VIOS'38 4 uitgesteld
Reserve 6e klasse poule 32
Estria 5-Juliana 6 4-0
SC Sint Hubert 3-Juliana 6 4-0
Odiliapeel 3-Toxandria 4 0-0
Menos 2-Constantia 4 0-6
Gassel 3-Vianen Vooruit 3 7-2
HBV 4-Estria 5 1-0
Hapse Boys 5-SIOL 4 0-2
Reserve 6e klasse poule 33
SES 5-Festilent 9 2-6
Juliana 5-OKSV 2 4-1
FC Uden 6-SCV'58 3 7-3
UDI'19 13-Gassel 4 1-1
Estria 4-Achilles Reek 4 2-4
GVV'57 2-DAW 8 6-3
Reserve 6e klasse poule 42
De Willy's 3-FC de Rakt 6 1-0
Hapse Boys 7-Menos 3 1-1
Juliana 7-Volkel 7 2-6
Boerdonk 4-Venhorst 5 6-1
Elsendorp 3-VCO 3 5-1
Constantia 5-Erp 7 2-2
Reserve 6e klasse poule 54
Berghem Sport 9-Margriet 8 6-0
SCV'58 4-DAW 7 1-3
TOP 8-Nulandia 9 2-0
MOSA'14 4-FC Schadewijk 5 1-2
GVV'57 3-NLC'03 4 1-4
SDDL 4-OSS'20 11 1-1
Reserve 6e klasse poule 55
Herpinia 5-MOSA'14 3 4-1
SDDL 3-Achilles Reek 3 1-3
Ravenstein 3-HVCH 14 4-1
SBV 2-Berghem Sport 6 2-3
OKSV 3-Ulysses 3 uitgesteld
Uitslagen Vrouwen
4e klasse Poule 3
SES vr-Mierlo Hout 2 vr 18-3
Mierlo Hout 2 vr-SES vr 1-7
Avesteyn vr-ELI vr 7-2
VOW vr-Vorstenbossche Boys vr 13-0
FC de Rakt vr-Venray 2 vr 1-4
NLC'03 vr-Heeswijk vr 0-2
OSS'20 vr-EVVC vr 1-3
4e klasse Poule 4
JVC Cuijk vr-Gassel vr 2-6
ZSV vr-Olympia'18 vr 4-2
JVC Cuijk vr-Volharding vr 0-3
SVEB vr-Excellent vr 3-0
SJVV vr-Gassel vr 2-6
Venray 3 vr-De Willy's vr 2-1
5e klasse Poule 5
SSS'18 3 vr-HBV vr 0-6
Estria vr-Volharding 2 vr uitgesteld
Vianen Vooruit vr-Vitesse'08 vr 0-2
SIOL vr-Hapse Boys vr 2-3
5e klasse Poule 7
OSS'20 2 vr-Maaskantse Boys vr 2-4
DVG vr-Berghem Sport vr 2-1
Nooit Gedacht 4 vr-SDDL vr 2-5
Margriet vr-HVCH 2 vr 0-0
Estria 2 vr-Nulandia vr 2-1
6e klasse Poule 6
SC Sint Hubert 2 vr-HRC'27 vr uitgesteld
BVV'27 vr-Volharding 3 vr 5-1
Elsendorp vr-Oostrum vr 0-0
Heijen vr-Holthees Smakt vr 0-1
De Zwaluw vr-Excellent 2 vr 5-4
6e klasse Poule 9
Festilent 3 vr-Estria 3 vr 2-6
Odiliapeel vr-Cito vr 2-0
SC Sint Hubert vr-Handel vr 4-3
Juliana 2 vr-Volkel 2 vr uitgesteld
7e klasse Poule 1
Ollandia vr-SPV vr 8-2
FC Uden vr-Emplina 3 vr 4-4
FC Cranendonck 2 vr-Tivoli vr 2-1
SES 2 vr-Baardwijk 2 vr 15-2