Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 25 november 2018
Voetbal 146 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
ZSV 2-UDI'19 2 0-1
Gemert 2-Someren 2 5-1
Bekkerveld 2-Venlosche Boys 2 5-1
Blauw Geel'38 2-Volharding 2 5-0
Erp 2-OSS'20 2 1-0
NWC 2-Venray 2 2-2
Reserve 2e klasse C
Gemert 3-Volkel 2 3-0
NWC 4-HVCH 3 0-2
Mifano 2-Sparta'18 2 0-2
ASV'33 2-Bavos 2 1-1
Volharding 3-Olympia'18 2 1-3
SSS'18 2-MVC'19 2 4-1
Reserve 2e klasse D
Avesteyn 2-Schijndel 2 0-0
Nooit Gedacht 2-Avanti'31 2 1-1
Prinses Irene 2-DAW 2 2-1
EVVC 2-HVCH 4 2-2
Olympia'18 3-Heeswijk 2 2-2
TOP 3-Festilent 2 1-2
Reserve 3e klasse H
OSS'20 3-UDI'19 4 2-0
Vianen Vooruit 2-Toxandria 2 7-2
Herpinia 2-DSV 2 5-1
Volkel 3-Berghem Sport 2 1-0
Juliana 2-Hapse Boys 2 2-2
DAW 3-Montagnards 2 7-1
Reserve 4e klasse 008
Venray 4-Stormvogels'28 2 3-4
EWC'46 2-Melderslo 2 1-0
Wittenhorst 4-SVEB 2 5-2
Oostrum 2-Leunen 2 5-2
Vitesse'08 2-SSS'18 3 3-2
Achates 2-Montagnards 3 uitgesteld
Reserve 4e klasse 009
Hapse Boys 3-Excellent 2 1-6
Constantia 2-Vitesse'08 3 6-1
SES 2-Heijen 2 0-4
Olympia'18 4-Elsendorp 2 2-3
De Zwaluw 2-DWSH'18 2 2-0
Reserve 4e klasse 012
Blauw Geel'38 4-HVCH 6 0-1
Odiliapeel 2-FC Uden 3 2-1
SES 3-Venhorst 2 uitgesteld
UDI'19 6-Handel 2 2-1
Prinses Irene 3-SCMH 2 3-0
Reserve 5e klasse 018
Boekel Sport 4-Schijndel 3 0-4
Venhorst 3-FC de Rakt 2 0-5
SCMH 3-Gemert 4 4-0
DSV 5-UDI'19 7 4-7
Erp 5-Blauw Geel'38 6 3-1
Reserve 5e klasse 020
TOP 6-OSS'20 5 2-7
Herpinia 4-FC Schadewijk 3 5-3
Margriet 4-Berghem Sport 4 2-1
HVCH 9-Ravenstein 3 2-2
DAW 5-SCV'58 2 4-7
Reserve 5e klasse 023
Vitesse'08 4-Constantia 3 5-0
DSV 3-Volkel 4 3-3
VCA 2-Sambeek 2 3-0
Gassel 2-Hapse Boys 4 uitgesteld
SIOL 2-Achates 3 uitgesteld
Reserve 5e klasse 024
SIOL 3-SES 4 6-4
Juliana 3-HBV 2 1-4
Estria 3-GVV'57 2 2-1
DSV 4-Gassel 3 1-0
JVC Cuijk 3-Achates 4 3-3
VCA 3-Vianen Vooruit 3 uitgesteld
Reserve 6e klasse 022
Volharding 6-Oostrum 4 2-2
SV United 4-Wittenhorst 8 0-3
BVV'27 2-Leunen 4 uitgesteld
Melderslo 4-Venray 12 3-2
EWC'46 3-Sporting ST 2 uitgesteld
SVOC'01 2-Meterik 4 6-0
Reserve 6e klasse 024
SSS'18 4-Sambeek 5 3-1
Excellent 3-Holthees Smakt 2 8-2
Merselo 2-Stormvogels'28 3 3-1
Venray 10-Olympia'18 7 5-2
DSV 8-SVS 2 3-0
Reserve 6e klasse 025
Volharding 5-Merselo 3 2-1
Olympia'18 5-Gemert 8 4-2
Milsbeek 2-Fiducia 3 uitgesteld
Elsendorp 3-Menos 3 5-1
Venray 11-Excellent 4 3-4
DSV 7-ZSV 9 uitgesteld
Reserve 6e klasse 026
Vianen Vooruit 4-Astrantia 2 1-2
DWSH'18 3-Toxandria 3 2-4
SIOL 4-De Zwaluw 5 1-3
HBV 3-Olympia'18 8 3-2
Hapse Boys 5-Constantia 4 4-2
VIOS'38 3-Estria 4 1-1
Reserve 6e klasse 027
HRC'27 3-Heijen 4 8-1
SSS'18 5-DWSH'18 6 11-0
Sambeek 4-Constantia 5 1-0
Juliana 6-Hapse Boys 6 4-7
Olympia'18 6-Montagnards 4 1-3
Menos 2-Holthees Smakt 3 uitgesteld
Reserve 6e klasse 028
VIOS'38 2-Milsbeek 3 11-1
De Zwaluw 4-Achates 5 uitgesteld
Vitesse'08 5-Heijen 3 1-2
Sambeek 3-Toxandria 4 4-1
HRC'27 2-DWSH'18 5 0-2
Olympia'18 9-DSV 6 1-4
Reserve 6e klasse 029
SCV'58 4-SIOL 5 3-4
Estria 5-DWSH'18 4 3-2
De Zwaluw 3-Vianen Vooruit 5 5-0
DAW 9-Gassel 4 1-2
GVV'57 4-UDI'19 12 6-2
Festilent 4-Juliana 4 5-2
Reserve 6e klasse 030
Herpinia 6-Achilles Reek 3 2-2
Prinses Irene 6-Festilent 6 3-1
GVV'57 3-SES 5 1-8
DAW 8-Estria 6 2-0
SCV'58 3-OKSV 2 2-1
UDI'19 10-Juliana 5 uitgesteld
Uitslagen Vrouwen
3e klasse F
Constantia vr-Pusphaira vr 4-3
Festilent vr-Nooit Gedacht 2 vr 1-0
Nuenen 2 vr-ZSV vr 0-1
Mierlo Hout vr-MVC vr 3-3
4e klasse 004
JVC Cuijk vr-Vitesse'08 vr 1-4
Boekel Sport vr-Hapse Boys vr 1-0
Gemert vr-Vitesse'08 vr 3-6
HBV vr-Olympia'18 vr 0-1
Gassel vr-JVC Cuijk vr uitgesteld
UDI'19 2 vr-Venray 3 vr 2-1
Volharding vr-SES vr 5-3
5e klasse 005
Achates vr-DSV vr 7-1
Holthees Smakt vr-Olympia'18 2 vr 1-5
DWSH'18 vr-Sambeek vr 0-4
De Zwaluw vr-SIOL vr 4-1
Estria vr-SSS'18 2 vr 2-0
Vianen Vooruit vr-Juliana vr 1-3
Reserve 5e klasse 006
DVG vr-Festilent 2 vr 3-1
Maaskantse Boys vr-SBV vr 3-0
Berghem Sport vr-Estria 2 vr 8-3
OSS'20 2 vr-Margriet vr uitgesteld
TOP vr-EVVC 2 vr 3-0
HVCH 2 vr-Prinses Irene 3 vr 1-1
Reserve 6e klasse 005
Volharding 2 vr-SV United vr 3-2
Melderslo vr-BVV'27 vr uitgesteld
SVEB 2 vr-SV United vr 0-0
HRC'27 vr-Volharding 2 vr 2-1
Hegelsom vr-America vr 3-1
Oostrum vr-Montagnards vr 5-1
FCV Venlo vr-ZSV 2 vr uitgesteld
Reserve 6e klasse 008
Hapse Boys 2 vr-Excellent vr 0-0
SES 2 vr-Juliana 2 vr uitgesteld
Nooit Gedacht 5 vr-Volharding 3 vr 4-0
DWSH'18 2 vr-Odiliapeel vr 5-0
Constantia 2 vr-Achilles Reek vr 1-1
Elsendorp vr-Herpinia 2 vr 3-0