Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 30 mei en 2 juni 2019
Voetbal 159 keer gelezenReserve 3e klasse H
Hapse Boys 2-Montagnards 2 1-1
Reserve 4e klasse 008
Achates 2-Montagnards 3 6-1
Leunen 2-Venray 4 4-1
Oostrum 2-Vitesse'08 2 1-0
Stormvogels'28 2-SSS'18 3 1-1
SVEB 2-Montagnards 3 3-1
Reserve 4e klasse 009
Vitesse'08 3-Hapse Boys 3 1-0
Heijen 2-Elsendorp 2 0-1
Olympia'18 4-Constantia 2 2-10
DWSH'18 2-SES 2 3-1
Olympia'18 4-Vitesse'08 3 2-5
Hapse Boys 3-SES 2 1-2
Elsendorp 2-DWSH'18 2 1-0
Reserve 4e klasse 012
SCMH 2-Achilles Reek 2 3-0
Reserve 5e klasse 018
Boekel Sport 4-Blauw Geel'38 6 4-1
Festilent 3-SCMH 3 2-2
Reserve 5e klasse 020
Berghem Sport 4-SCV'58 2 2-3
SDDL 2-DAW 5 3-1
HVCH 9-Herpinia 4 uitgesteld
OSS'20 5-DAW 5 8-0
Reserve 5e klasse 023
Volkel 4-VCA 2 2-1
Sambeek 2-Achates 3 4-3
SIOL 2-Constantia 3 3-1
Achates 3-VCA 2 8-3
Reserve 5e klasse 024
VCA 3-Juliana 3 4-4
JVC Cuijk 3-DSV 4 1-0
GVV'57 2-SIOL 3 3-1
HBV 2-Achates 4 uitgesteld
Juliana 3-GVV'57 2 uitgesteld
Gassel 3-SIOL 3 0-5
HBV 2-JVC Cuijk 3 1-6
Achates 4-DSV 4 6-2
Reserve 6e klasse 022
Oostrum 4-SVOC'01 2 6-1
EWC'46 3-Wittenhorst 8 1-3
Venray 12-Volharding 6 uitgesteld
Reserve 6e klasse 024
Olympia'18 7-SSS'18 4 1-2
DSV 8-Merselo 2 2-2
SSS'18 4-Volharding 4 1-3
Merselo 2-DSV 8 2-1
Sambeek 5-Olympia'18 7 1-1
Reserve 6e klasse 025
Milsbeek 2-ZSV 9 0-1
ZSV 9-Volharding 5 4-2
Elsendorp 3-Milsbeek 2 0-3
Fiducia 3-DSV 7 2-2
Reserve 6e klasse 026
De Zwaluw 5-DWSH'18 3 0-2
Olympia'18 8-SIOL 4 1-6
Toxandria 3-HBV 3 uitgesteld
Hapse Boys 5-Astrantia 2 1-2
Olympia'18 8-Vianen Vooruit 4 uitgesteld
HBV 3-Toxandria 3 uitgesteld
Hapse Boys 5-Estria 4 uitgesteld
Reserve 6e klasse 027
Juliana 6-Constantia 5 2-8
Olympia'18 6-DWSH'18 6 3-1
Hapse Boys 6-Holthees Smakt 3 uitgesteld
HRC'27 3-Hapse Boys 6 uitgesteld
Juliana 6-DWSH'18 6 3-4
Sambeek 4-Olympia'18 6 6-3
Reserve 6e klasse 028
DSV 6-Vitesse'08 5 0-0
De Zwaluw 5-Achates 5 3-4
Toxandria 4-VIOS'38 2 4-1
Olympia'18 9-Sambeek 3 uitgesteld
Toxandria 4-Vitesse'08 5 1-0
Reserve 6e klasse 029
SCV'58 4-GVV'57 4 1-2
Gassel 4-Juliana 4 5-1
Festilent 4-UDI'19 12 uitgesteld
De Zwaluw 3-DWSH'18 4 1-1
Juliana 4-DAW 9 1-6
GVV'57 4-Gassel 4 0-3
Festilent 4-SCV'58 4 uitgesteld
Reserve 6e klasse 030
SES 5-Juliana 5 uitgesteld
Festilent 6-GVV'57 3 11-2
Prinses Irene 6-Estria 6 uitgesteld
SCV'58 3-Herpinia 6 uitgesteld
Herpinia 6-SES 5 uitgesteld
Estria 6-UDI'19 10 0-6
GVV'57 3-OKSV 2 1-3
Uitslagen Vrouwen
4e klasse 004
Olympia'18 vr-Boekel Sport vr 0-1
Hapse Boys vr-UDI'19 2 vr 1-0
Olympia'18 vr-Venray 3 vr uitgesteld
5e klasse 005
Sambeek vr-DSV vr 7-5
De Zwaluw vr-Holthees Smakt vr 5-0
DSV vr-DWSH'18 vr 3-0
Olympia'18 2 vr-Achates vr 1-0
5e klasse 006
Berghem Sport vr-TOP vr 3-1
DVG vr-Margriet vr 6-2
Estria 2 vr-Prinses Irene 3 vr 5-0
HVCH 2 vr-SBV vr uitgesteld
6e klasse 005
SVEB 2 vr-Melderslo vr 3-1
Oostrum vr-HRC'27 vr 1-0
FCV Venlo vr-ZSV 2 vr 4-2
ZSV 2 vr-Hegelsom vr 5-3
FCV Venlo vr-BVV'27 vr 6-0
6e klasse 008
Constantia 2 vr-Juliana 2 vr 0-3
Hapse Boys 2 vr-Elsendorp vr uitgesteld
SES 2 vr-Volharding 3 vr 9-0
Nooit Gedacht 5 vr-Herpinia 2 vr uitgesteld
Herpinia 2 vr-SES 2 vr 0-8
DWSH'18 2 vr-Volharding 3 vr 0-3