Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen zondag 22 april 2018
Voetbal 156 keer gelezenZuid II
Reserve Hoofdklasse HK
Bekkerveld 2-Someren 2
ZSV 2-Gemert 2
Meerssen 2-UDI'19 2
Budel 2-OSS'20 2
Volharding 2-NWC 2
Erp 2-Blauw Geel'38 2
Reserve 1e klasse B
Rhode 2-HVCH 2
Deurne 2-Avanti'31 2
Sparta'25 2-Nulandia 2
Venray 2-Mierlo Hout 2
TOP 2-Boekel Sport 2
Wittenhorst 2-SSS'18 2
Reserve 2e klasse C
Gemert 3-Venray 3
Rood Wit'62 2-Bavos 2
Boekel Sport 3-Hapse Boys 2
NWC 3-MVC'19 2
Volharding 3-ASV'33 2
Sparta'18 2-Olympia'18 2
Reserve 3e klasse F
VCH 2-Deurne 3 (17-4)
Montagnards 2-GFC'33 2 (17-4)
HBSV 2-FCV Venlo 2 (17-4)
Venray 4-VCH 2
HBSV 2-FCV Venlo 2
Olympia'18 3-IVO 2
GFC'33 2-Montagnards 2
DSV 2-Toxandria 2
Deurne 3-Vitesse'08 2
Reserve 3e klasse H
Odiliapeel 2-DAW 3
Berghem Sport 2-OSS'20 3
Prinses Irene 3-Nijnsel 3
FC Uden 2-Volkel 3
HVCH 5-Juliana 2
Herpinia 2-UDI'19 4
Reserve 4e klasse 008
Stormvogels'28 3-Melderslo 2
SVEB 2-ZSV 4
Excellent 2-EWC'46 2
Leunen 3-IVO 4
Wittenhorst 5-Ysselsteyn 2
SSS'18 3-Oostrum 2
Reserve 4e klasse 009
Hapse Boys 3-Vianen Vooruit 2 (19-4)
Hapse Boys 3-UDI'19 5
SES 2-Festilent 3
Stormvogels'28 2-Vianen Vooruit 2
Achates 2-SIOL 2
Estria 2-Vitesse'08 3
Reserve 4e klasse 011
Venhorst 2-FC Uden 3
UDI'19 6-Handel 2
ELI 2-SCMH 2
RKVV Keldonk 2-SES 3
Blauw Geel'38 4-Sparta'25 4
Reserve 5e klasse 013
SSS'18 4-Blerick 4
Oostrum 3-SV United 2
Leunen 5-Wittenhorst 7
Resia 2-Venray 6
Reserve 5e klasse 015
Vitesse'08 4-De Zwaluw 3
Milsbeek 2-VCA 2
Toxandria 3-Olympia'18 5
JVC Cuijk 3-Achates 3
Sambeek 2-DSV 5
Gassel 3-Heijen 2
Reserve 5e klasse 016
Hapse Boys 4-DSV 3
Estria 3-HBV 2
De Willy's 2-JVC Cuijk 2
Constantia 3-Gassel 2
Olympia'18 4-Vianen Vooruit 3
Reserve 5e klasse 020
Elsendorp 3-Mierlo Hout 4
Fiducia 2-DSV 4
Boekel Sport 4-Erp 5
Gemert 5-Venhorst 3
MVC 2-Blauw Geel'38 8
Reserve 5e klasse 021
Vorstenb.Boys 3-Blauw Geel'38 7 (19-4)
Volkel 4-UDI'19 9 (19-4)
Volkel 4-Erp 4
Vorstenbossche Boys 3-SCMH 3
RKVV Keldonk 3-Festilent 5
Blauw Geel'38 7-Juliana 4
FC de Rakt 2-Gemert 4
Avesteyn 3-UDI'19 9
Reserve 5e klasse 022
Nulandia 6-Blauw Geel'38 9
OSS'20 6-Festilent 4
DAW 5-Ravenstein 3
Margriet 6-Prinses Irene 5
SCV'58 2-Herpinia 4
Reserve 6e klasse 025
Volharding 5-SVEB 3
Sporting ST 3-Lottum 3
Venray 9-SV United 5
Melderslo 3-Oostrum 5
EWC'46 3-SVOC'01 3
IVO 6-Wittenhorst 10
Reserve 6e klasse 026
BVV'27 3-Heijen 4 (19-4)
Achates 4-Montagnards 4
Holthees Smakt 3-Resia 3
Venray 13-Sambeek 4
SSS'18 6-EWC'46 4
DSV 6-HRC'27 3
Reserve 6e klasse 027
Vianen Vooruit 4-Heijen 3 (19-4)
SIOL 3-Vitesse'08 5
Stotmvogels'28 4-HRC'27 2
Vianen Vooruit 4-Olympia'18 6
De Zwaluw 4-Volharding 4
Astrantia 2-VIOS'38 3
Milsbeek 3-Heijen 3
Reserve 6e klasse 028
Volharding 6-Sambeek 3
SSS'18 5-Fiducia 3
Westerbeekse Boys-Olympia'18 8
BVV'27 2-SVS 2
Holthees Smakt 2-Merselo 3
Venray 11-Excellent 4
Reserve 6e klasse 029
SES 5-Toxandria 5
SC Sint Hubert 3-Hapse Boys 6
Constantia 6-GVV'57 4
Gassel 4-Estria 5
HBV 4-Juliana 5
Reserve 6e klasse 030
Excellent 3-Toxandria 4
Hapse Boys 5-De Zwaluw 5
Olympia'18 7-Constantia 4
SIOL 4-Vianen Vooruit 5
HBV 3-VIOS'38 2
Reserve 6e klasse 040
Boekel Sport 6-Venhorst 4
FC de Rakt 3-MVC 3
Festilent 6-Handel 3
UDI'19 11-Boerdonk 2
Gemert 6-Menos 2
Reserve 6e klasse 045
De Willy's 3-Boerdonk 4
VCO 3-VCA 3
Venhorst 5-FC de Rakt 6
Hapse Boys 7-Juliana 6
Menos 3-Volkel 7
Constantia 5-Handel 4
Reserve 6e klasse 047
Ulysses 3-NLC'03 7
MOSA'14 4-GVV'57 3
OKSV 3-Berghem Sport 8
SDDL 4-DAW 9
OSS'20 11-Nargriet 7
Reserve 6e klasse 051
Prinses Irene 6-HVCH 14
Cito 5-Estria 4
GVV'57 2-Ruwaard 6
SCV'58 3-SES 4
Festilent 7-Achilles Reek 4
DAW 8-OKSV 2
Programma Vrouwen
4e klasse 003
Olympia'18 vr-SSS'18 2 vr (19-4)
Olympia'18 vr-Constantia vr
JVC Cuijk vr-Volharding vr
Venhorst vr-HBV vr
Sparta'25 vr-Venray 3 vr
ELI vr-SSS'18 2 vr
4e klasse 004
OSS'20 vr-EVVC vr
UDI'19 2 vr-Avanti'31 vr
SDDL vr-Vorstenbossche Boys vr
Avesteyn vr-SES vr
NLC'03 vr-Gassel vr
5e klasse 005
Volkel vr-Mariahout vr (19-4)
DVG vr-MVC 2 vr
Erp vr-Volkel vr
Gemert 2 vr-Mariahout vr
FC de Rakt vr-Rhode vr
5e klasse 006
SIOL vr-Excellent vr uitgesteld
Achates vr-Volharding 2 vr
Holthees Smakt vr-Vitesse'08 vr
Olympia'18 2 vr-Vianen Vooruit vr
Hapse Boys vr-Excellent vr
5e klasse 007
Avesteyn 2 vr-Festilent 2 vr
HVCH 2 vr-Berghem Sport vr
Maaskantse Boys vr-Estria 3 vr
Nulandia vr-Nooit Gedacht 3 vr
Margriet vr-SBV vr
6e klasse 006
SSS'18 3 vr-Hapse Boys 2 vr
Festilent 3 vr-De Zwaluw vr
DSV vr-Heijen vr
SC Sint Hubert vr-HRC'27 vr
Juliana 2 vr-Odiliapeel vr
6e klasse 007
ZSV 2 vr-Deurne vr
Elsendorp vr-Boekel Sport 2 vr
SC Sint Hubert 2 vr-Boerdonk vr uitgesteld
Handel vr-SJVV 3 vr
Stiphout Vooruit vr-Bruheze vr