Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 8 december 2019
Voetbal 196 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Groene Ster 2-Sparta'25 2 4-2
Venray 2-Venlosche Boys 2 2-2
HVCH 2-UDI'19 2 2-0
Blauw Geel'38 2-Someren 2 2-2
Erp 2-ZSV 2 2-2
Volharding 2-Gemert 2 2-2
Reserve 2e klasse C
Mifano 2-Merefeldia 2 6-0
Sparta'18 2-HVCH 3 0-4
MMC Weert 2-Volharding 3 3-2
Someren 4-Sportclub Irene 2 5-2
Bavos 2-Baarlo 2 3-2
SSS'18 2-Olympia'18 2 1-0
Reserve 2e klasse D
TOP 2-Berghem Sport 2 1-4
Schijndel 2-Heeswijk 2 2-2
Festilent 2-Avanti'31 2 4-1
DAW 2-Prinses Irene 2 1-1
Reserve 3e klasse H
UDI'19 5-DAW 3 2-1
OSS'20 3-Hapse Boys 2 5-2
Herpinia 2-Constantia 2 1-2
Reserve 4e klasse 008
Venray 4-Oostrum 2 1-2
Melderslo 2-SVEB 2 2-5
SV United 2-Achates 2 4-0
Reserve 4e klasse 009
Vitesse'08 2-Stormvogels'28 2 6-2
Montagnards 2-Hapse Boys 3 3-5
Excellent 2-DSV 2 1-0
Achates 3-DEV Arcen 2 7-2
Reserve 4e klasse 012
Blauw Geel'38 5-SSA Vesta'19 3 0-0
Boekel Sport 4-Prinses Irene 3 2-1
Handel 2-SCMH 2 2-2
Reserve 4e klasse 013
EVVC 3-Blauw Geel'38 6 3-1
DAW 4-TOP 3 0-2
FC Uden 3-SSA Vesta'19 2 2-1
Reserve 5e klasse 013
SSS'18 4-Meterik 3 3-3
SV United 3-Volharding 4 3-1
Leunen 4-EWC'46 2 0-3
Reserve 5e klasse 019
Berghem Sport 4-Nulandia 6 5-2
UDI'19 8-OSS'20 5 1-2
FC Schadewijk 3-Achilles Reek 2 0-7
Reserve 5e klasse 022
UDI'19 6-Olympia'18 4 3-2
Venhorst 3-Gemert 5 2-5
Blauw Geel'38 7-VIOS'38 3 1-4
Festilent 3-Schijndel 4 1-2
Reserve 5e klasse 023
Achates 4-Vitesse'08 3 4-0
GVV'57 2-VIOS'38 2 5-4
Constantia 3-DSV 3 2-1
Sambeek 2-Milsbeek 2 2-3
Reserve 6e klasse 023
Resia 2-Lottum 3 3-4
Venray 8-America 4 10-0
SVOC'01 2-Melderslo 5 5-1
Reserve 6e klasse 024
Wittenhorst 7-SV United 5 6-2
Montagnards 3-Volharding 5 4-7
Merselo 2-DSV 6 1-1
Reserve 6e klasse 025
Volhartding 6-Venray 12 2-8
SVS 2-Excellent 3 5-1
Elsendorp 3-Olympia'18 5 1-3
Fiducia 2-Sambeek 4 2-0
Menos 2-SSS'18 5 0-1
Reserve 6e klasse 026
Vitesse'08 5-Gassel 4 4-0
Reserve 6e klasse 027
Gassel 3-Vianen Vooruit 3 3-5
DWSH'18 4-Hapse Boys 6 4-1
Reserve 6e klasse 028
Excellent 4-Achates 5 6-2
.
Reserve 6e klasse 037
Venhorst 5-Menos 3 1-1
Volkel 7-Odiliapeel 4 1-4
DWSH'18 6-VCO 3 gestaakt
Constantia 4-Handel 4 1-5
FC de Rakt 8-Boekel Sport 9 2-2
Reserve 6e klasse 038
Gemert 11-VCO 2 2-0
Gemert 11-Handel 5 1-1
FC de Rakt 7-SES 5 1-2
DWSH'18 3-VCO 2 2-0
Festilent 8-Boekel Sport 7 2-0
Venhorst 4-FC Uden 7 3-4
UDI'19 11-Volkel 8 0-4
Reserve 6e klasse 039
SES 4-Estria 4 1-7
Achilles Reek 3-GVV'57 4 1
UDI'19 17-Gassel 2 0-4
Reserve 6e klasse 047
Prinses Irene 6-SCV'58 3 3-0
OSS'20 9-DAW 10 1-1
Herpinia 6-HVCH 15 4-3
Oost
Zaterdag Reserve 4e klasse Poule 8
Trekvogels 2-JVC Cuijk 2 8-2
Trekvogels 3-DVOL 2 5-2
Rood Wit 2-SCE 2 afgelast
Spero 2-UNI VV 2 4-0
Achilles'29 2-Groesbeekse Boys 2 0-3
De Treffers 3-UNI VV 4 0-2
Uitslagen Vrouwen
3e klasse F
Nooit Gedacht 2 vr-Festilent vr 2-2
Constantia vr-Avesteyn vr 1-3
Gassel vr-EVVC vr 2-1
Gemert vr-VOW vr 2-3
Nijnsel vr-DAW vr 2-1
4e klasse 002
Oranje Blauw'15 vr-Vitesse'08 vr 1-6
Venray vr-Bieslo vr 2-2
Volharding vr-SJVV vr 1-1
4e klasse 003
Avanti'31 vr-Berghem Sport vr 2-3
Venray 2 vr-Olympia'18 2 vr 7-3
Prinses Irene 2 vr-RKVV Keldonk vr 3-1
UDI'19 2 vr-NLC'03 vr 1-2
Nulandia vr-Juliana vr 3-5
Boekel Sport vr-OSS'20 vr 2-1
5e klasse 005
Someren 3 vr-Blauw Geel'38 vr 0-8
FC de Rakt vr-HVCH 2 vr 0-3
.
5e klasse 006
Achates vr-De Zwaluw vr 3-0
Festilent 2 vr-Estria vr 1-2
Hapse Boys 2 vr-SIOL/JVC Cuijk vr 1-2
DWSH'18 vr-Sambeek vr 0-6
DSV vr-Volkel vr 4-0
6e klasse 005
Volharding 2 vr-Excellent vr gestaakt
BVV'27 vr-Oostrum vr 2-4
Montagnards vr-SV United vr 1-4
6e klasse 008
Nooit Gedacht 4 vr-OSS'20 2 vr 1-5
Achilles Reek vr-Constantia 2 vr 4-0
VCO vr-Herpinia vr 4-1
Juliana 2 vr-Gassel 2 vr 1-1
DESO vr-DAW 2 vr 6-0
De niet genoemde wedstrijden werden
afgelast danwel uitgesteld.