Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouiwen 4 november 2018
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouiwen 4 november 2018

  •   58 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Bekkerveld2-NWC 2 uitgesteld

Someren 2-UDI'19 2 3-0

Gemert 2-Blauw Geel'38 2 2-1

ZSV 2-Volharding 2 3-2

Erp 2-Venray 2 0-1

OSS'20 2-Venlosche Boys 2 5-0

Reserve 2e klasse C

Gemert 3-Sparta'18 2 6-4

NWC 4-Olympia'18 2 0-3

ASV'33 2-Mifano 2 3-1

MVC'19 2-HVCH 3 0-5

Volkel 2-Bavos 2 4-1

SSS'18 2-Volharding 3 1-1

Reserve 2e klasse D

Schijndel 2-Heeswijk 2 3-3

Avanti'31 2-HVCH 4 1-1

Olympia'18 3-DAW 2 0-1

Nooit Gedacht 2-Festilent 2 1-1

EVVC 2-TOP 3 2-2

Avesteyn 2-Prinses Irene 2 1-2

Reserve 3e klasse H

Vianen Vooruit 2-Volkel 3 1-2

Herpinia 2-OSS'20 3 3-1

Hapse Boys 2-Toxandria 2 5-2

DSV 2-Montagnards 2 0-1

Juliana 2-Berghem Sport 2 1-3

DAW 3-UDI'19 4 0-1

Reserve 4e klasse 008

SSS'18 3-EWC'46 2 3-2

Venray 4-EWC'46 2 uitgesteld

Leunen 2-Stormvogels'28 2 1-2

Oostrum 2-Melderslo 2 3-1

Vitesse'08 2-Wittenhorst 4 2-5

Achates 2-SVEB 2 5-3

SSS'18 3-Montagnards 3 0-3

Reserve 4e klasse 009

Vitesse'08 3-Elsendorp 2 2-1

Hapse Boys 3-Heijen 2 1-3

Excellent 2-Estria 2 4-1

Constantia 2-De Zwaluw 2 1-0

Olympia'18 4-DWSH'18 2 1-3

Reserve 4e klasse 012

Blauw Geel'38 4-SCMH 2 3-13

SES 3-Achilles Reek 2 1-2

Handel 2-Venhorst 2 3-0

FC Uden 3-HVCH 6 10-2

Odiliapeel 2-Prinses Irene 3 2-1

Reserve 5e klasse 018

Venhorst 3-DSV 5 1-1

Blauw Geel'38 6-FC Uden 4 uitgesteld

SCMH 3-UDI'19 7 1-1

Erp 5-Schijndel 3 1-0

Festilent 3-Boekel Sport 4 2-0

FC de Rakt 2-Gemert 4 0-4

Reserve 5e klasse 020

DAW 5-OSS'20 5 uitgesteld

Herpinia 4-TOP 6 9-3

SDDL 2-Margriet 4 1-2

FC Schadewijk 3-SCV'58 2 5-1

HVCH 9-Berghem Sport 4 8-1

Reserve 5e klasse 023

Hapse Boys 4-Constantia 3 2-2

Vitesse'08 4-VCA 2 2-4

DSV 3-Achates 3 3-1

JVC Cuijk 2-SIOL 2 5-2

Gassel 2-Sambeek 2 2-2

Reserve 5e klasse 024

Juliana 3-Vianen Vooruit 3 uitgesteld

Estria 3-SIOL 3 3-1

DSV 4-SES 4 2-4

JVC Cuijk 3-VCA 3 5-0

GVV'57 2-Gassel 3 9-2

HBV 2-Achates 4 uitgesteld

Reserve 6e klasse 022

Wittenhorst 8-Venray 12 3-2

SV United 4-Volharding 6 4-2

BVV'27 2-SVOC'01 2 2-2

Melderslo 4-Oostrum 4 1-2

EWC'46 3-Meterik 4 3-0

Sporting ST 2-Leunen 4 4-1

Reserve 6e klasse 024

Westerbeekse Boys-Sambeek 5 4-3

Excellent 3-Venray 10 1-7

Merselo 2-SSS'18 4 4-1

Holthees Smakt 2-SVS 2 3-7

Volharding 4-Stormvogels'28 3 1-7

DSV 8-Olympia'18 7 0-15

Reserve 6e klasse 025

Fiducia 3-Gemert 8 7-3

Olympia'18 5-ZSV 9 1-0

Menos 3-Excellent 4 1-2

Milsbeek 2-DSV 7 7-2

Elsendorp 3-Merselo 3 4-1

Venray 11-Volharding 5 1-1

Reserve 6e klasse 026

De Zwaluw 5-Toxandria 4 0-5

DWSH'18 3-Vianen Vooruit 4 2-0

Constantia 4-Estria 4 1-9

SIOL 4-Astrantia 2 6-1

VIOS'38 3-Olympia`18 8 10-0

Hapse Boys 5-HBV 3 5-1

Reserve 6e klasse 027

SSS'18 5-Menos 2 uitgesteld

DWSH'18 6-Montagnards 4 1-2

Sambeek 4-HRC'27 3 3-1

Juliana 6-Heijen 4 5-5

Olympia'18 6-Holthees Smakt 3 2-4

Hapse Boys 6-Constantia 5 11-2

Reserve 6e klasse 028

Achates 5-Toxandria 4 1-3

DWSH'18 5-Milsbeek 3 8-2

De Zwaluw 4-Heijen 3-3

Sambeek 3-Vitesse'08 5 5-0

HRC'27 2-Olympia'18 9 11-1

Reserve 6e klasse 029

SCV'58 4-Gassel 4 uitgesteld

SIOL 5-DWSH'18 4 3-1

Estria 5-DAW 9 7-3

UDI'19 12-Juliana 4 2-4

GVV'57 4-De Zwaluw 3 3-2

Festilent 4-Vianen Vooruit 5 5-1

Reserve 6e klasse 030

Achilles Reek 3-Juliana 5 8-2

Herpinia 6-Prtinses Irene 6 0-3

OKSV 2-Estria 6 6-1

DAW 8-GVV'57 3 1-6

SCV'58 3-SES 5 2-4

UDI'19 10-Festilent 6 4-4

Programma Vrouwen

3e klasse F

Festilent vr-Heeswijk vr 0-5

Nuenen 2 vr-VOW vr 4-2

Puspharia vr-Nooit Gedacht 2 vr 4-0

ZSV vr-MVC vr 12-2

4e klasse 004

Gemert vr-HBV vr 1-2

SES vr-JVC Cuijk vr 6-0

Gassel vr-Boekel Sport vr 10-2

UDI'19 2 vr-Olympia'18 vr 3-3

Vitesse'08 vr-Venray 3 vr 4-0

Volharding vr-Hapse Boys vr 4-0

5e klasse 005

SIOL vr-SSS'18 2 vr 1-0

Holthees Smakt vr-Achates vr 0-4

Vianen Vooruit vr-DSV vr 6-4

De Zwaluw vr-Sambeek vr 2-9

Estria vr-DWSH'18 vr 1-0

Olympia'18 2 vr-Juliana vr 0-1

5e klasse 006

Prinses Irene 3 vr-Margriet vr 1-6

HVCH 2 vr-EVVC 2 vr 4-0

Maaskantse Boys vr-DVG vr 6-2

SBV vr-Estria 2 vr 3-2

Berghem Sport vr-Festilent 2 vr 3-0

O.S.S.'20 2 vr-TOP vr 1-2

6e klasse 005

Volharding 2 vr-Montagnards vr 9-0

SVEB 2 vr-BVV'27 vr 1-6

Melderslo vr-Hegelsom vr 0-2

HRC'27 vr-FCV Venlo vr uitgesteld

Oostrum vr-ZSV 2 vr 0-5

6e klasse 008

Volharding 2 vr-Herpinia 2 vr 5-8

SES 2 vr-Excellent vr 0-5

Achilles Reek vr-Juliana 2 vr 3-1

Elsendorp vr-DWSH'18 2 vr 1-2

Constantia 2 vr-Hapse Boys 2 vr 0-2


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087098&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>