Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 13 oktober 2019
Voetbal 151 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Someren 2-Sparta'25 2 5-1
ZSV 2-Gemert 2 5-3
UDI'19 2-Venlosche Boys 2 4-0
HVCH 2-Venray 2 afgelast
Blauw Geel'38 2-Groene Ster 2 3-1
Erp 2-Volharding 2 3-1
Reserve 2e klasse C
Merefeldia 2-MMC Weert 2 1-3
Sportclub Irene 2-Baarlo 2 1-4
Volharding 3-Merefeldia 2 4-0
Someren 4-Bavos 2 4-3
Olympia'18 2-HVCH 3 1-1
SSS'18 2-Sparta'18 2 4-1
Reserve 2e klasse D
Avanti'31 2-Prinses Irene 2 0-1
Vianen Vooruit 2-HVCH 4 3-2
Berghem Sport 2-Heeswijk 2 2-0
Boskant 2-Volkel 2 1-1
Festilent 2-DAW 2 0-2
TOP 2-Schijndel 2 1-1
Reserve 3e klasse H
Venhorst 2-Volkel 3 6-1
Estria 2-Herpinia 2 5-1
OSS'20 3-UDI'19 5 5-9
Juliana 2-Constantia 2 1-2
Hapse Boys 2-DAW 3 3-2
Reserve 4e klasse 008
Venray 4-Melderslo 2 1-1
VCH 2-Olympia'18 3 5-4
Leunen 2-VVV'03 3 4-6
SV United 2-SSS'18 3 4-0
Achates 2-Wittenhorst 4 3-7
Oostrum 2-SVEB 2 2-4
Olympia'18 3-Leunen 2 1-2
Reserve 4e klasse 009
De Zwaluw 2-Montagnards 2 2-4
Elsendorp 2-Hapse Boys 3 6-2
Stormvogels'28 2-DEV Arcen 2 7-0
Heijen 2-Excellent 2 0-5
DWSH'18 2-DSV 2 1-3
Reserve 4e klasse 012
Volkel 4-Prinses Irene 3 1-4
Blauw Geel'38 5-SES 3 5-1
SSA Vesta'19 3-HVCH 8 6-1
FC Uden 2-SCMH 2 6-1
Gemert 4-Boekel Sport 4 2-3
Reserve 4e klasse 013
SSA Vesta'19 2-Blauw Geel'38 6 5-0
HVCH 6-Prinses Irene 4 0-0
DAW 4-Vorstenbossche Boys 2 4-4
WHV 2-SES 2 1-1
Reserve 5e klasse 013
FC Venlo 5-Wittenhorst 6 3-3
Oostrum 3-SSS'18 4 5-2
SV United 3-Leunen 4 12-0
Ysselsteyn 4-Meterik 3 1-3
Reserve 5e klasse 019
FC de Rakt 3-Avanti'31 3 2-3
Vorstenbossche Boys 3-Erp 6 3-5
Avesteyn 3-Blauw Geel'38 8 3-8
Schijndel 5-SCMH 3 10-1
UDI'19 7-Nulandia 5 2-4
SCV'58 2-Estria 3 0-0
Reserve 5e klasse 022
Odiliapeel 3-UDI'19 6 0-3
DSV 4-Festilent 3 1-4
FC de Rakt 2-Olympia'18 4 5-2
Blauw Geel'38 7-Venhorst 3 5-1
VIOS'38 3-Gemert 5 1-1
Reserve 5e klasse 023
VIOS'38 2-Juliana 3 1-1
GVV'57 2-VCA 2 4-2
Sambeek 2-Achates 4 3-7
Reserve 6e klasse 023
SV United 4-America 4 3-0
Melderslo 5-Wittenhorst 9 0-1
Resia 2-Volharding 7 0-4
SVOC'01 2-Oostrum 4 2-3
Lottum 3-Hegelsom 3 3-0
Reserve 6e klasse 024
Merselo 2-Wittenhorst 7 1-2
Stormvogels'28 3-Volharding 5 9-1
Olympia'18 6-Montagnards 3 5-0
DSV 6-SV United 5 2-1
Venray 10-Holthees Smakt 2 10-0
Reserve 6e klasse 025
Sambeek 4-Merselo 3 4-1
SSS'18 5-Excellent 3 4-0
Menos 2-SVS 2 2-2
Venray 12-Olympia'18 5 6-1
Reserve 6e klasse 026
Astrantia 2-De Zwaluw 3 3-1
Estria 6-Toxandria 4 3-1
Gassel 4-DWSH'18 5 1-4
Vitesse'08 5-HBV 3 2-1
Hapse Boys 5-SIOL 3 0-11
Juliana 4-Vianen Vooruit 4 1-1
Reserve 6e klasse 027
De Zwaluw 4-Toxandria 3 0-6
Heijen 3-DWSH'18 4 3-1
SIOL 2-Hapse Boys 6 6-2
Gassel 3-VCA 3 2-1
HRC'27 2-Vitesse'08 4 5-0
Reserve 6e klasse 028
Achates 5-De Zwaluw 5 3-0
Excellent 4-Olympia'18 7 4-4
Milsbeek 3-Venray 13 2-4
DSV 7-Fiducia 3 0-5
HBV 4-Sambeek 5 2-1
Reserve 6e klasse 037
VCO 3-Odiliapeel 4 0-8
Juliana 5-Venhorst 5 2-1
Handel 4-Boekel Sport 9 7-3
Reserve 6e klasse 038
DWSH'18 3-UDI'19 11 2-1
Gemert 11-Festilent 8 5-3
Handel 5-Boekel Sport 7 2-1
FC de Rakt 7-Venhorst 4 3-2
SES 5-FC Uden 7 2-3
Reserve 6e klasse 039
TOP 6-Gassel 2 1-2
Achilles Reek 3-SCV'58 4 1-1
OKSV 2-UDI'19 17 16-0
GVV'57 4-Hapse Boys 4 7-2
DAW 6-Estria 4 4-1
Reserve 6e klasse 047
Herpinia 6-SSA Vesta'19 5 10-1
SBV 3-DAW 10 2-2
Estria 5-SCV'58 3 4-4
Nooit Gedacht 6-OSS'20 9 3-2
HVCH 15-Margriet 6 0-4
Oost
Zaterdag Reserve 4e klasse
Groesbeekse Boys 2-UNI VV 4 3-1
JVC Cuijk 2-SCE 2 0-6
DVOL 2-UNI VV 2 1-2
Trekvogels 3-Spero 2 1-4
Trekvogels 2-Rood Wit 2 4-2
Uitslagen Vrouwen
3e klasse F
Nooit Gedacht 2 vr-Constantia vr 8-2
MVC vr-Gemert vr 3-0
DAW vr-EVVC vr 2-2
Festilent vr-Avesteyn vr 4-1
Nijnsel vr-Gassel vr 2-5
Vorstenbossche Boys vr-VOW vr 1-1
4e klasse 002
Venray vr-Volharding vr 4-1
Bieslo vr-SJVV vr 1-4
Sporting ST vr-Oranje Blauw'15 vr 1-0
Mierlo Hout vr-Olympia'18 vr 2-2
SHH vr-MVC'19 vr 1-3
4e klasse 003
OSS'20 vr-UDI'19 2 vr 5-2
Avanti'31 vr-Nulandia vr 4-2
Olympia'18 2 vr-Juliana vr 1-4
HBV vr-RKVV Keldonk vr 7-0
Hapse Boys vr-Boekel Sport vr 4-6
5e klasse 005
Someren 3 vr-Avesteyn 2 vr 3-4
SBV vr-EVVC 2 vr 6-0
Blauw Geel'38 vr-Vorstenb. Boys 2 vr 6-4
5e klasse 006
DWSH'18 vr-Festilent 2 vr 5-3
Hapse Boys 2 vr-Achates vr 1-4
Vianen Vooruit vr-DSV vr 10-4
SIOL/JVC Cuijk vr-De Zwaluw vr 1-2
Sambeek vr-Estria vr 0-0
6e klasse 005
SSS'18 2 vr-Oostrum vr 6-0
Volharding 2 vr-ZSV 2 vr 2-2
Sporting ST 2 vr-BVV'27 vr 7-2
Holthees Smakt vr-Montagnards vr 3-0
6e klasse 008
DAW 2 vr-Herpinia vr 4-1
Achilles Reek vr-Juliana 2 vr 5-0
OSS'20 2 vr-DWSH'18 2 vr 5-1
DESO vr-VCO vr 5-0
Constantia 2 vr-Gassel 2 vr 6-1