Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 7 oktober 2018
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 7 oktober 2018

  •   65 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

UDI'19 2-OSS'202 2-4

Venray 2-Someren 2 2-0

Gemert 2-Bekkerveld 2 2-0

Blauw Geel'38 2-Erp 2 1-1

Volharding 2-Venlosche Boys 2 3-1

NWC 2-ZSV 2 3-1

Reserve 2e klasse C

HVCH 3-Volkel 2 2-2

Mifano 2-NWC 4 2-0

Sparta'18 2-MVC'19 2 2-2

Volharding 3-Gemert 3 0-1

Olympia'18 2-Bavos 2 2-0

SSS'18 2-ASV'33 2 uitgesteld

Reserve 2e klasse D

Festilent 2-Schijndel 2 1-1

Prtinses Irene 2-Nooit Gedacht 2 1-0

Avesteyn 2-EVVC 2 1-1

Heeswijk 2-Avanti'31 2 2-0

DAW 2-HVCH 4 3-1

TOP 3-Olympia'18 3 1-2

Reserve 3e klasse H

OSS'20 3-Juliana 2 4-3

UDI'19 4-Toxandria 2 5-1

Montagnards 2-Hapse Boys 2 1-0

Berghem Sport 2-DSV 2 5-0

Volkel 3-DAW 3 3-1

Herpinia 2-Vianen Vooruit 2 3-0

Reserve 4e klasse 008

Montagnards 3-Leunen 2 2-2

SVEB 2-Stormvogels'28 2 2-1

Melderslo 2-SSS'18 3 2-1

EWC'46 2-Achates 2 3-3

Wittenhorst 4-Oostrum 2 4-0

Vitesse'08 2-Venray 4 0-1

Reserve 4e klasse 009

Elsendorp 2-Excellent 2 3-1

De Zwaluw 2-Hapse Boys 3 1-2

SES 2-Olympia'18 4 1-6

Heijen 2-Vitesse'08 3 4-1

DWSH'18 2-Estria 2 1-5

Reserve 4e klasse 012

Odiliapeel 2-SES 3 uitgesteld

SCMH 2-Venhorst 2 2-3

Achilles Reek 2-Blauw Geel'38 4 1-4

Prinses Irene 3-UDI'19 6 uitgesteld

HVCH 6-Handel 2 1-3

Reserve 5e klasse 018

Boekel Sport 4-SCMH 3 1-2

Venhorst 3-Festilent 3 4-5

Gemert 4-Blauw Geel'38 6 uitgesteld

Schijndel 3-FC de Rakt 2 4-1

DSV 5-Erp 5 3-3

UDI'19 7-FC Uden 4 uitgesteld

Reserve 5e klasse 020

TOP 6-HVCH 9 1-2

Berghem Sport 4-FC Schadewijk 3 3-6

Margriet 4-DAW 5 2-1

SCV'58 2-Ravenstein 3 1-1

Reserve 5e klasse 023

Volkel 4-Hapse Boys 4 10-1

Achates 3-Constantia 3 12-4

JVC Cuijk 2-Vitesse'08 4 3-0

VCA 2-DSV 3 6-2

SIOL 2-Gassel 2 1-2

Reserve 5e klasse 024

SIOL 3-Juliana 3 2-1

Estria 3-JVC Cuijk 3 1-4

SES 4-Achates 4 2-3

VCA 3-DSV 4 2-2

Gassel 3-HBV 2 3-6

Vianen Vooruit 3-GVV'57 2 0-8

Reserve 6e klasse 022

Volharding 6-EWC'46 3 2-1

SV United 4-BVV'27 2 uitgesteld

Meterik 4-Wittenhorst 8 2-2

Oostrum 4-Leunen 4 4-3

SVOC'01 2-Melderslo 4 4-1

Venray 12-Sporting ST 2 2-6

Reserve 6e klasse 024

SSS'128 4-DSV 8 2-0

Excellent 3-Merselo 2 0-1

SVS 2-Volharding 4 0-3

Olympia'18 7-Stormvogels'28 3 2-0

Venray 10-Westerbeekse Boys 1-0

Sambeek 5-Holthees Smakt 2 uitgesteld

Reserve 6e klasse 025

Volharding 5-Olympia'18 5 2-1

Merselo 3-Fiducia 3 2-2

Milsbeek 2-Venray 11 1-0

Gemert 8-Menos 3 10-1

DSV 7-Elsendorp 3 2-1

ZSV 9-Excellent 4 2-3

Reserve 6e klasse 026

Vianen Vooruit 4-VIOS'38 3 0-3

Olympia'18 8-Toxandria 3 0-4

Estria 4-De Zwaluw 5 5-1

Astrantia 2-Constantia 4 3-3

HBV 3-SIOL 4 2-3

Hapse Boys 5-DWSH'18 3 2-1

Reserve 6e klasse 027

HRC'27 3-Olympia'18 6 3-1

SSS'18 5-Sambeek 4 0-3

Heijen 4-DWSH'18 6 5-0

Holthees Smakt 3-Constantia 5 3-0

Menos 2-Juliana 6 uitgesteld

Montagnards 4-Hapse Boys 6 4-3

Reserve 6e klasse 028

Heijen 3-DWSH'18 5 1-0

Milsbeek 3-Achates 5 1-3

Vitesse'08 5-VIOS'38 2 0-2

HRC'27 2-Sambeek 3 2-0

Olympia'18 9-De Zwaluw 4 4-0

DSV 6-Toxandria 4 3-2

Reserve 6e klasse 029

Vianen Vooruit 5-DWSH'18 4 0-6

De Zwaluw 3-SCV'58 4 2-1

DAW 9-Festilent 4 5-1

Gassel 4-UDI'19 12 4-0

Juliana 4-SIOL 5 1-1

GVV'57 4-Estria 5 uitgesteld

Reserve 6e klasse 030

SES 5-Achilles Reek 36-4

Festilent 6-Estria 6 8-0

Herpinia 6-DAW 8 2-1

Prinses Irene 6-SCV'58 3 2-3

GVV'57 3-UDI'19 10 0-12

Juliana 5-OKSV 2 1-12

Uitslagen Vrouwen

3e klasse F

Nooit Gedacht 2 vr-ZSV vr 1-4

Constantia vr-Mierlo Hout vr 9-2

VOW vr-Pusphaira vr 2-5

Heeswijk vr-MVC vr 3-2

4e klasse 004

Gemert vr-Gassel vr 2-5

Venray 3 vr-SES vr 4-2

Olympia'18 vr-JVC Cuijk vr uitgesteld

HBV vr-Volharding vr 3-1

Hapse Boys vr-Vitesse'08 vr 2-2

Boekel Sport vr-UDI'19 2 vr 0-1

5e klasse 005

Juliana vr-SIOL vr 3-0

Achates vr-De Zwaluw vr 5-2

Sambeek vr-Olympia'18 2 vr 2-5

Holthees Smakt vr-Estria vr 2-0

DWSH'18 vr-Vianen Vooruit vr 2-7

DSV vr-SSS'18 2 vr 11-3

5e klasse 006

Festilent 2 vr-Margriet vr 0-3

DVG vr-HVCH 2 vr uitgesteld

Estria 2 vr-Prinses Irene 3 vr uitgesteld

Maaskantse Boys vr-OSS'20 2 vr 5-3

EVVC 2 vr-SBV vr 3-3

TOP vr-Berghem Sport vr 2-4

6e klasse 005

SV United vr-Melderslo vr 3-6

America vr-Volharding 2 vr 0-4

HRC'27 vr-Melderslo vr uitgesteld

Hegelsom vr-Oostrum vr uitgesteld

Montagnards vr-SVEB 2 vr 0-9

ZSV 2 vr-BVV'27 vr 5-3

FCV Venlo vr-SV United vr 3-0

6e klasse 008

Odiliapeel vr-Achilles Reek vr 1-2

Excellent vr-Herpinia 2 vr 5-0

Hapse Boys 2 vr-Nooit Gedacht 5 vr 3-0

DWSH'18 2 vr-SES 2 vr 1-3

Constantia 2 vr-Elsendorp vr 2-1

Juliana 2 vr-Volharding 3 vr 4-0


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087098&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>