Uitslagen Bekervoetbal Reserveteams zondag 17 september 2017
Voetbal 241 keer gelezenDinsdag 12 september 2017
Groep 203
Hapse Boys 3-RKVV Keldonk 2 0-0
Groep 401
DAW 9-GVV'57 3 4-3
Donderdag 14 september 2017
Groep 315
Elsendorp 3-DSV 5 5-2
Zondag 17 september 2017
Groep 101
Boekel Sport 2-FC Uden 2 2-0
Volkel 2-Toxandria 2 6-0
Groep 109
Herpinia 2-DAW 2 1-3
Vitesse'08 2-Hapse Boys 2 2-3
Groep 112
Olympia'18 2-Venray 2 1-3
Montagnards 2-ZSV 2 1-6
Groep 113
Olympia'18 3-Juliana 2 4-1
Volharding 3-SSS'18 2 0-1
Groep 114
DSV 2-Gemert 3 1-6
Groep 201
Constantia 2-Ravenstein 2 5-1
FC Uden 3-Achates 2 3-2
Groep 203
UDI'19 8-RKVV Keldonk 2 1-0
Hapse Boys 3-Schijndel 3 uitgesteld
Groep 204
DAW 4-UDI'19 5 4-1
Festilent 3-SIOL 2 3-4
Groep 206
TOP 3-NLC'03 2 5-3
Achilles Reek 2-Estria 2 3-3
Groep 207
Milheezer Boys 2-Elsendorp 2 2-0
Excellent 2-EWC'46 2 2-1
Groep 208
SES 3-UDI'19 6 6-1
Vianen Vooruit 2-Ollandia 2 4-1
Groep 209
FC Schadewijk 2-Blauw Geel'38 3 3-1
SCMH 2-SES 2 8-0
Groep 215
Oostrum 2-Leunen 3 uitgesteld
Stormvogels'28 2-Wittenhorst 4 0-2
Groep 303
Gassel 2-DAW 5 0-0
JVC Cuijk 3-Herpinia 4 5-3
Groep 304
Ulysses 2-Estria 3 0-4
Groep 304a
Gassel 3-Milsbeek 2 3-3
Groep 315
De Willy's 2-Gemert 4 5-0
Groep 319
HBV 2-Venhorst 3 4-1
VCA 2-SCV'58 2 4-1
Groep 320
De Zwaluw 2-Heijen 2 2-5
Resia 2-Wittenhorst 6 1-2
Groep 322
DSV 3-Vianen Vooruit 3 2-0
DEV Arcen 2-Montagnards 3 1-4
Groep 326
Fiducia 2-Merselo 2 4-0
Olympia'18 4-DSV 4 9-2
Groep 327
Sambeek 2-Venray 5 0-2
Leunen 4-Olympia'18 5 4-1
Groep 401
DAW 9-OKSV 3 5-0
GVV'37 3-SBV 35+1 3-1
Groep 403a
Boekel Sport 5-SIOL 5 3-0
TOP 6-DAW 10 4-4
Groep 404
Estria 5-SES 5 3-2
Achilles Reek 4-SIOL 4 9-1
Groep 443
Astrantia 2-GVV'57 2 uitgesteld
Vianen Vooruit 4-Festilent 6 1-1
Groep 444
VIOS'38 3-SC Sint Hubert 2 1-3
Venhorst 5-Excellent 4 5-0
Groep 445
De Zwaluw 4-HBV 3 1-3
Vianen Vooruit 6-VCA 3 uitgesteld
Groep 446
Estria 4-Gassel 4 1-3
Vianen Vooruit 5-SES 4 2-1
Groep 447
DSV 6-Olympia'18 6 6-0
Excellent 3-SIOL 3 2-0
Groep 448
Sambeek 4-VIOS'38 2 0-4
Vitesse'08 5-HRC'27 3 5-1
Groep 449
Volharding 5-Sambeek 3 1-9
Heijen 3-Olympia'18 7 2-1
Groep 450
HRC'27 2-Venray 8 3-1
EWC'46 3-Volharding 4 3-1
Groep 452
Merselo 3-Venray 12 5-2
Leunen 6-Volharding 6 3-1
Uitslagen Bekervoetbal Vrouwen
Groep 2 4
SSS'18 vr-Boekel Sport vr 6-2
Wittenhorst vr-Gemert vr 2-2
Groep 301
Maaskantse Boys vr-DVG vr 4-2
Estria 3 vr-NLC'03 vr 0-3
Groep 302
SES vr-Vianen Voruit vr 7-0
Juliana vr-Estria vr 8-1
Groep 303
Gassel vr-JVC Cuijk vr 14-1
Estria 2 vr-SIOL vr 4-3
Groep 304
HBV vr-SBV vr 7-0
OSS'20 vr-FC de Rakt vr 6-4
Groep 304a
SSS'18 2 vr-UDI'19 2 vr uitgesteld
Mierlo Hout vr-Avesteyn 2 vr 3-0
Groep 305
Festilent 2 vr-Volkel vr 0-10
Prinses Irene 2 vr-Hapse Boys vr 2-4
Groep 307
HVCH 2 vr-Erp vr uitgesteld
Constantia vr-Vorstenbossche Boys vr 2-6
Groeo 310
SVEB vr-Olympia'18 vr 4-0
Sparta'18 vr-Vitesse'08 vr 1-1
Groep 311
Volharding vr-Venray 2 vr 5-0
Groep 312
SJVV vr-MVC 2 vr 9-0
Excellent vr-Bavos vr 0-1
Groep 313
Volharding 2 vr-Venray 3 vr 1-8
Groep 401
Nulandia 2 vr-NLC'03 2 vr 4-0
SC Sint Hubert vr-De Zwaluw vr 0-9
Groep 404
Herpinia vr-DSV vr 3-8
Heijen vr-DAW 2 vr 8-0
Groep 407
Ruwaard vr-SC Sint Hubert 2 vr 0-13
Odiliapeel vr-Nooit Gedacht 5 vr 2-4
Groep 408
Handel vr-Volharding 3 vr uitgesteld
SV United vr-Bruheze vr 0-14