Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 15 mei
Voetbal 151 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Someren 2-Venlosche B.3-2
Deurne 2-NWC 2 3-3
Sparta’25 2-Groene Ster 2 1-2
Erp 2-Wittenhorst 2 1-0
Volharding 2-HVCH 2 1-1
Reserve 2e klasse C
Baarlo 2-HVCH 4 1-4
Sportclub Irene 2-FCV Venlo 2 3-2
Sparta’18 2-Mifano 2 2-2
Reserve 3e klasse G
UDI’19 3-DAW 3 3-2
Constantia 2-Juliana 2 1-1
Nijnsel 2-Avesteyn 2 1-1
EGS’20 2-Volkel 3 5-1
Hapse Boys 2-Excellent 2 2-2
Reserve 4e klasse 06
Vitesse’08 3-Oostrum 2 5-1
IVO 3-Melderslo 2 1-2
Leunen 2-SVEB 2 1-4
Oostrum 2-Venray 3 6-0
Reserve 4e klasse 08
De Zwaluw 2-DSV 2 1-4
DWSH’18 2-Vitesse’08 2 0-0
Venray 4-Montagnards 2 0-0
Achates 2-Heijen 2 2-1
Toxandria 2-Hapse Boys 3 5-1
Reserve 4e klasse 11
OSS’20 2-Vesta’19 3 2-2
EGS’20 3-WHV 2 6-0
Prinses Irene 3-Nooit Gedacht 3 7-0
HVCH 6-TOP 2 1-3
Reserve 5e klasse 13
HBSV 3-Venray 6 1-2
Wittenhorst 5-GFC’33 2 0-1
SSS’18 3-DEV Arcen 2 7-6
VOS 2-Melderslo 2 0-5
Reserve 5e klasse 14
EWC’46 2-Stormvogels’28 2 1-1
Wittenhorst 4-Leunen 3 3-2
SV United 3-Oostrum 3 4-1
Stormvogels’28 2-America 2 2-2
Ysselsteyn 3-SVOC’01 2 3-0
Reserve 5e klasse 15
Olympia’18 4-JVC Cuijk 2 0-2
VCA 2-EGS’20 5 5-2
Menos-De Zwaluw 3 6-1
HBV 2-Achates 3 0-0
Milsbeek 2-Vitesse’08 4 0-6
VIOS’38 2-Constantia 3 4-3
Reserve 5e klasse 16
SES 2-FC Uden 3 12-0
UDI’19 5-Blauw Geel’38 9 9-5
FC de Rakt 2-Juliana 3 3-7
EGS’20 4-Festilent 3 5-2
Reserve 5e klasse 20
Vesta’19 4-OSS’20 5 6-0
TOP 3-Prinses Irene 6 4-0
Reserve 6e klasse 32
Olympia’18 5-Volharding 6 2-1
VIOS’38 3-HRC’27 0-1
Olympia’18 5-Hapse Boys 6 2-4
VIOS’38 3-Volharding 6 4-2
Sambeek 2-Heijen 4 7-4
Reserve 6e klasse 35
Fiducia 3-Venhorst 4 0-5
Excellent 3-Gemert 9 0-5
DSV 6-Handel 3 0-3
Boekel Sport 8-De Braak 6 2-6
Oost
Reserve 5e klasse 02
Waalstad 3-WVW 2 2-1
Trekvogels 5-Juliana’31 3 0-3
Brakkenstein 7-Ewijk 4 7-1
Blauw Wit 3-WVW 2 0-3
Waalstad 3-DVSG 2 4-2
Zuid 2
Vrouwen
2e klasse G
Leveroy vr-OJC Rosmalen vr 0-1
Rood Wit’62 vr-Wittenhorst vr 4-0
ZSV vr-Beerse Boys vr 4-3
Festilent vr-Schaesberg vr 4-3
HRC’14 vr-Bergeijk vr 6-0
4e klasse 02
Venray vr-Olympia’18 vr 2-1
Venray vr-SJVV vr 1-1
Mierlo Hout vr-Bieslo vr 3-3
Sparta’18 vr-Olympia’18 vr 2-6
MVC’19 vr-Volharding vr 2-2
5e klasse 04
Hapse Boys 2 vr-FCV Venlo vr 0-7
Hapse Boys 3 vr-De Zwaluw vr 4-0
Hapse Boys 2 vr-SSS’18 2 vr 3-5
5e klasse 06
Margriet vr-EGS’20 vr 1-2
HVCH 3 vr-SES vr 5-0
Festilent 2 vr-EGS’20 vr 2-4
Maaskantse Boys vr-TOP vr 1-0
HVCH 2 vr-Margriet vr 0-1
SES vr-SBV/Ulysses vr 1-3
Vorstenb.Boys 2 vr-EVVC 2 vr 0-2
Prinses Irene 2-HVCH 3 2-4
6e klasse 05
Bavos 2 vr-SPV/Deurne vr 2-0
DWSH’18 vr-Excellent/SVS vr 0-3
Someren/NWC 4 vr-SJVV 2 vr 2-1
ZSV 3 vr-Brandevoort vr 0-6
SPV/Deurne vr-Bavos 2 vr 5-2
Stiphout Vooruit vr-Bruheze vr 0-2
6e klasse 08
DWSH’18 2 vr-Vesta’19 vr 3-3
Achilles Reek vr-OSS’20 2 vr 3-0
SIOL/JVC Cuijk vr-NLC’03 vr 3-2