Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 2 februari 2020
Voetbal 141 keer gelezen
Reserve Hoofdklasse HK
Sparta'25 2-Venray 2 9-0
Someren 2-HVCH 2 1-1
ZSV 2-Groene Ster 2 afgelast
UDI'19 2-Gemert 2 1-0
Erp 2-Blauw Geel'38 2 1-3
Venlosche Boys 2-Volharding 2 2-1
Reserve 2e klasse C
Volharding 3-Bavos 2 0-1
MMC Weert 2-Someren 4 4-0
Reserve 2e klasse D
Avanti'31 2-Schijndel 2 0-2
Volkel 2-DAW 2 1-0
Boskant 2-Prinses Irene 2 2-0
Heeswijk 2-HVCH 4 2-0
Reserve 3e klasse H
Venhorst 2-Constantia 2 1-7
DAW 3-Toxandria 2 4-0
Reserve 4e klasse 008
Wittenhorst 4-Melderslo 2 0-1
Reserve 4e klasse 009
DWSH'18 2-Montagnards 2 4-1
Reserve 4e klasse 012
FC Uden 2-Blauw Geel'38 5 4-2
Reserve 4e klasse 013
Blauw Geel'38 6-Prinses Irene 4 4-3
TOP 3-FC Uden 3 0-4
Reserve 5e klasse 013
SV United 3-FC Venlo 5 4-0
Reserve 5e klasse 019
Nulandia 6-FC Schadewijk 3 2-2
OSS'20 5-Estria 3 3-1
Reserve 5e klasse 022
Alle wedstrijden afgelast
Reserve 5e klasse 023
Vitesse'08 3-JVC Cuijk 2 3-0
Reserve 6e klasse 023
Wittenhorst 9-Venray 8 0-4
Reserve 6e klasse 024
Volharding 5-Holthees Smakt 2 7-0
Reserve 6e klasse 025
SSS'18 5-Volharding 6 6-1
Reserve 6e klasse 026
DWSH'18 5-SIOL 3 0-3
Reserve 6e klasse 027
Heijen 3-Gassel 3 2-5
Reserve 6e klasse 028
Alle wedstrijden afgelast
Reserve 6e klasse 037
Handel 4-Venhorst 5 2-2
Menos 3-Volkel 7 1-2
Reserve 6e klasse 038
Volkel 8-Festilent 8 2-1
Handel 5-Venhorst 4 3-2
Gemert 11-FC de Rakt 7 4-0
Reserve 6e klasse 039
TOP 6-Achilles Reek 3 0-0
Reserve 6e klasse 047
Margriet 6-OSS'20 9 2-5
SBV 3-SCV'58 3 8-1
HVCH 15-Nooit Gedacht 6 0-1
Uitslagen Vrouwenvoetbal
3e klasse F
Nooit Gedacht 2 vr-Nijnsel vr 5-0
VOW vr-Constantia vr 0-2
Festilent vr-Gassel vr 7-1
EVVC vr-Gemert vr 5-1
4e klasse 002
Sparta'18 vr-SJVV vr2-2
Vitesse'08 vr-Volharding vr 3-1
SHH vr-Sporting ST vr 1-0
4e klasse 003
Prinses Irene 2 vr-Nulandia vr 1-4
OSS'20 vr-Venray 2 vr 3-2
5e klasse 005
Maaskantse Boys vr-Someren 3 vr 6-0
Blauw Geel'38 vr-TOP vr 2-2
Margriet vr-FC de Rakt vr 2-0
5e klasse 006
SIOL/JVC Cuijk vr-Volkel vr 5-0
SES vr-Festilent 2 vr 7-4
6e klasse 005
Volharding 2 vr-Holthees Smakt vr 0-0
Excellent vr-Montagnards v
SV United vr-BVV'27 vr 7-2
6e klasse 008
DAW 2 vr-Nooit Gedacht 4 vr 3-1
AchillesReek vr-DESO vr 1-1
OSS'20 2 vr-Gassel 2 vr 4-0