Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 15 december 2019
Voetbal 124 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
HVCH 2-Venray 2
Reserve 2e klasse C
Merefeldia 2-Sparta'18 2
Reserve 2e klasse D
Vianen Vooruit 2-Boskant 2
Reserve 3e klasse H
Estria 2-Juliana 2
Toxandria 2-Volkel 3
Reserve 4e klasse 008
Melderslo 2-VCH 2
Olympia'18 3-VVV'03 3
Reserve 4e klasse 009
Heijen 2-Stormvogels'28 2 (12-12)
Hapse Boys 3-DWSH'18 2
DEV Arcen 2-De Zwaluw 2
Heijen 2-Montagnards 2
Reserve 4e klasse 012
Boekel Sport 4-Volkel 4
HVCH 8-Blauw Geel'38 5
Odiliapeel 2-Handel 2
Reserve 4e klasse 013
TOP 3-SES 2
Reserve 5e klasse 013
Wittenhorst 6-Meterik 3
Venray 6-EWC'46 2
Reserve 5e klasse 019
SSA Vesta '19 4-Festilent 4
Reserve 5e klasse 022
Odiliapeel 3-Schijndel 4
Gemert 5-Blauw Geel'38 7
Reserve 5e klasse 023
Achates 4-GVV'57 2
VIOS'38 2-HBV 2
Reserve 6e klasse 023
Oostrum 4-Wittenhorst 9
Sporting ST 2-Venray 8
Lottum 3-SVOC'01 2
Reserve 6e klasse 024
HRC'27 3-DSV 6
Wittenhorst 7-Venray 10
SV United 5-Volharding 5
Reserve 6e klasse 025
Volharding 6-Elsendorp 3
Menos 2-DSV 5
Reserve 6e klasse 026
DWSH'18 5-Vitesse'08 5
Hapse Boys 5-De Zwaluw 3
Reserve 6e klasse 027
De Zwaluw 4-Hapse Boys 6
DWSH'18 4-Vianen Vooruit 3
Reserve 6e klasse 028
Heijen 4-Westerbeekse Boys
Venray 13-Excellent 4
Olympia'18 7-Fiducia 3
Reserve 6e klasse 037
VCO 3-Handel 4
Juliana 5-FC de Rakt 8
DWSH'18 65-Volkel 7
Reserve 6e klasse 038
VCO 2-Handel 5
Boekel Sport 7-FC de Rakt 7
Reserve 6e klasse 039
SES 4-UDI'19 17
Hapse Boys 4-Achilles Reek 3
TOP 6-SCV'58 4
Reserve 6e klasse 047
Herpinia 6-SBV 3
Estria 5-OSS'20 9
SSA Vesta'19 5-Nooit Gedacht 6
Oost
Zaterdag Reserve 4e klasse Poule 8
UNI VV 2-De Treffers 3
Groesbeekse Boys 2-DVOL 2
Trekvogels 2-Trekvogels 3
Programma Vrouwen
3e klasse F
MVC vr-Avesteyn vr
Gemert vr-Gassel vr
Nijnsel vr-Vorstenbossche Boys vr
.
4e klasse 002
Venray vr-Sporting ST vr
MVC'19 vr-Volharding vr
4e klasse 003
RKVV Keldonk vr-Boekel Sport vr (12-12)
OSS'20 vr-Nulandia vr
Olympia'18 2 vr-Berghem Sport vr
Juliana vr-Hapse Boys vr
UDI'19 2 vr-Prinses Irene 2 vr
HBV vr-Venray 2 vr
NLC'03 vr-Avanti'31 vr
5e klasse 005
Maaskantse Boys vr-HVCH 2 vr
Margriet vr-TOP vr
FC de Rakt vr-Someren 3 vr
Avesteyn 2 vr-EVVC 2 vr
5e klasse 006
Estria vr-SES vr
Sambeek vr-Achates vr
6e klasse 005
Oostrum vr-Sporting ST 2 vr (10-12)
HRC'27 vr-SV United vr
6e klasse 008
Juliana 2 vr-VCO vr
DWSH'18 2 vr-Gassel 2 vr
Achilles Reek vr-OSS'20 2 vr
Constantia 2 vr-DAW 2 vr