Indelingen KNVB-districtsbeker
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek
De KNVB heeft de indelingen van de groepsfase van de KNVB-districtsbeker bekend gemaakt.
De KNVB heeft de indelingen van de groepsfase van de KNVB-districtsbeker bekend gemaakt. (Foto: Jeff Meijs/Voetbal-shoot.nl)

Indelingen KNVB-districtsbeker

  •   2871 keer gelezen   Voetbal

De KNVB heeft de indelingen voor de KNVB-districtsbeker bekend gemaakt. In de poules strijden derde-, vierde- en vijfdeklassers om een plek in de tweede ronde van de districtsbekers.

Hapse Boys, SIOL, Achates, VCA
Mariahout, VOW, Keldonk, Nijnsel
HRC'27, Heijen, Milsbeek, UDI'19 2
FC De Rakt, SCMH, Vitesse'08, Vorstenbossche Boys
Excellent, Montagnards, Toxandria, Holthees-Smakt
Gassel, HBV, OKSV, SSA Vesta'19
GVV'57, Herpinia, SBV, SCV'58
Estria, SES, DWSH'18, VCO
Boekel Sport, Juliana Mill, Menos, Odiliapeel
DSV, Merselo, Milheezer Boys, SV United
Bavos, Constantia, Elsendorp, SVS
BVV'27, De Zwaluw, Melderslo, SVOC'01
EWC'46, VIOS'38, Stormvogels'28, Sambeek
Cito, FC Uden, Festilent, DESO
Avesteyn, Nooit Gedacht, Ruwaard, WHV
Boerdonk, Lierop, RKPVV, Stiphout Vooruit
Achilles Reek, FC Schadewijk, MOSA'14, Ulysses
Maaskantse Boys, Margriet, NLC'03, Nulandia
Avanti'31, Boskant, DVG, Irene
ELI, Ollandia, Schijndel, WEC
ASV'33, Gemert 2, Handel, MVC

OOST

DIO'30, De Treffers zat1, Echteld, JVC Cuijk
Cito zat1, DVE Trajanus, DVOV, WVV Wageningen

Eerder werden de bekerindelingen voor de regionale eerste- en tweedeklassers al bekend gemaakt. Die indeling ziet er als volgt uit:
Poule 58: DESK, EVVC, HVCH, Wilhelmina'26
Poule 65: Berghem Sport, DIO'30, GJS, TOP
Poule 67: Deurne, Heeswijk, Rood Wit V, Scharn
Poule 68: Volharding, Bekkerveld, Wittenhorst, Eendracht'30
Poule 70: Heer, SV Someren, SV Venray, Volkel
Poule 71: Erp, Haelen, Mierlo-Hout, ZSV
Poule 72: Olympia'18, Lindenheuvel, NWC, Venlosche Boys
Poule 73: Sparta'25, Sporting Heerlen, SSS'18, Venhorst
Poule 75: Alverna, BVC '12, DAW Schaijk, Quick 1888
Poule 77: Bemmel SC, Prinses Irene, Spero, Woezik

OOST

Poule 76: NEC (ama), Vianen Vooruit, Orion, Union

De wedstrijden worden gespeeld in de weekenden van 31 augustus/1 september, 7/8 september en 14/15 september.


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>