Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 9 december 2018
Voetbal 94 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Gemert 2-UDI'19 2 2-2
ZSV 2-Someren 2 afgelast
Bekkerveld 2-Venray 2 0-3
Erp 2-Venlosche Boys 2 4-1
NWC 2-Blauw Geel'38 2 0-1
OSS'20 2-Volharding 2 2-3
Reserve 2e klasse C
NWC 4-MVC'19 2 1-2
Gemert 3-Bavos 2 8-0
Mifano 2-Volharding 3 3-1
ASV'33 2-Sparta'18 2 afgelast
Volkel 2-Olympia'18 2 afgelast
SSS'18 2-HVCH 3 afgelast
Reserve 2e klasse D
Avanti'31 2-DAW 2 0-1
EVVC 2-Festilent 2 2-0
Nooit Gedacht 2-HVCH 4 afgelast
Avesteyn 2-Heeswijk 2 2-1
Olympia'18 3-Schijndel 2 afgelast
TOP 3-Prinses Irene 2 0-2
Reserve 3e klasse H
Vianen Vooruit 2-Berghem Sport 2 0-2
Volkel 3-OSS'20 3 afgelast
Herpinia 2-Montagnards 2 afgelast
Juliana 2-Toxandria 2 afgelast
Hapse Boys 2-UDI'19 4 afgelast
DAW 3-DSV 2 3-0
Reserve 4e klasse 008
EWC'46 2-Wittenhorst 4 afgelast
Venray 4-Melderslo 2 4-1
Leunen 2-SVEB 2 afgelast
Oostrum 2-Stormvogels'28 2 afgelast
Vitesse'08 2-Montagnards 3 afgelast
Achates 2-SSS'18 3 afgelast
Reserve 4e klasse 009
Hapse Boys 3-Estria 2 afgelast
Excellent 2-DWSH'18 2 afgelast
Constantia 2-Elsendorp 2 afgelast
SES 2-De Zwaluw 2 afgelast
Olympia'18 4-Vitesse'08 3 afgelast
Reserve 4e klasse 012
Blauw Geel'38 4-FC Uden 3 3-3
Odiliapeel 2-HVCH 6 afgelast
Achilles Reek 2-Prinses Irene 3 afgelast
Handel 2-SCMH 2 afgelast
UDI'19 6-Venhorst 2 afgelast
Reserve 4e klasse 018
Boekel Sport 4-DSV 5 afgelast
Venhorst 3-Gemert 4 0-3
Blauw Geel'38 6-UDI'19 7 0-0
SCMH 3-FC de Rakt 2 afgelast
Festilent 3-Schijndel 3 afgelast
Reserve 5e klasse 020
Herpinia 4-SCV'58 2 afgelast
Margriet 4-TOP 6 3-5
SDDL 2-Berghem Sport 4 afgelast
Ravenstein 3-OSS'20 5 afgelast
DAW 5-FC Schadewijk 3 2-5
Reserve 5e klasse 023
Hapse Boys 4-Achates 3 afgelast
Vitesse'08 4-Sambeek 2 5-4
JVC Cuijk 2-Volkel 4 1-2
VCA 2-SIOL 2 afgelast
Gassel 2-Constantia 3 afgelast
Reserve 5e klasse 024
Juliana 3-Achates 4 afgelast
Estria 3-Gassel 3 afgelast
DSV 4-GVV'57 2 afgelast
VCA 3-SIOL 3 afgelast
HBV 2-SES 4 afgelast
Reserve 6e klasse 022
SV United 4-Venray 12 afgelast
BVV'27 2-Meterik 4 afgelast
Melderslo 4-Wittenhorst 8 afgelast
EWC'46 3-Leunen 4 1-6
SVOC'01 2-Volharding 6 4-2
Sporting ST 2-Oostrum 4 afgelast
Reserve 6e klasse 024
SSS'18 4-Venray 10 afgelasr
Westerbeekse Boys-Stormvogels'28 3 2-6
Excellent 3-SVS 2 afgelast
Merselo 2-Sambeek 5 afgelast
Volharding 4-Olympia'18 7 3-0
DSV 8-Holthees Smakt 2 afgelast
Reserve 6e klasse 025
Volharding 5-DSV 7 afgelast
Olympia'18 5-Fiducia 3 afgelast
Menos 3-ZSV 9 afgelast
Milsbeek 2-Gemert 8 afgelast
Elsendorp 3-Excellent 4 afgelast
Venray 11-Merselo 3 2-3
Reserve 6e klasse 028
Vianen Vooruit 4-HBV 3 afgelast
De Zwaluw 5-Olympia'18 8 afgelast
DWSH'18 3-Astrantia 2 afgelast
SIOL 4-Toxandria 3 0-6
Hapse Boys 5-Estria 4 afgelast
VIOS'38 3-Constantia 4 afgelast
Reserve 6e klasse 027
HRC'27 3-Menos 2 2-2
SSS'18 5-Montagnards 4 2-1
Sambeek 4-Heijen 4 afgelast
Juliana 6-Constantia 6 afgelast
Olympia'18 6-DWSH'18 6 afgelast
Hapse Boys 6-Holthees Smakt 3 afgelast
Reserve 6e klasse 028
Achates 5-DSV 6 afgelast
VIOS'38 2-DWSH'18 5 uitgesteld
De Zwaluw 4-Toxandria 4 afgelast
Vitesse'08 5-Olympia'18 9 afgelast
Sambeek 3-Heijen 3 afgelast
HRC'27 2-Milsbeek 3 4-5
Reserve 6e klasse 029
SCV'58 4-DWSH'18 4 afgelast
SIOL 5-Vianen Vooruit 5 8-1
Estria 5-Gassel 4 afgelast
DAW 9-De Zwaluw 3 2-3
GVV'57 4-Juliana 4 afgelast
Festilent 4-UDI'19 12 afgelast
Reserve 6e klasse 030
Herpinia 6-Juliana 5 afgelast
GVV'57 3-Prinses Irene 6 afgelast
OKSV 2-Festilent 6 afgelast
DAW 8-SES 5 0-5
SCV'58 3-Estria 6 afgelast
UDI'19 10-Achilles Reek 3 7-2
Uitslagen Vrouwen
3e klasse F
Constantia vr-Nooit Gedacht 2 vr afgelast
Festilent vr-Pusphaira vr 4-0
Nuene 2 vr-MVC vr 5-4
Mierlo Hout vr-VOW vr 3-1
ZSV vr-Heeswijk vr afgelast
4e klasse 004
Gemert vr-Venray 3 vr afgelast
SES vr-Olympia'18 vr 3-2
Gassel vr-Hapse Boys vr afgelast
UDI'19 2 vr-Vitesse'08 vr afgelast
Volharding vr-JVC Cuijk vr afgelast
Boekel Sport vr-HBV vr afgelast
5e klasse 005
SIOL vr-DSV vr afgelast
Holthees Smakt vr-Juliana vr afgelast
DWSH'18 vr-Achates vr afgelast
De Zwaluw vr-SSS'18 2 vr afgelast
Estria vr-Sambeek vr afgelast
Vianen Vooruit vr-Olympia'18 2 vr afgelast
5e klasse 006
Prinses Irene 3 vr-Festilent 2 vr 2-2
HVCH 2 vr-Margriet vr afgelast
Maaskantse Boys vr-Estria 2 vr afgelast
Berghem Sport vr-SBV vr 2-1
OSS'20 2 vr-EVVC 2 vr afgelast
TOP vr-DVG vr 4-0
6e klasse 005
SVEB 2 vr-ZSV 2 vr afgelast
Melderslo vr-America vr afgelast
SV United vr-BVV'27 vr 1-3
HRC'27 vr-Montagnards vr 7-0
Hegelsom vr-FCV Venlo vr afgelast
Oostrum vr-Volharding 2 vr afgelast
6e klasse 008
SES 2 vr-Juliana 2 vr afgelast
Volharding 3 vr-Excellent vr 0-8
SES 2 vr-Achilles Reek vr afgelast
Nooit Gedacht 5 vr-Herpinia 2 vr afgelast
DWSH'18 2 vr-Hapse Boys 2 vr afgelast
Elsendorp vr-Odiliapeel vr afgelast
Constantia 2 vr-Juliana 2 vr afgelast