Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 28 november
Voetbal 172 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Deurne 2-Erp 2
Sparta’25 2-Volharding 2
HVCH 2-NWC 2
Venlosche Boys 2-Someren 2
Wittenhorst 2-Groene Ster 2
Reserve 2e klasse C
Sparta’18 2-MMC Weert 3
Bavos 2-SSS’18 2
Olympia’18 2-Mifano 2
FCV Venlo 2-Sportclub Irene 2
HVCH 4-Bavos 2
Reserve 2e klasse D
Avanti’31 2-Volkel 2 (23-11)
Festilent 2-Vianen Vooruit 2 (25-11)
Festilent 2-Avanti’31 2
UDI’19 2-HVCH 3
Vianen Vooruit 2-Volkel 2
DAW 2-Nooit Gedacht 2
Heeswijk 2-Schijndel 2
Reserve 3e klasse G
Excellent 2-Hapse Boys 2
Avesteyn 2-Volkel 3
DAW 3-NLC’03 2
EGS’20 2-UDI’19 3
Juliana 2-Constantia 2
Reserve 4e klasse 06
Oostrum 2-Melderslo 2
Vitesse’08 3-America
Venray 3-IVO 3
SVEB 2-Leunen 2
Venlosche Boys 4-Wittenhorst 3
Melderslo 2-FCV Venlo 3
Reserve 4e klasse 08
Hapse Boys 3-Achates 2
Montagnards 2-De Zwaluw 2
Vitesse’08 2-DWSH’18 2
Toxandria 2-Venray 4
Reserve 4e klasse 11
EGS’20 3-Prinses Irene 3
WHV 2-EVVC 3
Nooit Gedacht 3-DAW 4
TOP 2-Herpinia 2
Vesta’19 3-OSS’20 2
Reserve 5e klasse 13
VVV’03 2-Wittenhorst 5
Venray 6-SSS’18 3
Melderslo 3-VOS 2
Blerick 4-DEV Arcen 2
HBSV 3-Meterik 2
Reserve 5e klasse 14
America 2-Ysselsteyn 3
Oostrum 3-SVOC’01 2
EWC’46 2-SSS’18 4
Stormvogels’28 2-Wittenhorst 4
Volharding 4-SV United 3
Reserve 5e klasse 15
Achates 3-Milsbeek 2
JVC Cuijk 2-Menos
De Zwaluw 3-Vitesse’08 4
HBV 2-VCA 2
EGS’20 5-Olympia’18 4
Constantia 3-VIOS’38 2
Reserve 5e klasse 16
SES 2-FC de Rakt 2
Volkel 4-Venhorst 3
Festilent 3-EGS’20 4
Juliana 3-UDI’19 5
Reserve 5e klasse 20
Prinses Irene 5-Achilles Reek 2
Ulysses 2-FC Schadewijk 2
HVCH 8-TOP 3
OSS’20 5-Vesta’19 4
Oost
Reserve 5e klasse 02
FC Kunde 4-Union 3
Brakkenstein 7-SV Waalstad 3
Eendracht’30 2-Trekvogels 5
Juliana’31 3-WVW 2
Ewijk 4-Blauw Wit 3
DVSG 2-Overasseltse Boys 2
Zuid 2
Vrouwen
2e klasse G
Schaesberg vr-Festilent vr
OJC Rosmalen vr-Leveroy vr
Beerse Boys vr-Bergeijk vr
SSS’18 vr-ZSV vr
HRC’14 vr-Rood Wit’62 vr 2
3e klasse E
NLC’03 vr-DAW vr
Avesteyn/Heeswijk vr-Vitesse’08 vr
Vorstenbossche Boys vr-DAW vr
EVVC vr-Nooit Gedacht vr 2
4e klasse 02
Venray vr-Hapse Boys vr
SJVV vr-Mierlo Hout vr
Olympia’18 vr-Bieslo vr
Volharding vr-Sparta’18 vr
4e klasse 03
OSS’20 vr-Berghem Sport vr
Avanti’31 vr-Blauw Geel’38 vr
Boekel Sport vr-Juliana vr
Gemert vr-VOW vr
UDI’19 3 vr-Nulandia vr
5e klasse 04
SSS’18 2 vr-SVEB/Sporting ST vr (23-11)
SSS’18 2 vr-Hapse Boys 3 vr
Achates vr-Vianen Vooruit vr
De Zwaluw vr-DSV vr
Venray 2 vr-Hapse Boys vr
VVV’03 vr-MDOC vr
FCV Venlo vr-SVEB/Sporting ST vr
5e klasse 06
SBV/Ulysses vr-Festilent 2 vr
HVCH 3 vr-HVCH 2 vr
Margriet vr-Maaskantse Boys vr
EVVC vr 2-Vorstenbossche Boys vr 2
SES vr-Prinses Irene 2 vr
TOP vr-EGS’20 vr
6e klasse 05
ZSV 3 vr-SPV/Deurne vr
SJVV 2 vr-Someren/NWC vr 4
Bruheze vr-DWSH’18 vr
Brandevoort vr-Constantia vr 2
Bavos 2 vr-Stiphout vr
6e klasse 08
DAW vr 2-EGS’20 vr 2
Vesta’19 vr-DWSH’18 vr 2
VCO vr-SIOL/JVC Cuijk vr
OSS’20 vr 2-Juliana vr 2