Afbeelding

Hapse Boys houdt op 27 mei dienstenveiling

Sport 64 keer gelezen
HAPS - Voetbalvereniging Hapse Boys houdt zondag 27 mei (Eerste Pinksterdag) een dienstenveiling ten bate van de nieuwbouw van sportcomplex De Berkte in Haps. Het grootste gedeelte van de opbrengst is bestemd voor de Hapse Boys. De dienstenveiling vindt 27 mei plaats in sporthal De Stappert in Haps en begint om 19.30 uur.

[image=211059]

De dienstenveilingcommissie van Hapse Boys is er in geslaagd een leuk pakket aan diensten te verzamelen voor de veiling. Enkele prijzen zijn:

- Helikoptervlucht voor maximaal 2 personen;
- Gesigneerd wedstrijdshirt NEC Nijmegen;
- Weekendje rondrijden met Peugeot Cabrio;
- Verzorgde reis naar EK-bestemming;
- 4 x kaarten PSV-Feyenoord (seizoen 2012-2013);
- Kerktoren Haps beklimmen;
- Eén dag sloep huren voor 5 personen op De Kraaijenbergse Plassen in Linden.

Verbouwing
De verbouwing van de nieuwe kleedkamers op De Berkte komt voor rekening van de gemeente Cuijk, de kosten van de nieuwe kantine worden gedragen door Hapse Boys zelf. Het leeuwendeel van deze kosten hoopt de Hapse voetbalclub op te kunnen vangen met de opbrengsten van de dienstenveiling.
Het oude complex van Hapse Boys is inmiddels (deels) gesloopt. De volledige nieuwbouw moet in november worden opgeleverd. De nieuwe kleedkamers zijn waarschijnlijk al eerder te gebruiken.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant