Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 11 november 2018
Voetbal 125 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Bekkerveld 2-Someren 2
Gemert 2-OSS'20 2
Erp 2-ZSV 2
Blauw Geel'38 2-UDI'19 2
NWC 2-Venlosche Boys 2
Volharding 2-Venray 2
Reserve 2e klasse C
Gemert 3-NWC 4
Mifano 2-Bavos 2
ASV'33 2-MVC'19 2
Volharding 3-HVCH 3
Olympia'18 2-Sparta'18 2
SSS'18 2-Volkel 2
Reserve 2e klasse D
EVVC 2-Schijndel 2
Nooit Gedacht 2-Olympia'18 3
Avesteyn 2-Avanti'31 2
Prinses Irene 2-Heeswijk 2
DAW 2-Festilent 2
TOP 3-HVCH 4
Reserve 3e klasse H
OSS'20 3-Montagnards 2
UDI'19 4-Berghem Sport 2
Vianen Vooruit 2-DSV 2
Herpinia 2-Hapse Boys 2
Juliana 2-DAW 3
Volkel 3-Toxandria 2
Reserve 4e klasse 008
Venray 4-SSS'18 3
SVEB 2-Melderslo 2
EWC'46 2-Stormvogels'28 2 uitgesteld
Wittenhorst 4-Montagnards 3
Vitesse'08 2-Leunen 2 uitgesteld
Oostrum 2-Achates 2
Reserve 4e klasse 009
Hapse Boys 3-Olympia'18 4
Constantia 2-Excellent 2
SES 2-Estria 2
DWSH'18 2-Heijen 2
De Zwaluw 2-Elsendorp 2
Reserve 4e klasse 012
Odiliapeel 2-Handel 2
Achilles Reek 2-Venhorst 2
SES 3-FC Uden 3
UDI'19 6-Blauw Geel'38 4
Prinses Irene 3-HVCH 6 uitgesteld
Reserve 5e klasse 018
Boekel Sport 4-FC Uden 4 uitgesteld
Venhorst 3-Blaiw Geel'38 6
DSV 5-Gemert 4 uitgesteld
Erp 5-SCMH 3
Festilent 3-FC de Rakt 2
UDI'19 7-Schijndel 3
Reserve 5e klasse 020
TOP 6-SCV'58 2
Herpinia 4-Ravenstein 3
SDDL 2-FC Schadewijk 3
HVCH 9-DAW 5
OSS'20 5-Berghem Sport 4
Reserve 5e klasse 023
Achates 3-Sambeek 2
JVC Cuijk 2-Hapse Boys 4
VCA 2-Constantia 3
Gassel 2-DSV 3
SIOL 2-Volkel 4
Reserve 5e klasse 024
SIOL 3-Gassel 3
Juliana 3-DSV 4
Estria 3-HBV 2
SES 4-Vianen Vooruit 3
JVC Cuijk 3-GVV'57 2
VCA 3-Achates 4
Reserve 6e klasse 022
Volharding 6-Venray 12
BVV'27 2-Wittenhorst 8
SV United 4-Sporting ST 2
Oostrum 4-Meterik 4
EWC'46 3-Melderslo 4
SVOC'01 2-Leunen 4
Reserve 6e klasse 024
SSS'18 4-Stormvogels'28 3
Westerbeekse Boys-DSV 8 uitgesteld
Excellent 3-Volharding 4
Merselo 2-Holthees Smakt 2
Venray 10-SVS 2 uitgesteld
Reserve 6e klasse 025
Volharding 5-Excellent 4
Milsbeek 2-Menos 3
Elsendorp 3-Olympia'18 5
DSV 7-Gemert 8
ZSV 9-Merselo 3
Reserve 6e klasse 026
Vianen Vooruit 4-Toxandria 3
Olympia'18 8-Astrantia 2
DWSH'18 3-Constantia 4
SIOL 4-VIOS'38 3
HBV 3-Estria 4
Hapse Boys 5-De Zwaluw 5
Reserve 6e klasse 027
HRC'27 3-Constantia 5
SSS'18 5-Hapse Boys 6
Sambeek 4-DWSH'18 6
Juliana 6-Olympia'18 6
Holthees Smakt 3-Heijen 4
Menos 2-Montagnards 4
Reserve 6e klasse 028
HRC'27 2-Achates 5 (8-11, 20.00)
De Zwaluw 4-VIOS'38 2
Vitesse'08 5-Toxandria 4
Sambeek 3-DWSH'18 5
Olympia'18 9-Milsbeek 3
DSV 6-Heijen 3
Reserve 6e klasse 029
Vianen Vooruit 4-Gassel 4 uitgesteld
SCV'58 4-Festilent 4
Estria 5-UDI'19 12
De Zwaluw 3-Juliana 4
DAW 9-DWSH'18 4
GVV'57 4-SIOL5
Reserve 6e klasse 030
Festilent 6-SES 5 uitgesteld
Herpinia 6-OKSV 2
Prinses Irene 6-Juliana 5
GVV'57 3-Estria 6
DAW 8-Achilles Reek 3
SCV'58 3-UDI'19 10
Programma Vrouwen
3e klasse F
Constantia vr-ZSV vr
Nuenen 2 vr-Festilent vr
Heeswijk vr-VOW vr
Mierlo Hout vr-Pusphaira v r
4e klasse 004
Gemert vr-SES vr
Olympia'18 vr-Hapse Boys vr
HBV vr-Venray 3 vr uitgesteld
Gassel vr-Vitesse'08 vr uitgesteld
Volharding vr-UDI'19 2 vr
Boekel Sport vr-JVC Cuijk vr
5e klasse 005
DWSH'18 vr-SSS'18 2 vr
Achates vr-Juliana vr
Holthees Smakt vr-SIOL vr
DSV vr-Sambeek vr
Estria vr-Olympia'18 2 vr
De Zwaluw vr-Vianen Vooruit vr
5e klasse 006
Festilent 2 vr-EVVC 2 vr
DVG vr-Estria 2 vr
HVCH 2 vr-Berghem Sport vr
Maaskantse Boys vr-Prinses Irene 3 vr
OSS'20 2 vr-SBV vr
TOP vr-Margriet vr
6e klasse 005
Melderslo vr-Volharding 2 vr
SV United vr-Oostrum vr
HRC'27 vr-SVEB 2 vr uitgesteld
Hegelsom vr-BVV'27 vr
ZSV 2 vr-America vr
FCV Venlo v r-Montagnards vr uitgesteld
6e klasse 008
SES 2 vr-Constantia 2 vr (8-11, 20.00)
Excellent vr-Odiliapeel vr
Hapse Boys 2 vr-Juliana 2 vr
Nooit Gedacht 5 vr-SES 2 vr
DWSH'18 2 vr-Herpinia 2 vr
Elsendorp vr-Achilles Reek vr
Constantia 2 vr-Volharding 3 vr