
De 33 deelnemers van de scootmobieltocht kijken allen terug op een zonnige en gezellige middag. (Foto: Bas Delhij)
(Foto: )Scootmobieltocht Boxmeer: ‘Alleen maar enthousiasme, blijheid en gebruinde mensen’
BOXMEER | Een slinger van 33 scootmobiels trok zaterdag van Boxmeer naar Stevensbeek en terug. De vrolijke scootmobieltocht werd georganiseerd door Gehandicaptenbelang Boxmeer, en net als voorgaande edities waren de deelnemers enkel lovend over de organisatie.
“José (Lichteveld) had écht een hele mooie route uitgezet!” vertelt één van de deelnemers. “Halverwege, in Stevensbeek, kwamen we tot een halt bij ‘Theehuys Ons Truuske’. Die zijn normaal alleen doordeweeks open, maar hebben speciaal voor ons de deuren opgegooid. Daar hebben we zo gezellig gegeten, we wilden bijna niet meer gaan.”
De organisatie wil iedereen die heeft meegeholpen aan het evenement, zoals de verkeersregelaars, fietsbegeleiders en EHBO’ers, ontzettend bedanken voor hun inzet. “Maar ook iedereen langs de weg natuurlijk. Mede dankzij hen hadden we op het einde alleen maar enthousiasme, blijheid en gebruinde mensen!”
De volgende scootmobieltocht staat alweer op de planning. Schrijf jij 10 september ook vast in je agenda?
-
17:48
-
Avond van de Filmmuziek
12:41
-
12:12
-
8:53
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
4
-
1 dag geleden
-
Maasziekenhuis zet verder in op gezonde voeding
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
24
-
De Douairière gaat over in andere maar vertrouwde handen
2 dagen geleden
-
Meedoen aan het gratis Maas Driehoek tourspel? Inschrijven kan alleen vandaag nog!
2 dagen geleden
-
Burgemeester feliciteert diamanten bruidspaar
2 dagen geleden
-
Lekerse gezelligheid op het kerkplein met ’t Leker Live
2 dagen geleden
-
Trainingen met leerlingacteurs krijgen vervolg op Metameer
2 dagen geleden
Meest gelezen


Nieuwsoverzicht
-
Karin Bruers en Nol Havens “Op de koffie” in “de Speultuin” in Oploo
17:48
-
Avond van de Filmmuziek
12:41
-
Traumahelikopter land voor gevallen wielrenner in Linden
12:12
-
Ontmoet de kunstenaar(s) van de Kunstroute
8:53
-
De vakantie voor de deur! Tijd voor de kledinginzameling van de Millse Missie Vrienden
1 dag geleden