
Alpe d’HuZes wakkert ondernemingszin aan bij Basisschool De Bonckert in Boxmeer
BOXMEER | De kinderen van groep 6-7 van basisschool De Bonckert in Boxmeer organiseren vrijdag een gezellige markt. De opbrengst van deze markt, die in de klas bekend staat als ‘Project Sietse’, gaat volledig naar het KWF. De markt word georganiseerd om klasgenoot Sietse een duwtje in de rug te geven. Sietse gaat namelijk dit jaar, samen met zijn vader, al fietsend meedoen aan de 15e editie van Alpe d’Huzes in het team ‘Forever Jongh’. Sietse en zijn vader streven er na om gezamenlijk zes maal de alpenreus te beklimmen en zo de naam Alpe d’Huzes eer aan te doen.
Niet alleen hopen de leerlingen dat de markt een mooi bedrag oplevert voor KWF, ook leren zij hoe het is om ondernemer te zijn. De kinderen hebben allerlei spullen gemaakt die te koop aangeboden worden. Ook zullen er drankjes en zelfgebakken koekjes te koop zijn. De markt biedt tevens een mooie gelegenheid om de school van dichtbij te bekijken en te zien hoe leerlingen leren door ervaringen op te doen.
In de zomer van 2021 heeft Sietse een stukje van de berg verkend.
Op vrijdag 20 mei zal groep 6-7 van Basisschool De Bonckert een markt organiseren vanaf 13:00 – 14.30 uur. Voor meer informatie over de Alpe d’HuZes acties kunt u mailen naar foreverjongh@yahoo.com
-
17:48
-
Avond van de Filmmuziek
12:41
-
12:12
-
21 uur geleden
-
1 dag geleden
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
4
-
2 dagen geleden
-
Maasziekenhuis zet verder in op gezonde voeding
2 dagen geleden
-
3 dagen geleden
24
-
De Douairière gaat over in andere maar vertrouwde handen
3 dagen geleden
-
Meedoen aan het gratis Maas Driehoek tourspel? Inschrijven kan alleen vandaag nog!
3 dagen geleden
-
Burgemeester feliciteert diamanten bruidspaar
3 dagen geleden
-
Lekerse gezelligheid op het kerkplein met ’t Leker Live
3 dagen geleden
-
Trainingen met leerlingacteurs krijgen vervolg op Metameer
3 dagen geleden
Meest gelezen


Nieuwsoverzicht
-
Karin Bruers en Nol Havens “Op de koffie” in “de Speultuin” in Oploo
17:48
-
Avond van de Filmmuziek
12:41
-
Traumahelikopter land voor gevallen wielrenner in Linden
12:12
-
Ontmoet de kunstenaar(s) van de Kunstroute
21 uur geleden
-
De vakantie voor de deur! Tijd voor de kledinginzameling van de Millse Missie Vrienden
1 dag geleden