Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen zondag 4 februari 2018
Voetbal 205 keer gelezenZuid II
Reserve Hoofdklasse HK
ZSV 2-Volharding 2
Budel 2-UDI'19 2
Reserve 2e klasse C
Rood Wit'62 2-Venray 3
Hapse Boys 2-Bavos 2
Reserve 3e klasse F
Olympia'18 3-GFC'33 2
HBSV 2-Toxandria 2
VCH 2-Deurne 3
Reserve 3e klasse H
Juliana 2-HVCH 5
DAW 3-UDI'19 4
Reserve 4e klasse 008
IVO 4-Ysselsteyn 2
EWC'46 2-SVEB 2
Leunen 3-ZSV 4
Reserve 4e klasse 009
Vitesse'08 3-Estria 2
Hapse Boys 3-Vianen Vooruit 2
Achates 2-Stormvogels'28 2
SES 2-UDI'19 5
Reserve 4e klasse 011
Elsendorp 2-ELI 2
SCMH 2-UDI'19 6
SES 3-RKVV Keldonk 2
Reserve 5e klasse 013
SSS'18 4-Wittenhorst 7
Blerick 4-Ysselsteyn 4
Resia 2-SV United 2
Reserve 5e klasse 015
Olympia'18 5-Toxandria 3
Achates 3-Vitesse'08 4
JVC Cuijk 3-Heijen 2
VCA 2-Milsbeek 2
Sambeek 2-Gassel 3
Reserve 5e klasse 016
Hapse Boys 4-De Willy's 2
Estria 3-JVC Cuijk 2
De Zwaluw 2-Vianen Vooruit 3
Olympia'18 4-DSV 3
Reserve 5e klasse 020
Fiducia 2-MVC 2
Mierlo Hout 4-Boekel Sport 4
Reserve 5e klasse 021
Festilent 5-Gemert 4
Juliana 4-Blauw Geel'38 7
Avesteyn 3-SCMH 3
Reserve 5e klasse 022
OSS'20 6-Herpinia 4
Ravenstein 3-DAW 5
SCV'58 2-HVCH 9
Festilent 4-Blauw Geel'38 9
Reserve 6e klasse 025
Sporting ST 3-Venray 9
SVOC'01 3-Lottum 3
IVO 6-SVEB 3
Reserve 6e klasse 026
Heijen 4-Sambeek 4
HRC'27 3-DSV 6
Resia 3-Venray 13
Montagnards 4-SSS'18 6
Reserve 6e klasse 027
SIOL 3-VIOS'38 3
Olympia'18 6-Vianen Vooruit 4 uitgesteld
De Zwaluw 4-HRC'27 2
Heijen 3-Vitesse'08 5
Reserve 6e klasse 028
SSS'18 5-Westerbeekse Boys
Excellent 4-Merselo 3
Venray 11-Holthees Smakt 2
Reserve 6e klasse 029
SC Sint Hubert 3-Estria 5
Toxandria 5-SES 5
Gassel 4-SIOL 5
HBV 4-GVV'57 4
Reserve 6e klasse 030
De Zwaluw 5-SIOL 4
Vianen Vooruit 5-Hapse Boys 5
Constantia 4-Olympia'18 7 uitgesteld
Toxandria 4-Excellent 3
Reserve 6e klasse 040
FC de Rakt 3-Erp 6
Reserve 6e klasse 045
Juliana 6-Hapse Boys 7
De Willy's 3-Venhorst 5
VCO 3-Handel 4
VCA 3-Constantia 5
Reserve 6e klasse 047
Berghem Sport 8-OKSV 3
Ulysses 3-DAW 9
SCV'58 4-GVV'57 3
MOSA'14 4-SDDL 4
Nooit Gedacht 8-NLC'03 7
Margriet 7-OSS'20 11
Reserve 6e klasse 051
Achilles Reek 4-HVCH 14
GVV'57 2-SES 4
Festilent 7-Estria 4
Programma Vrouwenvoetbal
4e klasse 003
Olympia'18 vr-ELI vr
HBV vr-JVC Cuijk vr
4e klasse 004
SES vr-Avanti'31 vr
SDDL vr-OSS'20 vr
5e klasse 005
Gemert 2 vr-MVC 2 vr
Volkel vr-RKVV Keldonk vr
Rhode vr-Estria vr
5e klasse 006
Estria 2 vr-Vianen Vooruit vr
Olympia'18 2 vr-Excellent vr uitgesteld
Hapse Boys vr-Vitesse'08 vr
5e klasse 007
Estria 3 vr-Maaskantse Boys vr
Nooit Gedacht 3 vr-Nulandia vr
HVCH 2 vr-OSS'20 2 vr
6e klasse 006
Festilent 3 vr-Volkel 2 vr
SC Sint Hubert vr-Odiliapeel vr
DSV vr-De Zwaluw vr
Heijen vr-Volharding 3 vr
6e klasse 007
Handel vr-Boekel Sport 2 vr
SJVV 3 vr-Bruheze vr