Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 31 oktober
Voetbal 195 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Someren 2-Wittenhorst 2 1-1
Erp 2-HVCH 2 3-1
NWC 2-Groene Ster 2 1-0
Venlosche Boys-Sparta’25 2 3-2
Volharding 2-ZSV 2 1-6
Reserve 2e klasse C
Mifano 2-SSS’18 2 1-3
Baarlo 2-Bavos 2 1-2
Sparta’18 2-FCV Venlo 2 3-2
MMC Weert 3-Olympia’18 2 1-3
Reserve 2e klasse D
Schijndel 2-HVCH 3 2-1
Nooit Gedacht 2-Avanti’31 2 afgelast
Prinses Irene 2-DAW 2 1-2
Volkel 2-Festilent 2 5-0
Vianen Vooruit 2-Heeswijk 2 0-3
Reserve 3e klasse G
UDI’19 3-Hapse Boys 2 3-1
Constantia 2-Avesteyn 2 1-3
NLC’03 2-Volkel 3 3-5
Juliana 2-EGS’20 2 afgelast
Nijnsel 2-DAW 3 3-0
DAW 3-Juliana 2 1-3
Reserve 4e klasse 06
Wittenhorst 3-SVEB 2 9-3
FCV Venlo 3-Leunen 2 afgelast
Venlosche Boys 4-Vitesse’08 3 2-3
Oostrum 2-Melderslo 2 afgelast
America-IVO 3 3-0
Reserve 4e klasse 08
Montagnards 2-DSV 2 afgelast
Hapse Boys 3-Toxandria 2 0-4
Heijen 2-DWSH’18 2 5-0
Achates 2-Vitesse’08 2 4-1
Toxandria 2-DSV 2 0-1
Reserve 4e klasse 11
EVVC 3-Vesta’19 3 afgelast
DAW 4-TOP 2 2-4
WHV 2-EGS’20 3 0-0
Prinses Irene 3-HVCH 6 3-0
Herpinia 2-OSS’20 2 afgelast
Reserve 5e klasse 13
VVV’03 2-GFC’33 2 afgelast
Venray 6-HBSV 3 afgelast
Meterik 2-VCH 2 5-0
DEV Arcen 2-VOS 2
Wittenhorst 5-Blerick 4 3-3
SSS’18 3-Melderslo 3 1-1
Reserve 5e klasse 14
Wittenhorst 4-SV United 3 0-1
SVOC’01 2-SSS’18 4 2-1
Ysselsteyn 3-EWC’46 2 1-4
Leunen 3-Volharding 4 3-1
Volharding 4-EWC’46 2 2-4
Reserve 5e klasse 15
Olympia’18 4-De Zwaluw 3 1-4
Vitesse’08 4-VIOS’38 2 2-0
Achates 3-HBV 2 2-6
VCA 2-Menos 6-3
EGS’20 5-JVC Cuijk 2 3-9
Milsbeek 2-Constantia 3 1-2
Reserve 5e klasse 16
Juliana 3-Blauw Geel’38 9 5-2
UDI’19 5-Volkel 4 7-1
Venhorst 3-EGS’20 4 afgelast
FC Uden 3-SES 2 afgelast
OSS’20 3-Festilent 3 afgelast
Reserve 5e klasse 20
Blauw Geel’38 6-EGS’20 6 2-4
FC Schadewijk 2-Vesta’19 4 afgelast
HVCH 8-Prinses Irene 5 2-2
TOP 3-Ulysses 2 5-0
Reserve 6e klasse 35
Excellent 3-Venhorst 4 2-3
DSV 6-Fiducia 3 3-0
Handel 3-Gemert 9 2-1
Westerb. Boys-Boekel Sport 8 1-13
Oost
Reserve 5e klasse 02
Overasseltse Boys 2-Juliana’31 3 2-4
Ewijk 4-Brakkenstein 7 2-4
WVW 2-Union 3 4-0
DVSG 2-Eendracht’30 2 1-2
Blauw Wit 3-FC Kunde 4 6-1
SV Waalstad 3-Trekvogels 5 afgelast
Zuid 2
Vrouwen
2e klasse G
Schaesberg vr-HRC’14 vr 2-1
ZSV vr-Wittenhorst vr 0-3
Rood Wit’62 vr-Leveroy vr 3-2
Festilent vr-Beerse Boys vr 1-1
SSS’18 vr-OJC Rosmalen vr 0-2
3e klasse E
DAW vr-Avesteyn/Heeswijk vr 3-2
Gassel vr-EVVC vr 1-0
Vitesse’08 vr-Nooit Gedacht vr 2 2-1
Vorstenbossche Boys vr-NLC’03 vr 3-4
4e klasse 02
SJVV vr-Venray vr 1-1
MVC’19 vr-Olympia’18 vr 0-2
Bieslo vr-Sambeek vr 9-0
Hapse Boys vr-Sparta’18 vr 1-2
4e klasse 03
OSS’20 vr-UDI’19 vr 3 7-0
Juliana vr-Avanti’31 vr 1-4
Berghem Sport vr-MVC vr 2-4
Boekel Sport vr-Gemert vr afgelast
VOW vr-Nulandia vr afgelast
5e klasse 04
SSS’18 vr 2-De Zwaluw vr 0-4
Vianen Vooruit vr-FCV Venlo vr afgelast
Hapse Boys vr 3-VVV’03 vr 2-2
Achates vr-Venray vr 2 6-1
Hapse Boys vr 2-DSV vr 1-6
5e klasse 06
Prinses Irene vr 2-Maaskantse Boys vr 4-2
Festilent vr 2-EVVC vr 2 3-5
EGS’20 vr-Vorstenb.Boys vr 2 afgelast
HVCH vr 2-TOP vr 5-2
HVCH vr 3-Margriet vr afgelast
SBV/Ulysses vr-SES vr 3-3
6e klasse 05
Constantia vr 2-SJVV vr 2 9-0
SPV/Deurne vr-DWSH’18 vr 0-1
Brandevoort vr-ZSV vr 3 afgelast
Bavos vr 2-Bruheze vr 0-6
Stiphout Vooruit vr-Excellent/SVS vr 0-5
6e klasse 06
Melderslo vr-SV United vr 1-4
America-Holthees/Smakt vr 3-4
MDOC vr 2-HRC’27 vr 3-6
Montagnards vr-Volharding vr 2 0-13
Oostrum vr-Olympia’18 vr 2 0-7
Hegelsom vr-BVV’27 vr 2-1
6e klasse 08
SIOL/JVC Cuijk vr-DAW vr 2 1-4
Juliana vr 2-Vesta’19 vr afgelast
VCO vr-NLC’03 vr afgelast
EGS’20 vr 2-DWSH’18 vr 2 3-4