Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 19 mei 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 19 mei 2019

  •   32 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

ZSV 2-NWC 2

Someren 2-Venray 2

Bekkerveld 2-Gemert 2

Erp 2-Blauw Geel'38 2

Venlosche Boys 2-Volharding 2

OSS'20 2-UDI'19 2

Reserve 2e klasse C

Gemert 3-Volharding 3

NWC 4-Mifano 2

ASV'33 2-SSS'18 2

MVC'19 2-Sparta'18 2

Bavos 2-Olympia'18 2

Volkel 2-HVCH 3

Reserve 2e klasse D

Avanti'31 2-Heeswijk 2

Schijndel 2-Festilent 2

Nooit Gedacht 2-Prinses Irene 2

EVVC 2-Avesteyn 2

Olympia'18 3-TOP 3

HVCH 4-DAW 2

Reserve 3e klasse H

Vianen Vooruit 2-Herpinia 2

Hapse Boys 2-Montagnasrds 2

Juliana 2-OSS'20 3

DSV 2-Berghem Sport 2

Toxandria 2-UDI'19 4

DAW 3-Volkel 3

Reserve 4e klasse 008

Venray 4-Vitesse'08 2

SSS'18 3-Melderslo 2

Leunen 2-Montagnards 3

Stormvogels'28 2-SVEB 2

Oostrum 2-Wittenhorst 4

Achates 2-EWC'46 2

Reserve 4e klasse 009

Vitesse'08 3-Heijen 2

Hapse Boys 3-De Zwaluw 2

Excellent 2-Elsendorp 2

Estria 2-DWSH'18 2

Olympia'18 4-SES 2

Reserve 4e klasse 012

Handel 2-SES 3 (16-5)

Achilles Reek 2-Odiliapeel 2 (16-5)

Venhorst 2-SCMH 2

SES 3-Odioliapeel 2

Handel 2-HVCH 6

Reserve 5e klasse 018

Blauw Geel'38 6-Gemert 4

SCMH 3-Boekel Sport 4

Erp 5-DSV 5

Festilent 3-Venhorst 3

FC de Rakt 2-Schijndel 3

Reserve 5e klasse 020

DAW 5-Margriet 4

SDDL 2-Herpinia 4

FC Schadewijk 3-Berghem Sport 4

HVCH 9-TOP 6

Ravenstein 3-SCV'58 2

Reserve 5e klasse 023

Gassel 2-Volkel 4 (14-5)

Gassel 2-Constantia 3 (16-5)

Vitesse'08 4-JVC Cuijk 2

Hapse Boys 4-Volkel 4

Gassel 2-SIOL 2

Constantia 3-Achates 3

Reserve 5e klasse 024

Juliana 3-SIOL 3

DSV 4-VCA 3

JVC Cuijk 3-Estria 3

HBV 2-Gassel 3

Achates 4-SES 4

Reserve 6e klasse 022

Meterik 4-EWC'46 3 (16-5)

Wittenhorst 8-Meterik 4

BVV'27 2-SV United 4

Leunen 4-Oostrum 4

Melderslo 4-SVOC'01 2

EWC 3-Volharding 6

Sporting ST 2-Venray 12

Reserve 6e klasse 024

Westerbeekse Boys-Venray 10

Merselo 2-Excellent 3

Volharding 4-SVS 2

DSV 8-SSS'18 4

Reserve 6e klasse 025

ZSV 9-Menos 3 (14-5)

Venray 11-Fiducia 3 (16-5)

Olympia'18 5-Volharding 5

Menos 3-Gemert 8

Elsendorp 3-DSV 7

Excellent 4-ZSV 9

Venray 11-Milsbeek 2

Reserve 6e klasse 026

Olympia'18 8-VIOS'38 3 (16-5)

De Zwaluw 5-Estria 4

DWSH'18 3-Hapse Boys 5

Toxandria 3-Olympia'18 8

Constantia 4-Astrantia 2

SIOL 4-HBV 3

VIOS'38 3-Vianen Vooruit 4

Reserve 6e klasse 027

Sambeek 4-SSS'18 5

Juliana 6-Menos 2

Olympia'18 6-HRC'27 3

DWSH'18 6-Heijen 4

Constantia 5-Holthees Smakt 3

Hapse Boys 6-Montagnards 4

Reserve 6e klasse 028

Olympia'18 9-Vitesse'08 5 (16-5)

De Zwaluw 4-HRC'27 2 (16-5)

Achates 5-Milsbeek 3

DWSH'18 5-Heijen 3

VIOS'38 2-Vitesse'08 5

Toxandria 4-DSV 6

De Zwaluw 4-Olympia'18 9

Sambeek 3-HRC'27 2

Reserve 6e klasse 029

Estria 5-Festilent 4 (16-5)

Vianen Vooruit 5-Gassel 4 (16-5)

SCV'58 4-De Zwaluw 3

SIOL 5-Juliana 4

Estria 5-GVV'57 4

UDI'18 12-Gassel 4

Festilent 4-DAW 9

DWSH'18 4-Vianen Vooruit 5

Reserve 6e klasse 030

Achilles Reek 3-SES 5

Estria 6-Festilent 6

OKSV 2-Juliana 5

DAW 8-Herpinia 6

SCV'58 3-Prinses Irene 6

UDI'19 10-GVV'57 3

Programma Vrouwen

3e klasse F

MVC vr-Heeswijk vr

Mierlo Hout vr-Constantia vr

Pusphaira vr-VOW vr

ZSV vr-Nooit Gedacht 2 vr

4e klasse 004

SES vr-Venray 3 vr

Gassel vr-Gemert vr

UDI'19 2 vr-Boekel Sport vr

Vitesse'08 vr-Hapse Boys vr

Volharding vr-HBV vr

5e klasse 005

De Zwaluw vr-Olympia'18 2 vr (14-5)

Estria vr-Vianen Vooruit vr (16-5)

SSS'18 2 vr-DSV vr

SIOL vr-Juliana vr

Vianen Vooruit vr-DWSH'18 vr

De Zwaluw vr-Achates vr

Estria vr-Holthees Smakt vr

Olympia'18 2 vr-Sambeek vr

5e klasse 006

Festilent 2 vr-Estria 2 vr (16-5)

Pr5inses Irene 3 vr-Estria 2 vr

HVCH 2 vr-DVG vr

Margriet vr-Festilent 2 vr

Berghem Sport vr-TOP vr

SBV vr-EVVC 2 vr

OSS'20 2 vr-Maaskantse Boys vr

6e klasse 005

Hegelsom vr-SVEB 2 vr (15-5)

BVV'27 vr-Oostrum vr (16-5)

Volharding 2 vr-America vr

SVEB 2 vr-Montagnards vr

Melderslo vr-HRC'27 vr

BVV'27 vr-ZSV 2 vr

SV United vr-FCV Venlo vr

Oostrum vr-Hegelsom vr

6e klasse 008

Achilles Reek vr-Hapse Boys 2 vr (14-5)

Elsendorp vr-SES 2 vr (16-5)

Herpinia 2 vr-Excellent vr (16-5)

Volharding 3 vr-Juliana 2 vr uitgesteld

SES 2 vr-DWSH'18 2 vr

Nooit Gedacht 5 vr-Hapse Boys 2 vr

Elsendorp vr-Constantia 2 vr

Achilles Reek vr-Odiliapeel vr


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087098&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>