Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouiwen 4 november 2018
Voetbal 105 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Bekkerveld2-NWC 2 uitgesteld
Someren 2-UDI'19 2 3-0
Gemert 2-Blauw Geel'38 2 2-1
ZSV 2-Volharding 2 3-2
Erp 2-Venray 2 0-1
OSS'20 2-Venlosche Boys 2 5-0
Reserve 2e klasse C
Gemert 3-Sparta'18 2 6-4
NWC 4-Olympia'18 2 0-3
ASV'33 2-Mifano 2 3-1
MVC'19 2-HVCH 3 0-5
Volkel 2-Bavos 2 4-1
SSS'18 2-Volharding 3 1-1
Reserve 2e klasse D
Schijndel 2-Heeswijk 2 3-3
Avanti'31 2-HVCH 4 1-1
Olympia'18 3-DAW 2 0-1
Nooit Gedacht 2-Festilent 2 1-1
EVVC 2-TOP 3 2-2
Avesteyn 2-Prinses Irene 2 1-2
Reserve 3e klasse H
Vianen Vooruit 2-Volkel 3 1-2
Herpinia 2-OSS'20 3 3-1
Hapse Boys 2-Toxandria 2 5-2
DSV 2-Montagnards 2 0-1
Juliana 2-Berghem Sport 2 1-3
DAW 3-UDI'19 4 0-1
Reserve 4e klasse 008
SSS'18 3-EWC'46 2 3-2
Venray 4-EWC'46 2 uitgesteld
Leunen 2-Stormvogels'28 2 1-2
Oostrum 2-Melderslo 2 3-1
Vitesse'08 2-Wittenhorst 4 2-5
Achates 2-SVEB 2 5-3
SSS'18 3-Montagnards 3 0-3
Reserve 4e klasse 009
Vitesse'08 3-Elsendorp 2 2-1
Hapse Boys 3-Heijen 2 1-3
Excellent 2-Estria 2 4-1
Constantia 2-De Zwaluw 2 1-0
Olympia'18 4-DWSH'18 2 1-3
Reserve 4e klasse 012
Blauw Geel'38 4-SCMH 2 3-13
SES 3-Achilles Reek 2 1-2
Handel 2-Venhorst 2 3-0
FC Uden 3-HVCH 6 10-2
Odiliapeel 2-Prinses Irene 3 2-1
Reserve 5e klasse 018
Venhorst 3-DSV 5 1-1
Blauw Geel'38 6-FC Uden 4 uitgesteld
SCMH 3-UDI'19 7 1-1
Erp 5-Schijndel 3 1-0
Festilent 3-Boekel Sport 4 2-0
FC de Rakt 2-Gemert 4 0-4
Reserve 5e klasse 020
DAW 5-OSS'20 5 uitgesteld
Herpinia 4-TOP 6 9-3
SDDL 2-Margriet 4 1-2
FC Schadewijk 3-SCV'58 2 5-1
HVCH 9-Berghem Sport 4 8-1
Reserve 5e klasse 023
Hapse Boys 4-Constantia 3 2-2
Vitesse'08 4-VCA 2 2-4
DSV 3-Achates 3 3-1
JVC Cuijk 2-SIOL 2 5-2
Gassel 2-Sambeek 2 2-2
Reserve 5e klasse 024
Juliana 3-Vianen Vooruit 3 uitgesteld
Estria 3-SIOL 3 3-1
DSV 4-SES 4 2-4
JVC Cuijk 3-VCA 3 5-0
GVV'57 2-Gassel 3 9-2
HBV 2-Achates 4 uitgesteld
Reserve 6e klasse 022
Wittenhorst 8-Venray 12 3-2
SV United 4-Volharding 6 4-2
BVV'27 2-SVOC'01 2 2-2
Melderslo 4-Oostrum 4 1-2
EWC'46 3-Meterik 4 3-0
Sporting ST 2-Leunen 4 4-1
Reserve 6e klasse 024
Westerbeekse Boys-Sambeek 5 4-3
Excellent 3-Venray 10 1-7
Merselo 2-SSS'18 4 4-1
Holthees Smakt 2-SVS 2 3-7
Volharding 4-Stormvogels'28 3 1-7
DSV 8-Olympia'18 7 0-15
Reserve 6e klasse 025
Fiducia 3-Gemert 8 7-3
Olympia'18 5-ZSV 9 1-0
Menos 3-Excellent 4 1-2
Milsbeek 2-DSV 7 7-2
Elsendorp 3-Merselo 3 4-1
Venray 11-Volharding 5 1-1
Reserve 6e klasse 026
De Zwaluw 5-Toxandria 4 0-5
DWSH'18 3-Vianen Vooruit 4 2-0
Constantia 4-Estria 4 1-9
SIOL 4-Astrantia 2 6-1
VIOS'38 3-Olympia`18 8 10-0
Hapse Boys 5-HBV 3 5-1
Reserve 6e klasse 027
SSS'18 5-Menos 2 uitgesteld
DWSH'18 6-Montagnards 4 1-2
Sambeek 4-HRC'27 3 3-1
Juliana 6-Heijen 4 5-5
Olympia'18 6-Holthees Smakt 3 2-4
Hapse Boys 6-Constantia 5 11-2
Reserve 6e klasse 028
Achates 5-Toxandria 4 1-3
DWSH'18 5-Milsbeek 3 8-2
De Zwaluw 4-Heijen 3-3
Sambeek 3-Vitesse'08 5 5-0
HRC'27 2-Olympia'18 9 11-1
Reserve 6e klasse 029
SCV'58 4-Gassel 4 uitgesteld
SIOL 5-DWSH'18 4 3-1
Estria 5-DAW 9 7-3
UDI'19 12-Juliana 4 2-4
GVV'57 4-De Zwaluw 3 3-2
Festilent 4-Vianen Vooruit 5 5-1
Reserve 6e klasse 030
Achilles Reek 3-Juliana 5 8-2
Herpinia 6-Prtinses Irene 6 0-3
OKSV 2-Estria 6 6-1
DAW 8-GVV'57 3 1-6
SCV'58 3-SES 5 2-4
UDI'19 10-Festilent 6 4-4
Programma Vrouwen
3e klasse F
Festilent vr-Heeswijk vr 0-5
Nuenen 2 vr-VOW vr 4-2
Puspharia vr-Nooit Gedacht 2 vr 4-0
ZSV vr-MVC vr 12-2
4e klasse 004
Gemert vr-HBV vr 1-2
SES vr-JVC Cuijk vr 6-0
Gassel vr-Boekel Sport vr 10-2
UDI'19 2 vr-Olympia'18 vr 3-3
Vitesse'08 vr-Venray 3 vr 4-0
Volharding vr-Hapse Boys vr 4-0
5e klasse 005
SIOL vr-SSS'18 2 vr 1-0
Holthees Smakt vr-Achates vr 0-4
Vianen Vooruit vr-DSV vr 6-4
De Zwaluw vr-Sambeek vr 2-9
Estria vr-DWSH'18 vr 1-0
Olympia'18 2 vr-Juliana vr 0-1
5e klasse 006
Prinses Irene 3 vr-Margriet vr 1-6
HVCH 2 vr-EVVC 2 vr 4-0
Maaskantse Boys vr-DVG vr 6-2
SBV vr-Estria 2 vr 3-2
Berghem Sport vr-Festilent 2 vr 3-0
O.S.S.'20 2 vr-TOP vr 1-2
6e klasse 005
Volharding 2 vr-Montagnards vr 9-0
SVEB 2 vr-BVV'27 vr 1-6
Melderslo vr-Hegelsom vr 0-2
HRC'27 vr-FCV Venlo vr uitgesteld
Oostrum vr-ZSV 2 vr 0-5
6e klasse 008
Volharding 2 vr-Herpinia 2 vr 5-8
SES 2 vr-Excellent vr 0-5
Achilles Reek vr-Juliana 2 vr 3-1
Elsendorp vr-DWSH'18 2 vr 1-2
Constantia 2 vr-Hapse Boys 2 vr 0-2