Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 22 september 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 22 september 2019

  •   38 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Groene Ster 2-ZSV 2

Venray 2-Sparta'25 2

Blauw Geel'38 2-Erp 2

HVCH 2-Someren 2

Gemert 2-UDI'19 2

Volharding 2-Venlosche Boys 2

Reserve 2e klasse C

Merefeldia 2-Olympia'18 2

Mifano 2-HVCH 3

Sparta'18 2-Baarlo 2

Bavos 2-Volharding 3

Someren 4-MMC Weert 2

SS'18 2-Sportclub Irene 2

Reserve 2e klasse D

Vianen Vooruit 2-Berghem Sport 2

Schijndel 2-Avanti'31 2

Prinses Irene 2-Boskant 2

HVCH 4-Heeswijk 2

DAW 2-Volkel 2

TOP 2-Festilent 2

Reserve 3e klasse H

UDI'19 5-Juliana 2

Constantia 2-Venhorst 2

OSS'20 3-Estria 2

Herpinia 2 Volkel 3

Toxandria -DAW 3

Reserve 4e klasse 008

Venray 4-Achates 2

SV United 2-VCH 2

Olympia'18 3-SVEB 2

SSS'18 3-Leunen 2

Melderslo 2-Wittenhorst 4

Reserve 4e klasse 009

Vitesse'08 2-Elsendorp 2

Montagnards 2-DWSH'18 2

De Zwaluw 2-Heijen 2

DSV 2-Stormvogels'28 2

Achates 3-Hapse Boys 3

Reserve 4e klasse 012

Blauw Geel'38 5-FC Uden 2

Boekel Sport 4-HVCH 8

Odiliapeel 2-Gemert 4

SES 3-SCMH 2

Prinses Irene 3-SSA Vesta'19 3

Handel 2-Volkel 4

Reserve 4e klasse 013

Prinses Irene 4-Blauw Geel'38 6

EVVC 3-Nooit Gedacht 3

Vorstenbossche Boys 2-WHV 2

FC Uden 3-TOP 3

DAW 4-HVCH 6

SES 2-SSA Vesta'19 2

Reserve 5e klasse 013

Wittenhorst 6-Volharding 4

FCV Venlo 5-SV United 3

Oostrum 3-Venray 6

Leunen 4-Meterik 3

EWC'46 2-Ysselsteyn 4

Reserve 5e klasse 019

Nulandia 5-Blauw Geel'38 8

Vorstenbossche Boys 3-FC de Rakt 3

Avanti'31 3-Heeswijk 4

SCMH 3-RKVV Keldonk 2

UDI'19 7-Avesteyn 3

Erp 6-Schijndel 5

Reserve 5e klasse 023

Achates 4-Juliana 3

JVC Cuijk 2-Vitesse'08 3

GVV'57 2-Constantia 3

VCA 2-DSV 3

Sambeek 2-VIOS'38 2

HBV 2-Milsbeek 2

Reserve 6e klasse 023

Oostrum 4-Lottum 3

SVOC'01 2-Resia 2

Venray 8-Wittenhorst 9

Hegelsom 3-SV United 4

Sporting ST 2-Melderslo 5

Volharding 6-America 4

Reserve 6e klasse 024

Wittenhorst 7-Sambeek 3

Holthees Smakt 2-Volharding 5

SV United 5-HRC'27 3

Venray 10-Stormvogels'28 3

Olympia'18 6-Merselo 2

Reserve 6e klasse 025

Volharding 6-SSS'18 5

DSV 5-Olympia'18 5

Merselo 3-Venray 12

SVS 2-Sambeek 4

Menos 2-Fiducia 2

Reserve 6e klasse 026

SIOL 3-DWSH'18 5

Toxandria 4-Juliana 4

Vianen Vooruit 4-Gassel 4

HBV 3-De Zwaluw 3

Estria 6-Hapse Boys 5

Vitesse'08 5-Astrantia 2

Reserve 6e klasse 027

De Zwaluw 4-Vianen Vooruit 3

VCA 3-SIOL 2

Gassel 3-Heijen 3

Hapse Boys 6-HRC'27 2

DWSH'18 4-Vitesse'08 4

Reserve 6e klasse 028

Fiducia 3-Milsbeek 3

Westerbeekse Boys-Venray 13

Sambeek 5-De Zwaluw 5

Olympia'18 7-DSV 7

HBV 4-Achates 5

Reserve 6e klasse 037

Volkel 7-Menos 3

Juliana 5-Constantia 4

Venhorst 5-Handel 4

DWSH'18 6-HBV 5

Boekel Sport 9-VCO 3

FC de Rakt 8-Odiliapeel 4

Reserve 6e klasse 038

Boekel Sport 7-VCO 2

Festilent 8-Volkel 8

FC de Rakt 7-Gemert 11

DWSH'18 3-SES 5

Venhorst 4-Handel 5

UDI'19 11-FC Uden 7

Reserve 6e klasse 039

Achilles Reek 3-TOP 6

SCV'58 4-Gassel 2

SES 4-Hapse Boys 4

Estria 4-GVV'57 4

UDI'19 17-DAW 6

Reserve 6e klasse 047

Prinses Irene 6-DAW 10

OSS'20 9-Margriet 6

Nooit Gedacht 6-HVCH 5

SSA Vesta'19 5-Estria 5

Oost

Zaterdag Reserve 4e klasse poule 8

UNI VV 4-JVC Cuijk 2

Trekvogels 3-Achilles'29 2

Reed Wit 2-UNI VV 2

De Treffers 3-SCE 2

Spero 2-Groesbeekse Boys 2

Trekvopgels 2-DVOL 2

Zuid II

Programma Vrouwen

3e klasse F

MVC vr-DAW vr

Constantia vr-VOW vr

Nijnsel vr-Nooit Gedacht 2 vr

Avesteyn vr-Vorstenbossche Boys vr

Gemert vr-EVVC vr

Gassel vr-Festilent vr

4e klasse 002

Oranje Blauw'15 vr-MVC'19 vr

Sporting ST vr-SHH vr

SJVV vr-Sparta'18 vr

Mierlo Hout vr-Venray vr

Volharding vr-Vitesse'08 vr

Olympia'18 vr-Bieslo vr

4e klasse 003

Venray 2 vr-RKVV Keldonk vr

Olympia'18 2 vr-HBV vr

Avanti'31 vr-Juliana vr

Nulandia vr-Prinses Irene 2 vr

Hapse Boys vr-NLC'03 vr

Berghem Sport vr-OSS'20 vr

Boekel Sport vr-UDI'19 2 vr

5e klasse 006

Festilent 2 vr-SES vr

Hapse Boys 2 vr-Sambeek vr

Achates vr-Estria vr

DWSH'18 vr-Vianen Vooruit vr

Volkel vr-SIOL vr

DSV vr-De Zwaluw vr

6e klasse 005

Holthees Smakt vr-Volharding 2 vr

Sporting ST 2 vr-HRC'27 vr

ZSV 2 vr-Oostrum vr

6e klasse 008

Gassel 2 vr-OSS'20 2 vr

VCO vr-Constantia 2 vr

Juliana 2 vr-DWSH'18 2 vr

DESO vr-Achilles Reek vr


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087098&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>