Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen zondag 19 november 2017
Voetbal 69 keer gelezenZuid II
Reserve Hoofdklasse HK
Someren 2-Bekkerveld 2
UDI'19 2-Meerssen 2
Gemert 2-ZSV 2
Blauw Geel'38 2-Erp 2
NWC 2-Volharding 2
OSS'20 2-Budel 2
Reserve 1e klasse B
Avanti'31 2-Deurne 2
Boekel Sport 2-TOP 2
Nulandia 2-Sparta'25 2
HVCH 2-Rhode 2
Mierlo Hout 2-Venray 2
SSS'18 2-Wittenhorst 2
Reserve 2e klasse C
ASV'33 2-Volharding 3
Hapse Boys 2-Boekel Sport 3
Venray 3-Gemert 3
MVC 2-NWC 3
Olympia'18 2-Sparta'18 2
Bavos 2-Rood Wit'62 2
Reserve 3e klasse F
Montagnards 2-GFC'33 2
Vitesse'08 2-Deurne 3
VCH 2-Venray 4
Toxandria 2-DSV 2
IVO 2-Olympia'18 3
FCV Venlo 2-HBSV 2
Reserve 3e klasse H
OSS'20 3-Berghem Sport 2
UDI'19 4-Herpinia 2
Volkel 3-FC Uden 2
Nijnsel 3-Prinses Irene 3
Juliana 2-HVCH 5
DAW 3-Odiliapeel 2
Reserve 4e klasse 008
ZSV 4-SVEB 2
Melderslo 2-Stormvogels'28 3
EWC'46 2-Excellent 2
Oostrum 2-SSS'18 3
IVO 4-Leunen 3
Ysselsteyn 2-Wittenhorst 5
Reserve 4e klasse 009
Vitesse'08 3-Estria 2 uitgesteld
UDI'19 5-Hapse Boys 3
Festilent 3-SES 2
SIOL 2-Achates 2
Vianen Vooruit 2-Stormvogels'28 2
Reserve 4e klasse 011
RKVV Keldonk 2-SCMH 2 (14-11)
Handel 2-UDI'19 6
SCMH 2-ELI 2
Sparta'25 4-Blauw Geel'38 3
FC Uden 3-Venhorst 2
SES 3-RKVV Keldonk 2
Reserve 5e klasse 013
SV United 2-Oostrum 3
Wittenhorst 7-Leunen 5
Montagnards 3-Ysselsteyn 4
Blerick 4-SSS'18 4
Venray 6-Resia 2
Reserve 5e klasse 015
Achates 3-JVC Cuijk 3
Olympia'18 5-Toxandria 3
De Zwaluw 3-Vitesse'08 4
Heijen 2-Gassel 3
VCA 2-Milsbeek 2 uitgesteld
DSV 5-Sambeek 2
Reserve 5e klasse 016
DSV 3-Hapse Boys 4
JVC Cuijk 2-De Willy's 2
Gassel 2-Constantia 3
HBV 2-Estria 3
Vianen Vooruit 3-Olympia'18 4
Reserve 5e klasse 020
Blauw Geel'38 8-MVC 2
Venhorst 3-Gemert 5
Erp 5-Boekel Sport 4
DSV 4-Fiducia 2
Mierlo Hout 4-Elsendorp 3
Reserve 5e klasse 021
Festilent 5-RKVV Keldonk 3
Juliana 4-Blauw Geel'38 7
Gemert 4-FC de Rakt 2
Erp 4-Volkel 4
SCMH 3-Vorstenbossche Boys 3
UDI'19 9-Avesteyn 3
Reserve 5e klasse 022
Herpinia 4-SCV'58 2
Ravenstein 3-DAW 5
Blauw Geel'38 9-Nulandia 6
Festilent 4-OSS'20 6
Prinses Irene 5-Margriet 6
Reserve 6e klasse 025
SVOC'01 3-EWC'46 3
Oostrum 5-Melderslo 3
Wittenhorst 10-IVO 6
Lottum 3-Sporting ST 3
SV United 3-Venray 9
Reserve 6e klasse 026
HRC'27 3-DSV 6
Sambeek 4-Venray 13
EWC'46 4-SSS'18 6
Resia 3-Holthees Smakt 3
Montagnards 4-Achates 4
Reserve 6e klasse 027
Olympia'18 6-Vianen Vooruit 4
Vitesse'08 5-SIOL 3
Heijen 3-Milsbeek 3
HRC'27 2-Stormvogels'28 4
VIOS'38 3-Astrantia 2
Reserve 6e klasse 028
Fiducia 3-SSS'18 5
Olympia'18 8-Westerbeekse Boys
Sambeek 3-Volharding 6
Merselo 3-Holthees Smakt 2 uitgesteld
SVS 2-BVV'27 2
Excellent 4-Venray 11
Reserve 6e klasse 029
Estria 5-Gassel 4
GVV'57 4-Constantia 6
Toxandria 5-SES 5
Juliana 5-HBV 4
Hapse Boys 6-SC Sint Hubert 3
Reserve 6e klasse 030
Vianen Vooruit 5-SIOL 4
De Zwaluw 5-Hapse Boys 5
VIOS'38 2-HBV 3
Constantia 4-Olympia'18 7
Toxandria 4-Excellent 3
Reserve 6e klasse 040
MVC 3-FC de Rakt 3
Menos 2-Gemert 6
Handel 3-Festilent 6
Boerdonk 2-UDI'19 11
Venhorst 4-Boekel Sport 6
Reserve 6e klasse 045
Juliana 6-Hapse Boys 7
Volkel 7-Menos 3
Handel 4-Constantia 5
Boerdonk 4-De Willy's 3
VCA 3-VCO 3
FC de Rakt 6-Venhorst 5
Reserve 6e klasse 047
Berghem Sport 8-OKSV 3 uitgesteld
NLC'03 7-Ulysses 3
Nooit Gedacht 8-SCV'58 4
DAW 9-SDDL 4
Margriet 7-OSS'20 11
GVV'57 3-MOSA'14 4
Reserve 6e klasse 051
Ruwaard 6-GVV'57 2
Achilles Reek 4-Festilent 7
HVCH 14-Prinses Irene 6
OKSV 2-DAW 8
SES 4-SCV'58 3
Estria 4-Cito 5
Programma Vrouwen
4e klasse 003
SSS'18 2 vr-ELI vr
Venray 3 vr-Sparta'25 vr
Constantia vr-Olympia'18 vr
HBV vr-Venhorst vr
Volharding vr-JVC Cuijk vr
4e klasse 004
SES vr-Avesteyn vr
Avanti'31 vr-UDI'19 2 vr
Gassel vr-NLC'03 vr
Vorstenbossche Boys vr-SDDL vr
EVVC vr-OSS'20 vr
5e klasse 005
RKVV Keldonk vr-Juliana vr
Volkel vr-Erp vr
Rhode vr-FC de Rakt vr
Mariahout vr-Gemert 2 vr
5e klasse 006
Volharding 2 vr-Achates vr
Excellent vr-Hapse Boys vr
Holthees Smakt vr-SIOL vr
Vianen Vooruit vr-Olympia'18 2 vr
5e klasse 007
Festilent 2 vr-Avesteyn 2 vr
Estria 3 vr-Maaskantse Boys vr uitgesteld
Nooit Gedacht 3 vr-Nulandia vr
SBV vr-Margriet vr
Berghem Sport vr-HVCH 2 vr
6e klasse 006
Volharding 3 vr-Volkel 2 vr
Odiliapeel vr-Juliana 2 vr
Hapse Boys 2 vr-SSS'18 3 vr
De Zwaluw vr-Festilent 3 vr
HRC'27 vr-SC Sint Hubert vr
Heijen vr-DSV vr