
SALLER gaat Helmond Sport kleden
Helmond Sport draagt de komende drie seizoenen kleding van SALLER. Vanaf het seizoen 2018-2019 vervangt het Duitse kledingmerk de huidige kledingpartner Hummel. "Wij zijn er trots op dat we deze mooie club aan ons hebben weten te binden", aldus Heiko Saller met instemming van importeur Marco van der A.
Met de samenwerking tussen Helmond Sport en SALLER hoopt het Duitse bedrijf voet aan de grond te kunnen krijgen in Nederland. "Voor ons is het belangrijk dat we eindelijk een eerste club in Nederland hebben die onze kleding gaat dragen. Helmond Sport is eveneens content met de samenwerking. "Met SALLER kleden wij ons in een outfit van geweldige kwaliteit. Dit is een zeer mooi kledingcontract met een zeer bereidwillige en meedenkende partner.
De importeur Marco van der A is gevestigd aan het Schakelplein in Volkel
Importeur
Helmond Sport en SALLER kwamen in contact met elkaar via Marco van der A, importeur van SALLER in Nederland en tevens Helmond Sport-supporter. "SALLER is een merk wat in Duitsland en Belgie bij profclubs al grote bekendheid geniet. Het merk onderscheid zich door de prijs/kwaliteit verhouding en rechtstreekse levering aan Clubs, Verenigingen, Scholen zonder tussenkomst van wederverkopers. De Showroom van SALLER Nederland werd in december 2017 al groots geopend en is gevestigd aan het Schakelplein 13 in Volkel.
-
8:55
-
18 uur geleden
19
-
19 uur geleden
-
Afvalinzameling rond de feestdagen
20 uur geleden
-
22 uur geleden
-
1 dag geleden
1
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
2 dagen geleden
-
Koefnoen Live: Een nieuwe start in het theater
2 dagen geleden
-
Win twee vrijkaarten voor Libéma Open; organisatie zoekt nog jongeren voor bijbaantje
2 dagen geleden
-
Code oranje voor Zuidoost-Nederland: Veel omgevallen bomen, oponthoud en stormschade
2 dagen geleden
1
-
Mark van de Veerdonk met ‘Geen Viking’ in ‘De Speultuin’ in Oploo
2 dagen geleden
-
Wil Land van Cuijk een burgemeester of burgervader? De profielschets is gepresenteerd
2 dagen geleden
-
Technasium-leerlingen pakken samen de handschoen op: Stop Voedselverspilling!
2 dagen geleden
-
Goed om je heen kijken, hand uitsteken; Basisschoolkinderen in de regio Boxmeer en Sint Anthonis deden mee met het verkeersexamen
2 dagen geleden
2
-
Brandweer druk met twee branden in een nacht in Boxmeer
2 dagen geleden
2
-
‘Het is een erg leuk evenement, je leert er ontzettend veel van’
3 dagen geleden
-
Outlands-kaartjes gaan als een raket: ‘Nog nooit eerder was de zondag zó snel uitverkocht’
3 dagen geleden
-
EOD brengt 36 Duitse flakgranaten tot ontploffing in Wanroij
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
Alpe d’HuZes wakkert ondernemingszin aan bij Basisschool De Bonckert in Boxmeer
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
Meest gelezen



Nieuwsoverzicht
-
Thema diner Ladies Circle 13 Land van Cuijk
8:55
-
Ben jij de kampioen in 30 Seconds? Bewijs het tijdens het Boxmeerse Open Kampioenschap
18 uur geleden
19
-
Positieve cijfers voor Pantein in 2021
19 uur geleden
-
Afvalinzameling rond de feestdagen
20 uur geleden
-
Crowdfunding voor renovatie interieur H. Martinuskerk: ‘Laat het Kroonjuweel van Katwijk weer schitteren’
22 uur geleden