
Weer All American Day in Mill
MILL | Op zondag 17 juli wordt er van 11.00 uur tot 18.00 uur voor de derde keer een All American Day in het centrum van Mill georganiseerd. Deze All American Day is de opvolger van de Fifties- en Sixtiesday die vroeger in Mill op het programma stond. Door de wijziging van naam en concept kunnen ook jongere voertuigen en een breder aanbod aan handelswaar zich aansluiten bij dit evenement. Toegang is gratis.
In de Kerkstraat en een gedeelte van de Hoogstraat staan zondag 17 juli tal van marktkramen met de meest uiteenlopende handelswaar. Op drie plekken is live muziek. Bij café de Winkel zullen de Eightball Boppers zorgen voor muziek en swingende dansers op straat. Magic Feet staat op het buitenpodium van café Royal. Bij grandcafé 't Centrum zal country- en rockzangeres Kathleen Willems enkele akoestische optredens verzorgen. Daarnaast zijn er diverse voertuigen te zien die bij dit thema passen en is er gratis kindervermaak.
Zelf meedoen?
Belangstellenden die hun USA voertuig tijdens de All American Day op het evenement zelf willen plaatsen, kunnen zich aanmelden via info@mosstime.nl en via tel. (0485) 32 56 34. Standhouders die nog een marktkraam of grondplaats willen reserveren, kunnen zich ook aanmelden via het genoemde mailadres of telefoonnummer. Kijk voor meer informatie op www.allamericanday-mill.nl.
-
20:00
-
16:23
2
-
16:02
-
Kinderbouwweek Sint Anthonis en Ledeacker
13:48
-
11:00
-
8:45
2
-
19 uur geleden
1
-
22 uur geleden
-
1 dag geleden
1
-
Flinke schade door aanrijding in Landhorst
1 dag geleden
-
#KoopLokaal Hij maait u (ge)niet, geen tuin is te moeilijk voor Roboxmeer!
1 dag geleden
-
Hapse poes dertien keer beschoten met luchtbuks
2 dagen geleden
4
-
Na 36 jaar vindt Jo het mooi geweest; ‘Ik ga voor het eerst in mijn leven niks doen’
2 dagen geleden
2
-
Wielrenner gewond naar ziekenhuis na botsing met bestelbus in Overloon
2 dagen geleden
1
-
#KoopLokaal Jeans en casual wear for men bij Kees Arts Mannenmode
2 dagen geleden
2
-
Brand in berging van woning Ottersum; Bewoner naar ziekenhuis
2 dagen geleden
-
Sambeek in Lounge Beach-thema tijdens kermisweekend
3 dagen geleden
-
Waterschap Aa en Maas: ‘De Maasafvoer is voorlopig nog voldoende’
3 dagen geleden
-
#KoopLokaal De Slaapmeesters: ‘Alles begint bij kwaliteit’
3 dagen geleden
3
-
Historische Motorsport Vereniging keert terug naar kasteel Aldendriel in Mill
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
Meest gelezen




Nieuwsoverzicht
-
INGEZONDEN ‘Schouwburg sleurt bieb in bodemloze put’
20:00
-
Automobiliste gewond door botsing tegen boom in Cuijk
16:23
2
-
Extra maatregelen en waterpunten tijdens warme Vakantiejaarmarkt in Mill
16:02
-
Kinderbouwweek Sint Anthonis en Ledeacker
13:48
-
#KoopLokaal Wolfs Traprenovatie: een vertrouwd bedrijf uit de buurt
11:00