
Heb jij nog oude kleding liggen?
De vakantie voor de deur! Tijd voor de kledinginzameling van de Millse Missie Vrienden
MILL | Al jarenlang staan de Millse Missie Vrienden driemaal per jaar met een vrachtwagen klaar om (afgedankte) kleding, lompen, gordijnen, aan elkaar gemaakte schoenen, huishoudtextiel, riemen, dekens, kussens, tafellakens, badlinnen, pluche knuffels in ontvangst te nemen. Afgedankte kleding krijgt zo een tweede kans, want veel wat wij afdanken wordt elders met open armen ontvangen. Alles wordt gesorteerd, waarna bruikbare artikelen naar derde wereldlanden wordt geëxporteerd en of verkocht.
Het gewicht van al uw kleding staat voor een financiële opbrengst t.b.v. de werkzaamheden van “Centre Simama” opgezet door onze, inmiddels overleden, Millse pater Martien Konings. Dit geld wordt met name gebruikt als een zogenaamd sociaal fonds (bij ons bekend als sociale bijstand). Mensen worden bij noodzaak bijgestaan met materiaal en slechts zeer beperkt met geld. “Centre Simama” betaalt ter voorkoming van contanten in de hand.
Zaterdag 09 juli as. vindt de tweede van de drie kledinginzamelingen plaats. De derde kledinginzameling zaterdag 10 oktober. Uit overzichten van ingezamelde kilo’s in het verleden blijken dit de drie maanden te zijn dat mensen willen opruimen en afscheid willen nemen van hun overtollige spullen. Noteer ook deze datum alvast op uw kalender of in uw agenda. De financiële opbrengsten van deze inzamelingen zijn aanmerkelijk hoger dan wat de containers bij de bekende voormalige supermarkten opleveren. Het is zeker de moeite waard om het hiervoor te bewaren.
Leden en vrijwilligers van de stichting “Millse Missie Vrienden” zien u zakken kleding, goed dichtgebonden, graag tegemoet op zaterdag 09 juli as.
Mill: van 10.00 tot 16.00 uur bij de markt en in Sint Hubert (parkeerplaats Pastoor Jacobsstraat) en Wilbertoord (kiosk) van 10.00 tot 12.00 uur.
-
Vakantietip: boek gratis rondleiding Land van Cuijk
15:27
-
14:13
4
-
11:00
-
1 dag geleden
2
-
Cursus ‘DigiD wat kan ik ermee’ in Bibliotheek Gennep
1 dag geleden
-
1 dag geleden
3
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
1
-
Waterschap beregent dijken om schade te beperken
2 dagen geleden
-
Zeer grote brand bij Duits tuinbedrijf; Rookpluimen tot in Land van Cuijk te zien
2 dagen geleden
31
-
Man en vrouw naar ziekenhuis na val met scooter in Vierlingsbeek
2 dagen geleden
1
-
Politie zoekt getuigen van brandstichting Boxmeer; ‘Laten we met z’n allen alert zijn op dit soort gedrag’
2 dagen geleden
-
#KoopLokaal Sunnergy: ‘We kunnen 99% van de mensen helpen’
2 dagen geleden
Meest gelezen



Nieuwsoverzicht
-
Vakantietip: boek gratis rondleiding Land van Cuijk
15:27
-
Man komt ter overlijden in Schaarsven in Overloon
14:13
4
-
#KoopLokaal DorpsWonen: Een woning kopen of verkopen pak je op z’n dorps aan
11:00
-
Brandweer blust meerdere bermbranden in Oploo
1 dag geleden
2
-
Cursus ‘DigiD wat kan ik ermee’ in Bibliotheek Gennep
1 dag geleden