overzicht

Hier kun je stemmen in de regio

  •   keer gelezen   Verkiezingen

REGIO | Benieuwd waar je woensdag 21 maart je stem uit kunt brengen. Hier een overzicht per regio.

Boxmeer
1. Gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Boxmeer
2. Zorgcentrum Symfonie, Weijerstaete 1, Boxmeer
3. de Weijerdonck, Weijerstraat 6, Boxmeer
4. Jenaplan Kindcentrum (de Peppels), Frans Halsstraat 29, Boxmeer
5. Kinderkenniscentrum 't Bolwerk, Stationsweg 40-42, Boxmeer
6. Wijkcentrum De Driewiek, Jeroen Boschstraat 49, Boxmeer
7. Restaria De Flip, Faunalaan 68, Boxmeer
8. ABAB-kantoor, Akkerdistel 4, Boxmeer
9.  't Drummerke, zaal, Sambeekseweg 23, Boxmeer
10. MFC Het Kruispunt, Kerkplein 6, Beugen
11. Buurthuis "de Elsenhof", Torenstraat 52, Sambeek
12. Gemeenschapshuis "de Kleppenburg", Europlein 4, Oeffelt
13. Dorpshuis "de Poel", Meester van den Bergplein 10, Rijkevoort
14. Gemeenschapshuis, Sint Cornelisstraat 20, Vortum-Mullem
15. Café "'t Trefpunt", Gildestraat 40, Holthees
16. Plein 27, Monseigneur Geurtsstraat 27a, Maashees
17. Koningskerkje, Spoorstraat 17, Vierlingsbeek
18. Gemeenschapshuis Joffershof, Laurentiusstraat 2, Vierlingsbeek
19. Café "de Zandpoort", Groeningsestraat 40, Groeningen
20. Gemeenschapshuis De Pit, 14 oktoberplein 2, Overloon

Mobiel stembureau
09.00 – 12.00 uur Veerstraat 49, Boxmeer (Stichting Sint Anna)
13.30 – 14.30 uur Engelseweg 2, Overloon (Huize Loon)
15.30 – 16.30 uur Velgertstraat 1, Boxmeer (Zorgcentrum Madeleine)

Sint Anthonis
1. Gemeentehuis, Brink 3, 5845 BH, Sint Anthonis
2.Zorgcentrum "Op 't Hoogveld", Paulusstraat 1, 5845 DZ, Sint Anthonis
3.Gemeenschapshuis "De Oude Heerlijkheid", Grotestraat 12, 5841 ZB, Oploo
4.'''t Dorpshuus", Stippent 2 A, 5846 AC, Ledeacker
5.Gemeenschapshuis "'t Stekske", Ceresstraat 2, 5844 AD, Stevensbeek
6.Gemeenschapshuis "De Schans", Schoolstraat 1, 5843 AG, Westerbeek
7.Atrium zorgcentrum "De Lookant", Ploegweg 50, 5446 AD, Wanroij
8.Dorpshuis "De Stek", Kerkstraat 11, 5445 AD, Landhorst

Mobiel stembureau
08.00 – 09.00 uur Oploo, Watermolen
09.15 – 11.30 uur Oploo, Bronlaak
11.45 – 12.30 uur Westerbeek, kerkplein
12.45 – 14.00 uur Stevensbeek, Metameer (Stevensbeekseweg)
14.30 – 15.15 uur Landhorst, parkeerterrein voetbalveld
15.30 – 16.30 uur Sint Anthonis, Oelbroeck
16.45 – 17.30 uur Ledeacker, kerkplein
17.45 – 18.30 uur Rijkevoort-de Walsert, Mariakapelletje, nabij Walsert 6
18.45 – 20.45 uur Wanroij, kerkplein.

Grave
1. Catharinahof, Koninginnedijk 252, 5361 CR Grave (toegankelijk voor mindervaliden kiezers)
2. Creatief Centrum Esterade, Estersveldlaan 41, 5361 HR Grave (toegankelijk voor mindervaliden kiezers)
3. Gemeenschapshuis Trefpunt, Tolschestraat 2a, 5363 RA Velp (toegankelijk voor mindervaliden kiezers)
4. Het Dorpshuus, Meester Bongaardsweg 2, 5364 PM Escharen(toegankelijk voor mindervaliden kiezers)
5. Jeu de Boules Vereniging, Stadhouderslaan 7, 5361 BN Grave (toegankelijk voor mindervaliden kiezers)
6. RK Basisschool de Raamdonk, Burg. Ficqlaan 4, 5361 AX Grave (toegankelijk voor mindervaliden kiezers)
7. RK Basisschool de Sprankel, Essinklaan 1, 5361 JT Grave
8. Gemeenschapshuis De Viersprong, 5438 AM Gassel (toegankelijk voor mindervaliden kiezers)
9. Historisch Stadhuis, Hoofdwagt 2, 5361 EW Grave (toegankelijk voor mindervaliden kiezers)

Cuijk
1. Gemeentehuis, Louis Jansenplein, 1 5431 BV Cuijk
2. Ontmoetingscentrum "t Fort, Cantheelen 6 20, 5431 MC CUIJK
3. 't Akkertje, Akkerweg 1, 5434 PA Vianen NB
4. Café van Kempen, Mariagaarde 15, 5433 KA Katwijk NB
5. De Agaat, Liesmortel 46, 5435XJ St. Agatha
6. Parochiezaal, De Valuwe 1, 5431 AV Cuijk
7. Cultureel Centrum Ahmet Yesevi, Galberg 6, 5431 KZ Cuijk
8. Het Doehuis, Patrijzenveld 117, 5431 JR Cuijk
9. IKC Dassenburcht, Dassenburcht 36A, 5431 JZ Cuijk
10. De Nielt, Lavendel 250, 5432 DW Cuijk
11 + 16. De Waai 2, Lavendel 2a, 5432 DH Cuijk
12. Sporthal De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437 AS Beers NB
13. De Burcht, Kerkstraat 44, 5439 ND Linden
15. Hof van Cuijk, Hof van Cuijk 1, 5431 EZ Cuijk
14 + 17. Sporthal De Stappert, Beerseweg 2, 5443 BE Haps

Mill en Sint Hubert
1. Gemeentehuis, Kerkstraat 1, 5451 BM Mill
2. Zorgcentrum Pantein, locatie Aldenhorst, Pastoor Maasstraat 7, 5451 PA Mill
3. Wijkaccommodatie De Wester, Havikstraat 1, 5451 XG Mill
4. Gemeenschapshuis De Jachthoorn, Wethouder Lemmenstraat 13, 5454 GH Sint Hubert
5. Gemeenschapsaccommodatie De Wis, Dominicanenstraat 25, 5453 JN Langenboom|
6. Gemeenschapshuis De Wilg, Wethouder Lindersstraat 11, 5455 GJ Wilbertoord

Mook en Middelaar
1. MFC de Koppel, Dorpsstraat 45 Middelaar
2. 't Môks Café, Groesbeekseweg 3 Mook  (hier zijn 2 stembureaus gevestigd)
3. Gemeenschapshuis De Wieken, Esdoornlaan 5 Molenhoek (ook hier zijn 2 stembureaus gevestigd)

Bergen
1. Recreatiecentrum Den Asseldonk, Den Asseldonk 25854 CC Bergen 
2. Servicecomplex Maasduinen Staete, Vlammertsehof 15854 DA Bergen 
3. Voorportaal Sint Petruskerk, Kerkstraat 65854 AK Bergen 
4. Gemeenschapshuis Iedershuus, Kapelstraat 7a5851 AS Afferden 
5. MFC De Klaproos, Gaesdoncksestraat 2b5853 AX Siebengewald
6. MFC De Buun, Kasteellaan 255855 AD Well L
7. Gemeenschapshuis 't Luukske, Catharinastraat 495856 AS Wellerlooi

Gennep
1. Gemeenschapshuis D'n Toomp, Lijsterbesstraat 10 Heijen
2. Fitland (naast Norbertushof), Kleermakersgroes 14 Gennep
3.Gemeentekantoor, Ellen Hoffmannplein 1 Gennep
4.Jongerencentrum De Megafoon, Picardie 111 Gennep
5.Buurthuis VanOns (2 stembureaus), Norbertplein 3 Gennep
6.'t Trefpunt Kerkstraat 31 Milsbeek
7.Café-Zaal De Pub, St. Janstraat 48 Ottersum
8.Gemeenschapshuis de Uitkomst, Kleefseweg 29Ven-Zelderheide

Meer berichten