Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 30 mei en 2 juni 2019
Voetbal 96 keer gelezenReserve 3e Klasse H
Hapse Boys 2-Montagnards 2 (28-5)
Reserve 4e klasse 008
Achates 2-Montagnards 3 (28-5)
Leunen 2-Venray 4
Oostrum 2-Vitesse'08 2
Stormvogels'28 2-SSS'18 3 (1-6)
SVEB 2-Montagnsards 3 (2-6)
Reserve 4e klasse 009
Vitesse'08 3-Hapse Boys 3
Heijen 2-Elsendorp 2
Olympia'18 4-Constantia 2
DWSH'18 2-SES 2
Olympia'18 4-Vitesse'08 3 (2-6)
Hapse Boys 3-SES 2 (2-6)
Elsendorp 2-DWSH'18 2 (2-6)
Reserve 4e klasse 012
SCMH 2-Achilles Reek 2
Reserve 5e klasse 018
Boekel Sport 4-Blauw Geel'38 6 (28-5)
Festilent 3-SCMH 3
Reserve 5e klasse 020
Berghem Sport 4-SCV'58 2
SDDL 2-DAW 5
HVCH 9-Herpinia 4 uitgesteld
Reserve 5e klasse 023
Volkel 4-VCA
Sambeek 2-Achates 3
SIOL 2-Constantia 3
Achates 3-VCA 2 (2-6)
Reserve 5e klasse 024
VCA 3-Juliana 3 (28-5)
JVC Cuijk 3-DSV4
GVV'57 2-SIOL 3
HBV 2-Achates 4 uitgesteld
Juliana 3-GVV'57 2 (2-6)
Gassel 3-SIOL 3 (2-6)
HBV 2-JVC Cuijk 3 (2-6)
Achates 4-DSV 4 (2-6)
Reserve 6e klasse 022
Oostrum 4-SVOC'01 2
EWC'456 3-Wittenhorst 8
Venray 12-Volharding 6 uitgesteld
Reserve 6e klasse 024
Olympia'18 7-SSS'18 4 (28-5)
DSV 8-Merselo 2
SSS'18 4-Volharding 4 (2-6)
Merselo 2-DSV 8 (2-6)
Sambeek 5-Olympia'18 7 (2-6)
Reserve 6e klasse 025
Milsbeek 2-ZSV 9
ZSV 9-Volharding 5 (2-6)
Elsendorp 3-Milsbeek 2 (2-6)
Fiducia 3-DSV 7 (2-6)
Reserve 6e klasse 026
De Zwaluw 5-DWSH'18 3 (29-5)
Olympia'18 8-SIOL 4
Toxandria 3-HBV 3
Hapse Boys 5-Astrantia 2
Olympia'18 8-Vianen Vooruit 4 uitgesteld
HBV 3-Toxandria 3 (2-6)
Hapse Boys 5-Estria 4 (2-6)
Reserve 6e klasse 027
Juliana 6-Constantia 5
Olympia'18 6-DWSH'18 6
Hapse Boys 6-Holthees Smakt 3 uitgesteld
HRC'27 3-Hapse Boys 6 uitgesteld
Juliana 6-DWSH'18 6 (2-6)
Sambeek 4-Olympia'18 6 (2-6)
Reserve 6e klasse 028
DSV 6-Vitesse'08 5 (28-5)
De Zwaluw 4-Achates 5 (29-5)
Toxandria 4-VIOS'38 2
Olympia'18 9-Sambeek 3 (2-6)
Toxandria 4-Vitesse'08 5 (2-6)
Reserve 6e klasse 029
SCV'58 4-GVV'57 4
Gassel 4-Juliana 4
Festilent 4-UDI'19 12 uitgesteld
De Zwaluw 3-DWSH'18 4 (2-6)
Juliana 4-DAW 9 (2-6)
GVV'57 4-Gassel 4 (2-6)
Festilent 4-SCV'58 4 uitgesteld
Reserve 6e klasse 030
SES 5-Juliana 5 uitgesteld
Festilent 6-GVV'57 3
Prinses Irene 6-Estria 6 uitgesteld
SCV'58 3-Herpinia 6
Herpinia 6-SES 5 uitgesteld
Estria 6-UDI'19 10 (2-6)
GVV'57 3-OKSV 2 (2-6)
Programma Vrouwen
4e klasse 004
Olympia'18 vr-Boekel Sport vr
Hapse Boys vr-UDI'19 2 vr
Olympia'18 vr-Venray 3 vr (2-=6)
5e klasse 005
Sambeek vr-DSV vr
De Zwaluw vr-Holthees Smakt vr
DSV vr-DWSH'18 vr (2-6)
Olympia'18 2 vr-Achates vr (2-6)
5e klasse 006
Berghem Sport vr-TOP vr (28-5)
DVG vr-Margriet vr
Estria 2 vr-Prinses Irene 3 vr
HVCH 2 vr-SBV vr uitgesteld
6e klasse 005
SVEB 2 vr-Melderslo vr
Oostrum vr-HRC'27 vr
FCV Venlo vr-ZSV 2 vr
ZSV 2 vr-Hegelsom vr (2-6)
FCV Venlo vr-BVV'27 vr (2-6)
6e klasse 008
Constantia 2 vr-Juliana 2 vr (28-5)
Hapse Boys vr-Elsendorp vr
SES 2 vr-Volharding 3 vr
Nooit Gedacht 5 vr-Herpinia 2 vr
Herpinia 2 vr-SES 2 vr (2-6)
DWSH'18 2 vr-Volharding 3 vr (2-=6)
Attentie.
Waar geen datum is vermeld wordt
gespeeld op donderdag 30 mei. 19