Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 2 december 2018
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 2 december 2018

  •   57 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Someren 2-OSS'20 2 5-0

UDI'19 2-NWC 2 1-1

Venray 2-ZSV 2 1-1

Blauw Geel'38 2-Bekkerveld 2 2-0

Volharding 2-Erp 2 1-2

Venlosche Boys 2-Gemert 2 2-2

Reserve 2e klasse C

HVCH 3-Mifano 2 uitgesteld

Sparta'18 2-NWC 4 1-0

Volharding 3-ASV'33 2 3-3

MVC'19 2-Volkel 2 0-2

Bavos 2-SSS'18 2 2-1

Olympia'18 2-Gemert 3 1-1

Reserve 2e klasse D

Festilent 2-Olympia'18 3 8-1

Schijndel 2-Avanti'31 2 2-0

Prinses Irene 2-EVVC 2 1-2

HVCH 4-Avesteyn 2 4-1

Heeswijk 2-TOP 3 6-3

DAW 2-Nooit Gedacht 2 5-1

Reserve 3e klasse H

OSS'20 3-Vianen Vooruit 2 3-1

UDI'19 4-Juliana 2 4-0

Montagnards 2-Volkel 3 uitgesteld

Berghem Sport 2-DAW 3 6-0

DSV 2-Hapse Boys 2 uitgesteld

Toxandria 2-Herpinia 2 4-2

Reserve 4e klasse 008

Montagnards 3-EWC'46 2 uitgesteld

SVEB 2-Oostrum 2 uitgesteld

Melderslo 2-Achates 2 2-3

Wittenhorst 4-Venray 4 4-0

Stormvogels'28 2-Vitesse'08 2 0-0

SSS'18 3-Leunen 2 uitgesteld

Reserve 4e klasse 009

Vitesse'08 3-Excellent 2 5-3

Elsendorp 2-SES 2 uitgesteld

Estria 2-Constantia 2 uitgesteld

Heijen 2-Olympia'18 4 gestaakt

DWSH'18 2-Hapse Boys 3 3-3

Reserve 4e klasse 012

Venhorst 2-Odiliapeel 2 8-1

SCMH 2-UDI'19 6 uitgesteld

FC Uden 3-Handel 2 4-0

Prinses Irene 3-SES 3 0-3

HVCH 6-Achilles Reek 2 uitgesteld

Reserve 5e klasse 018

Gemert 4-Boekel Sport 4 5-1

Schijndel 3-SCMH 3 1-0

FC de Rakt 2-Blauw Geel'38 6 5-1

UDI'19 7-Erp 5 5-1

DSV 5-Festilent 3 2-5

Reserve 5e klasse 020

TOP 6-SDDL 2 1-3

Berghem Sport 4-DAW 5 uitgesteld

FC Schadewijk 3-Ravenstein 3 8-0

SCV'58 2-Margriet 4 uitgesteld

OSS'210 5-HVCH 9 2-2

Reserve 5e klasse 023

Volkel 4-VCA 2 uitgesteld

Achates 3-Gassel 2 uitgesteld

Sambeek 2-DSV 3 2-4

Constantia 3-JVC Cuijk 2 1-7

SIOL 2-Vitesse'08 4 1-3

Reserve 5e klasse 024

SIOL 3-JVC Cuijk 3 uitgesteld

SES 4-Juliana 3 1-4

GVV'57 2-HBV 2 uitgesteld

Gassel 3-VCA 3 uitgesteld

Achates 4-Estria 3 uitgesteld

Vianen Vooruit 3-DSV 4 uitgesteld

Reserve 6e klasse 022

Wittenhorst 8-Sporting ST 2 3-5

Volharding 6-BVV'27 2 3-1

Meterik 4-Melderslo 4 1-1

Oostrum 4-EWC'46 3 uitgesteld

Leunen 4-SV United 4 5-2

Venray 12-SVOC'01 2 2-9

Reserve 6e klasse 024

Stormvogels'28 3-Excellent 3 11-1

SVS 2-SSS'18 4 1-3

Holthees Smakt 2-Volharding 4 uitgesteld

Olympia'18 7-Westerbeekse Boys uitgesteld

Venray 10-Merselo 2 6-2

Sambeek 5-DSV 8 2-2

Reserve 6e klasse 025

Fiducia 3-Menos 3 6-2

Merselo 3-Olympia'18 5 uitgesteld

Excellent 4-Milsbeek 2 uitgesteld

Gemert 8-Volharding 5 uitgesteld

DSV 7-Venray 12 uitgesteld

Reserve 6e klasse 026

Olympia'18 4-SIOL 4 uitgesteld

Toxandria 3-Hapse Boys 5 3-0

Astrantia 2-VIOS'38 3 0-7

Constantia 4-De Zwaluw 5 1-7

HBV 3-DWSH'18 3 2-1

Estria 4-Vianen Vooruit 4 uitgesteld

Reserve 6e klasse 027

Heijen 4-Olympia'18 6 1-4

DWSH'18 6-Hapse Boys 6 0-5

Holthees Smakt 3-Juliana 6 7-3

Menos 2-Sambeek 4 3-4

Constantia 5-SSS'18 5 0-3

Montagnards 4-HRC'27 3 uitgesteld

Reserve 6e klasse 028

DWSH'18 5-Achates 5 7-3

Toxandria 4-HRC'27 2 1-4

Heijen 3-VIOS'38 2 1-2

Milsbeek 3-Vitesse'08 5 3-5

Olympia'18 9-Sambeek 3 uitgesteld

DSV 6-De Zwaluw 4 uitgesteld

Reserve 6e klasse 029

Vianen Vooruit 5-SCV'58 4 2-2

UDI'19 12-SIOL 5 6-7

De Zwaluw 3-Estria 5 6-4

Gassel 4-Festilent 4 1-2

Juliana 4-DAW 9 uitgesteld

DWSH'18 4-GVV'47 4 1-2

Reserve 6e klasse 030

Achilles Reek 3-OKSV 2 0-5

SES 5-UDI'19 10 3-5

Festilent 6-SCV'58 3 3-5

Prinses Irene 6-DAW 8 9-1

Estria 6-Herpinia 6 uitgesteld

Juliana 5-GVV'57 3 uitgesteld

Uitslagen Vrouwen

3e klasse F

MVC vr-Constantia vr 5-3

VOW vr-Festilent vr 0-6

Heeswijk vr-Nuenen 2 vr 1-0

Pusphaira vr-ZSV vr 1-3

4e klasse 004

JVC vr-HBV vr 0-4

Venray 3 vr-Boekel sport vr 1-0

Olympia'18 vr-Volharding vr uitgesteld

HBV vr-Gassel vr 1-4

Vitesse'08 vr-SES vr 4-0

JVC Cuijk vr-Gemert vr uitgesteld

Hapse Boys vr-UDI'19 2 vr uitgesteld

5e klasse 005

SSS'18 2 vr-Holthees Smakt vr 0-2

Juliana vr-DWSH'18 vr uitgesteld

Achates vr-Estria vr uitgesteld

Sambeek vr-Vianen Vooruit vr 5-4

DSV vr-De Zwaluw vr uitgesteld

Olympia'18 vr-SIOL vr 5-1

5e klasse 006

Festilent 2 vr-HVCH 2 vr 1-1

DVG vr-OSS'20 2 vr 3-2

Estria 2 vr-TOP vr uitgesteld

SBV vr-Prinses Irene 3 vr 3-2

Margriet vr-Maaskantse Boys vr 1-3

EVVC 2 vr-Berghem Sport vr 1-1

6e klasse 005

Melderslo vr-BVV'27 vr 2-6

Volharding 2 vr-SVEB 2 vr uitgesteld

Melderslo vr-FCV Venlo vr 1-7

America vr-Oostrum vr 3-0

BVV'27 vr-HRC'27 vr 2-1

Montagnards vr-Hegelsom vr uitgesteld

ZSV 2 vr-SV United vr uitgesteld

6e klasse 008

Odiliapeel vr-SES 2 vr 3-2

Excellent vr-Nooit Gedacht 5 vr 1-1

Herpinia 2 vr-Constantia 2 vr uitgesteld

Hapse Boys 2 vr-Elsendorp vr uitgesteld

Achilles Reek vr-Volharding 3 vr uitgesteld

Juliana 2-DWSH'18 2 vr uitgesteld


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087098&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>