Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen zondag 15 april 2018
Voetbal 124 keer gelezenZuid II
Reserve Hoofdklasse HK
Erp 2-ZSV 2 (14-4)
UDI'19 2-Bekkerveld 2
Gemert 2-Volharding 2
Someren 2-OSS'20 2
Blauw Geel'38 2-NWC 2
Budel 2-Meerssen 2
Reserve 1e klasse B
Sparta'25 2-Rhode 2
Venray 2-Deurne 2
Avanti'31 2-Wittenhorst 2
Nulandia 2-Boekel Sport 2
HVCH 2-TOP 2
SSS'18 2-Mierlo Hout 2
Reserve 2e klasse C
Boekel Sport 3-Sparta'18 2
ASV'33 2-Venray 3
MVC'19 2-Hapse Boys 2
Olympia'18 2-NWC 3
Bavos 2-Gemert 3
Volharding 3-Rood Wit'62 2
Reserve 3e klasse F
Montagnards 2-IVO 2
Toxandria 2-Vitesser'08 2
GFC'33 2-Venray 4
FCV Venlo 2-DSV 2
VCH 2-Olympia'18 3
Deurne 3-HBSV 2
Reserve 3e klasse H
UDI'19 4-Nijnsel 3 (10-4)
UDI'19 4-Odiliapeel 2
Berghem Sport 2-Herpinia 2
Volkel 3-Nijnsel 3
Juliana 2-Prinses Irene 3
FC Uden 2-HVCH 5
DAW 3-OSS'20 3
Reserve 4e klasse 008
ZSV 4-Stormvogels'28 3
Melderslo 2-IVO 4
Excellent 2-Wittenhorst 5
Leunen 3-SVEB 2
EWC'46 2-Oostrum 2
Ysselsteyn 2-SSS'18 3
Reserve 4e klasse 009
UDI'19 5-Stormvogels'28 2
SIOL 2-Constantia 2
SES 2-Hapse Boys 3
Vianen Vooruit 2-Festilent 3
Achates 2-Estria 2
Reserve 4e klasse 011
Venhorst 2-ELI 2
SCMH 2-Blauw Geel'38 3
Handel 2-RKVV Keldonk 2
Elsendorp 2-SES 3
Sparta'25 4-FC Uden 3
Reserve 5e klasse 013
Montagnards 3-SV United 2
Blerick 4-Merselo 2
Leunen 5-SSS'18 4
Venray 6-Oostrum 3
Ysselsteyn 4-Resia 2
Reserve 5e klasse 015
Achates 3-Heijen 2 (12-4)
Vitesse'08 4-Sambeek 2
Olympia'18 5-Milsbeek 2
De Zwaluw 3-Heijen 2
JVC Cuijk 3-Toxandria 3
VCA 2-Achates 3
DSV 5-Gassel 3
Reserve 5e klasse 016
Estria 3-Hapse Boys 4
DSV 3-De Willy's 2
Constantia 3-De Zwaluw 2
HBV 2-JVC Cuijk 2
Vianen Vooruit 3-Gassel 2
Reserve 5e klasse 020
Blauw Geel'38 8-DSV 4 (12-4)
Venhorst 3-Sparta'25 6
Elsendorp 3-Gemert 5
Boekel Sport 4-Fiducia 2
Erp 5-Blauw Geel'38 8
DSV 4-MVC 2
Reserve 5e klasse 021
Festilent 5-UDI'19 9
Juliana 4-Volkel 4
Vorstenbossche Boys 3-Blauw Geel'38 7
Gemert 4-RKVV Keldonk 3
SCMH 3-Erp 4
Avesteyn 3-FC de Rakt 2
Reserve 5e klasse 022
OSS'20 6-Margriet 6
Herpinia 4-Ravenstein 3
SCV'58 2-Nulandia 6
Blauw Geel'38 9-DAW 5
Prinses Irene 5-HVCH 9
Reserve 6e klasse 025
Volharding 5-Melderslo 3
Oostrum 5-Venray 9
SVOC'01 3-Wittenhorst 10
SVEB 3-SV United 3
IVO 6-Sporting ST 3
Lottum 3-EWC'46 3
Reserve 6e klasse 026
HRC'127 3-Sambeek 4
Achates 4-Holthees Smakt 3
EWC'46 4-DSV 6
Resia 3-BVV'27 3
Montagnards 4-Heijen 4
Venray 13-SSS'18 6
Reserve 6e klasse 027
SIOL 3-De Zwaluw 4
Olympia'18 6-Milsbeek 3
Astrantia 2-Vianen Vooruit 4
Volharding 4-Stormvogels'28 4
HRC'27 2-Vitesse'08 5
VIOS'38 3-Heijen 3
Reserve 6e klasse 028
Volharding 6-Holthees Smakt 2
Fiducia 3-Westerbeekse Boys
Olympia'18 8-Excellent 4
Sambeek 3-SVS 2
Merselo 3-BVV'27 2
Venray 11-SSS'18 5
Reserve 6e klasse 029
Vianen Vooruit 5-SC Sint Hubert 2
De Zwaluw 5-VIOS'38 2
Excellent 3-SIOL 4
Constantia 4-HBV 3
Hapse Boys 5-Olympia'18 7
Reserve 6e klasse 040
MVC 3-Venhorst 4
Boekel Sport 6-Festilent 6
Handel 3-FC de Rakt 3
UDI'19 11-Gemert 6
Boerdonk 2-Erp 6
Reserve 6e klasse 045
Juliana 6-Menos 3
Volkel 7-Handel 4
Venhorst 5-VCO 3
VCA 3-De Willy's 3
Constantia 5-Hapse Boys 7
FC de Rakt 6-Boerdonk 4
Reserve 6e klasse 047
Margriet 7-SDDL 4
NLC'03 7-OKSV 3
MOSA'14 4-Ulysses 3
SCV'58 4-OSS'20 11
GVV'57 3-Berghem Sport 8
Reserve 6e klasse 051
Ruwaard 6-SES 4
HVCH 14-SCV'58 3
OKSV 2-Achilles Reek 4
GVV'57 2-Prinses Irene 6
Festilent 7-Cito 5
Estria 4-DAW 8
Programma Vrouwen
4e klasse 003
Venray 3 vr-Mierlo Hout vr
SSS'18 2 vr-Constantia vr
JVC Cuijk vr-Sparta'25 vr
ELI vr-Venhorst vr
HBV vr-Olympia'18 vr
4e klasse 004
OSS'20 vr-UDI'19 2 vr
Avanti'31 vr-SDDL vr
Prinses Irene 2 vr-SES vr
EVVC vr-Vorstenbossche Boys vr
Avesteyn vr-NLC'03 vr
5e klasse 005
RKVV Keldonk vr-FC de Rakt vr
Volkel vr-Rhode vr
Erp vr-Juliana vr
MVC 2 vr-Estria vr
Mariahout vr-DVG vr
5e klasse 006
Holthees Smakt vr-Estria 2 vr
Achates vr-SIOL vr
Vianen Vooruit vr-Hapse Boys vr
Vitesse'08 vr-Olympia'18 2 vr
5e klasse 007
Berghem Sport vr-Festilent 2 vr
Avesteyn 2 vr-Maaskantse Boys vr
Estria 3 vr-HVCH 2 vr
SBV vr-Nulandia vr
OSS'20 2 vr-Nooit Gedacht 3 vr
6e klasse 006
SC Sint Hubert vr-De Zwaluw vr
Hapse Boys 2 vr-SC Sint Hubert vr
Odiliapeel vr-DSV vr
Festilent 3 vr-Juliana 2 vr
De Zwaluw vr-Heijen vr
HRC'27 vr-Volharding 3 vr
6e klasse 007
Elsendorp vr-Stiphout Vooruit vr
SJVV 3 vr-ZSV 2 vr
Helmondia vr-Handel vr
Boerdonk vr-Boekel Sport 2 vr
Bruheze vr-SC Sint Hubert 2 vr