Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 13 oktober 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 13 oktober 2019

  •   61 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Someren 2-Sparta'25 2 5-1

ZSV 2-Gemert 2 5-3

UDI'19 2-Venlosche Boys 2 4-0

HVCH 2-Venray 2 afgelast

Blauw Geel'38 2-Groene Ster 2 3-1

Erp 2-Volharding 2 3-1

Reserve 2e klasse C

Merefeldia 2-MMC Weert 2 1-3

Sportclub Irene 2-Baarlo 2 1-4

Volharding 3-Merefeldia 2 4-0

Someren 4-Bavos 2 4-3

Olympia'18 2-HVCH 3 1-1

SSS'18 2-Sparta'18 2 4-1

Reserve 2e klasse D

Avanti'31 2-Prinses Irene 2 0-1

Vianen Vooruit 2-HVCH 4 3-2

Berghem Sport 2-Heeswijk 2 2-0

Boskant 2-Volkel 2 1-1

Festilent 2-DAW 2 0-2

TOP 2-Schijndel 2 1-1

Reserve 3e klasse H

Venhorst 2-Volkel 3 6-1

Estria 2-Herpinia 2 5-1

OSS'20 3-UDI'19 5 5-9

Juliana 2-Constantia 2 1-2

Hapse Boys 2-DAW 3 3-2

Reserve 4e klasse 008

Venray 4-Melderslo 2 1-1

VCH 2-Olympia'18 3 5-4

Leunen 2-VVV'03 3 4-6

SV United 2-SSS'18 3 4-0

Achates 2-Wittenhorst 4 3-7

Oostrum 2-SVEB 2 2-4

Olympia'18 3-Leunen 2 1-2

Reserve 4e klasse 009

De Zwaluw 2-Montagnards 2 2-4

Elsendorp 2-Hapse Boys 3 6-2

Stormvogels'28 2-DEV Arcen 2 7-0

Heijen 2-Excellent 2 0-5

DWSH'18 2-DSV 2 1-3

Reserve 4e klasse 012

Volkel 4-Prinses Irene 3 1-4

Blauw Geel'38 5-SES 3 5-1

SSA Vesta'19 3-HVCH 8 6-1

FC Uden 2-SCMH 2 6-1

Gemert 4-Boekel Sport 4 2-3

Reserve 4e klasse 013

SSA Vesta'19 2-Blauw Geel'38 6 5-0

HVCH 6-Prinses Irene 4 0-0

DAW 4-Vorstenbossche Boys 2 4-4

WHV 2-SES 2 1-1

Reserve 5e klasse 013

FC Venlo 5-Wittenhorst 6 3-3

Oostrum 3-SSS'18 4 5-2

SV United 3-Leunen 4 12-0

Ysselsteyn 4-Meterik 3 1-3

Reserve 5e klasse 019

FC de Rakt 3-Avanti'31 3 2-3

Vorstenbossche Boys 3-Erp 6 3-5

Avesteyn 3-Blauw Geel'38 8 3-8

Schijndel 5-SCMH 3 10-1

UDI'19 7-Nulandia 5 2-4

SCV'58 2-Estria 3 0-0

Reserve 5e klasse 022

Odiliapeel 3-UDI'19 6 0-3

DSV 4-Festilent 3 1-4

FC de Rakt 2-Olympia'18 4 5-2

Blauw Geel'38 7-Venhorst 3 5-1

VIOS'38 3-Gemert 5 1-1

Reserve 5e klasse 023

VIOS'38 2-Juliana 3 1-1

GVV'57 2-VCA 2 4-2

Sambeek 2-Achates 4 3-7

Reserve 6e klasse 023

SV United 4-America 4 3-0

Melderslo 5-Wittenhorst 9 0-1

Resia 2-Volharding 7 0-4

SVOC'01 2-Oostrum 4 2-3

Lottum 3-Hegelsom 3 3-0

Reserve 6e klasse 024

Merselo 2-Wittenhorst 7 1-2

Stormvogels'28 3-Volharding 5 9-1

Olympia'18 6-Montagnards 3 5-0

DSV 6-SV United 5 2-1

Venray 10-Holthees Smakt 2 10-0

Reserve 6e klasse 025

Sambeek 4-Merselo 3 4-1

SSS'18 5-Excellent 3 4-0

Menos 2-SVS 2 2-2

Venray 12-Olympia'18 5 6-1

Reserve 6e klasse 026

Astrantia 2-De Zwaluw 3 3-1

Estria 6-Toxandria 4 3-1

Gassel 4-DWSH'18 5 1-4

Vitesse'08 5-HBV 3 2-1

Hapse Boys 5-SIOL 3 0-11

Juliana 4-Vianen Vooruit 4 1-1

Reserve 6e klasse 027

De Zwaluw 4-Toxandria 3 0-6

Heijen 3-DWSH'18 4 3-1

SIOL 2-Hapse Boys 6 6-2

Gassel 3-VCA 3 2-1

HRC'27 2-Vitesse'08 4 5-0

Reserve 6e klasse 028

Achates 5-De Zwaluw 5 3-0

Excellent 4-Olympia'18 7 4-4

Milsbeek 3-Venray 13 2-4

DSV 7-Fiducia 3 0-5

HBV 4-Sambeek 5 2-1

Reserve 6e klasse 037

VCO 3-Odiliapeel 4 0-8

Juliana 5-Venhorst 5 2-1

Handel 4-Boekel Sport 9 7-3

Reserve 6e klasse 038

DWSH'18 3-UDI'19 11 2-1

Gemert 11-Festilent 8 5-3

Handel 5-Boekel Sport 7 2-1

FC de Rakt 7-Venhorst 4 3-2

SES 5-FC Uden 7 2-3

Reserve 6e klasse 039

TOP 6-Gassel 2 1-2

Achilles Reek 3-SCV'58 4 1-1

OKSV 2-UDI'19 17 16-0

GVV'57 4-Hapse Boys 4 7-2

DAW 6-Estria 4 4-1

Reserve 6e klasse 047

Herpinia 6-SSA Vesta'19 5 10-1

SBV 3-DAW 10 2-2

Estria 5-SCV'58 3 4-4

Nooit Gedacht 6-OSS'20 9 3-2

HVCH 15-Margriet 6 0-4

Oost

Zaterdag Reserve 4e klasse  

Groesbeekse Boys 2-UNI VV 4 3-1

JVC Cuijk 2-SCE 2 0-6

DVOL 2-UNI VV 2 1-2

Trekvogels 3-Spero 2 1-4

Trekvogels 2-Rood Wit 2 4-2

Uitslagen Vrouwen

3e klasse F

Nooit Gedacht 2 vr-Constantia vr 8-2

MVC vr-Gemert vr 3-0

DAW vr-EVVC vr 2-2

Festilent vr-Avesteyn vr 4-1

Nijnsel vr-Gassel vr 2-5

Vorstenbossche Boys vr-VOW vr 1-1

4e klasse 002

Venray vr-Volharding vr 4-1

Bieslo vr-SJVV vr 1-4

Sporting ST vr-Oranje Blauw'15 vr 1-0

Mierlo Hout vr-Olympia'18 vr 2-2

SHH vr-MVC'19 vr 1-3

4e klasse 003

OSS'20 vr-UDI'19 2 vr 5-2

Avanti'31 vr-Nulandia vr 4-2

Olympia'18 2 vr-Juliana vr 1-4

HBV vr-RKVV Keldonk vr 7-0

Hapse Boys vr-Boekel Sport vr 4-6

5e klasse 005

Someren 3 vr-Avesteyn 2 vr 3-4

SBV vr-EVVC 2 vr 6-0

Blauw Geel'38 vr-Vorstenb. Boys 2 vr 6-4

5e klasse 006

DWSH'18 vr-Festilent 2 vr 5-3

Hapse Boys 2 vr-Achates vr 1-4

Vianen Vooruit vr-DSV vr 10-4

SIOL/JVC Cuijk vr-De Zwaluw vr 1-2

Sambeek vr-Estria vr 0-0

6e klasse 005

SSS'18 2 vr-Oostrum vr 6-0

Volharding 2 vr-ZSV 2 vr 2-2

Sporting ST 2 vr-BVV'27 vr 7-2

Holthees Smakt vr-Montagnards vr 3-0

6e klasse 008

DAW 2 vr-Herpinia vr 4-1

Achilles Reek vr-Juliana 2 vr 5-0

OSS'20 2 vr-DWSH'18 2 vr 5-1

DESO vr-VCO vr 5-0

Constantia 2 vr-Gassel 2 vr 6-1


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>