Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 17 maart 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 17 maart 2019

  •   53 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Gemert 2-Venray 2 1-2

Bekkerveld 2-ZSV 2 0-4

Erp 2-Someren 2 0-2

Blauw Geel'38 2-Venlosche Boys 2 1-1

Volharding 2-UDI'19 2 1-0

NWC 2-OSS'20 2 2-2

Reserve 2e klasse C

Gemert 3-MVC'19 2 8-0

Mifano 2-Volkel 2 1-0

ASV'33 2-NWC 4 afgelast

Olympia'18 2-HVCH 3 0-3

Volharding 3-Bavos 2 1-1

SSS'18 2-Sparta'28 2 3-0

Reserve 2e klasse D

Prinses Irene 2-HVCH 4 4-0

Avesteyn 2-Festilent 2 2-1

EVVC 2-Olympia'18 3 1-1

Nooit Gedacht 2-Schijndel 2 afgelast

DAW 2-Heeswijk 2 1-0

TOP 3-Avanti'31 2 1-1

Reserve 3e klasse H

OSS'20 3-Toxandria 2 2-0

UDI'19 4-Montagnards 2 4-1

Volkel 3-Hapse Boys 2 3-0

Herpinia 2-Berghem Sport 2 afgelast

Vianen Vooruit 2-DAW 3 afgelast

Juliana 2-DSV 2 afgelast

Reserve 4e klasse 008

Venray 4-Achates 2 2-2

SVEB 2-Montagnards 3 afgelast

EWC'46 2-Leunen 2 0-0

Wittenhorst 4-Stormvogels'28 2 afgelast

Oostrum 2-SSS'18 3 2-1

Vitesse'08 2-Melderslo 2 4-0

Reserve 4e klasse 009

Hapse Boys 3-Vitesse'08 3 afgelast

Constantia 2-Heijen 2 afgelast

SES 2-Excellent 2 afgelast

DWSH'18 2-Elsendorp 2 1-3

De Zwaluw 2-Estria 2 0-5

Reserve 4e klasse 012

SCMH 2-HVCH 6 3-3

Achilles Reek 2-Handel 2 3-5

SES 3-Blauw Geel'38 4 4-3

Prinses Irene 3-Venhorst 2 0-6

Reserve 5e klasse 018

Boerkel Sport 4-Blauw Geel'38 6 afgelast

Venhorst 3-Schijndel 3 1-4

Erp 5-FC De Rakt 2 1-0

Festilent 3-SCMH 3 afgelast

UDI'19 7-Gemert 4 1-3

Reserve 5e klasse 020

Herpinia 4-Berghem Sport 4 afgelast

Margriet 4-Ravenstein 3 3-1

SDDL 2-DAW 5 afgelast

HVCH 9-FC Schadewijk 3 afgelast

OSS'20 5-SCV'58 2 8-0

Reserve 5e klasse 023

Vitesse'08 4-DSV 3 2-1

Achates 3-Volkel 4 afgelast

JVC Cuijk 2-Sambeek 2 5-2

VCA 2-Hapse Boys 4 afgelast

SIOL 2-Constantia 3 afgelast

Reserve 5e klasse 023

SIOL 3-Achates 4 1-4

Juliana 3-GVV'57 2 afgelast

SES 4-Gassel 3 1-1

JVC Cuijk 3-DSV 4 afgelast

VCA 3-HBV 2 afgelast

Reserve 6e klasse 022

Volharding 6-Leunen 4 1-5

SV United 4-Meterik 4 4-1

Oostrum 4-Venray 12 afgelast

BVV'27 2-Melderslo 4 0-4

EWC'46 3-Wittenhorst 8 afgelast

Sporting ST 2-SVOC'01 2 6-3

Reserve 6e klasse 024

SSS'18 4-Volharding 4 afgelast

Excellent 3-Sambeek 5 2-2

Merselo 2-DSV 8 afgelast

Olympia'18 7-SVS 2 1-1

Venray 10-Stormvogels'28 3 2-2

Reserve 6e klasse 025

Volharding 5-Menos 2 10-0

ZSV 9-Gemert 8 afgelast

Milsbeek 3-Merselo 3 afgelast

Elsendorp 3-Fiducia 3 afgelast

Venray 11-Olympia'18 5 1-2

DSV 7-Excellent 4 afgelast

Reserve 6e klasse 026

Vianen Vooruit 4-De Zwaluw 5 afgelast

Olympia'18 8-Estria 4 afgelast

DWSH'18 3-VIOS'38 3 2-4

SIOL 4-Constantia 4 2-0

HBV 3-Toxandria 3 afgelast

Hapse Boys 5-Astrantia 2 afgelast

Reserve 6e klasse 027

HRC'27 3-Hapse Boys 6 afgelast

SSS'18 5-Heijen 4 6-0

Sambeek 4-Olympia'18 6 afgelast

Juliana 6-DWSH'18 6 afgelast

Holthees Smakt 3-Montagnards 4 1-4

Menos 2-Constantia 5 5-1

Reserve 6e klasse 028

Vitesse'08 5-Olympia'8 9 uitgesteld

Vitesse'08 5-Achates 5 2-1

Sambeek 3-VIOS'38 2 1-6

HRC'27 2-Heijen 3 afgelast

Olympia'18 9-Toxandria 4 afgelast

DSV 6-Milsbeek 3 1-4

De Zwaluw 4-DWSH'18 5 1-5

Reserve 6e klasse 029

SCV'58 2-UDI'19 12 afgelast

Estria 5-Festilent 4 afgelast

Vianen Vooruit 5-Julianas 4 afgelast

De Zwaluw 3-DWSH'18 4 afgelast

DAW 9-SIOL 5 afgelast

GVV'57 4-Gassel 4 afgelast

Reserve 6e klasse 030

Prinses Irene 6-Estria 6 afgelast

Festilent 6-Juliana 5 0-0

Herpinia 6-SES 5 afgelast

GVV'57 3-OKSV 2 afgelast

DAW 8-UDI'19 10 afgelast

SCV'58 3-Achilles Reek 3 2-1

Uitslagen Vrouwenvoetbal

3e klasse F

Nuenen 2 vr-Pusphaira vr 3-2

Constantia vr-VOW vr afgelast

Heeswijk vr-Nooit Gedacht 2 vr 1-1

Mierlo Hout vr-Festilent vr afgelast

4e klasse 004

Olympia'18 vr-Venray 3 vr afgelast

Gassel vr-UDI'19 2 vr 3-1

Gemert vr-Hapse Boys vr 4-1

Volharding vr-Vitesse'08 vr 1-2

Boekel Sport vr-SES vr afgelast

5e klasse 005

Achates vr-SSS'18 2 vr afgelast

Holthees Smakt vr-Sambeek vr 0-11  

DWSH'18 vr-SIOL/JVC Cuijk vr 1-4

DSV vr-Juliana vr 2-1

Estria vr-Vianen Vooruit vr afgelast

De Zwaluw vr-Olympia'18 2 vr gestaakt

5e klasse 006

Festilent 2 vr-Estria 2 vr afgelast

DVG vr-Margriet vr afgelast

HVCH 2 vr-SBV vr afgelast

Maaskantse Boys vr-EVVC 2 vr 7-4

OSS'20 2 vr-Berghem Sport vr 1-8

TOP vr-Prinses Irene 3 vr 6-1

6e klasse 005

SVEB 2 vr-ZSV 2 vr uitgesteld

ZSV 2 vr-Montagnards vr afgelast

Melderslo vr-Oostrum vr afgelast

SV United vr-Volharding 2 vr 3-1

HRC'27 vr-America vr afgelast

Hegelsom vr-SVEB 2 vr afgelast

FCV Venlo vr-BVV'27 vr afgelast

6e klasse 008

Nooit Gedacht 5 vr-Achilles Reek vr afgelast

Excellent vr-Juliana 2 vr 8-0

Hapse Boys 2 vr-Herpinia 2 vr afgelast

DWSH'18 2 vr-Volharding 3 vr afgelast

Elsendorp vr-SES 2 vr afgelast

Constantia 2 vr-Odiliapeel vr afgelast


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087098&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>