Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 24 maart 2019
Voetbal 136 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
.Venray 2-NWC 2 1-1
UDI'19 2-ZSV 2 1-1
Someren 2-Gemert 2 0-4
Volharding 2-Blauw Geel'38 2 2-2
Venlosche Boys 2-Bekkerveld 2 4-2
OSS'20 2-Erp 2 0-1
Reserve 2e klasse C
HVCH 3-NWC 4 6-0
Sparta'18 2-Mifano 2 1-1
Volkel 2-Gemert 3 0-1
MVC'19 2-SSS'18 2 0-4
Bavos 2-ASV'33 2 4-1
Olympia'18 2-Volharding 3 0-1
Reserve 2e klasse D
Schijndel 2-Avesteyn 2 4-0
Avanti'31 2-Nooit Gedacht 2 1-3
Heeswijk 2-Olympia'18 3 afgelast
HVCH 4-EVVC 2 0-2
Festilent 2-TOP 3 3-0
DAW 2-Prinses Irene 2 3-0
Reserve 3e klasse H
UDI'19 4-OSS'20 3 6-0
Berghem Sport 2-Volkel 3 6-0
Montagnards 2-DAW 3 0-1
DSV 2-Herpinia 2 0-1
Hapse Boys 2-Juliana 2 2-0
Toxandria 2-Vianen Vooruit 2 1-4
Reserve 4e klasse 008
Montagnards 3-Achates 2 7-4
SVEB 2-Wittenhorst 4 0-2
Melderslo 2-EWC'46 2 2-0
Leunen 2-Oostrum 2 2-3
Stormvogels'28 2-Venray 4 0-3
SSS'18 3-Vitesse'08 2 uitgesteld
Reserve 4e klasse 009
Vitesse'08 3-Constantia 2 0-3
Elsendorp 2-Olympia'18 4 0-2
Excellent 2-Hapse Boys 3 0-2
Heijen 2-SES 2 2-2
DWSH'18 2-De Zwaluw 2 1-6
Reserve 4e klasse 012
Venhorst 2-SES 3 2-0
SCMH 2-Prinses Irene 3 2-2
FC Uden 3-Odiliapeel 2 2-1
HVCH 6-Blauw Geel'38 4 1-6
Reserve 5e klasse 018
Blauw Geel'38 6-Erp 5 5-2
Gemert 4-SCMH 3 3-1
Schijndel 3-Boekel Sport 4 3-2
FC de Rakt 2-Venhorst 3 uitgesteld
UDI'19 7-DSV 5 uitgesteld
Reserve 5e klasse 020
Berghem Sport 4-Margriet 4 2-3
Ravenstein 3-HVCH 9 2-4
SCV'58 2-DAW 5 0-2
OSS'20 5-TOP 6 6-3
FC Schadewijk 3-Herpinia 4 3-2
Reserve 5e klasse 023
Volkel 4-DSV 3 2-4
Achates 3-SIOL 2 3-1
Sambeek 2-VCA 2 4-1
Constantia 3-Vitesse'08 4 1-4
Reserve 5e klasse 024
SES 4-SIOL 3 3-1
GVV'57 2-Estria 3 4-1
Gassel 3-DSV 4 3-2
HBV 2-Juliana 3 3-0
Achates 4-JVC Cuijk 3 10-2
Reserve 6e klasse 022
Sporting ST 2-Oostrum 4 3-3
Wittenhorst 8-SV United 4 4-4
Meterik 4-SVOC'01 2 1-4
Oostrum 4-Volharding 6 1-2
Leunen 4-BVV'27 2 1-0
Venray 12-Melderslo 4 1-5
Sporting ST 2-EWC'46 3 uitgesteld
Reserve 6e klasse 024
SVS 2-DSV 8 0-0
Stormvogels'28 3-Merselo 2 6-1
Olympia'18 7-Venray 10 3-0
Volharding 4-Westerbeekse Boys 6-1
Sambeek 5-SSS'18 4 0-3
Reserve 6e klasse 025
Fiducia 3-Milsbeek 2 0-2
Merselo 3-Volharding 5 0-3
Menos 3-Elsendorp 3 0-5
Excellent 4-Venray 11 4-1
Gemert 8-Olympia'18 5 3-4
ZSV 9-DSV 7 5-0
Reserve 6e klasse 026
Olympia'18 8-HBV 3 1-2
De Zwaluw 5-SIOL 4 4-1
Toxandria 3-DWSH'18 3 2-3
Astrantia 2-Vianen Vooruit 4 3-2
Constantia 4-Hapse Boys 5 4-3
Estria 4-VIOS'38 3 0-3
Reserve 6e klasse 027
Heijen 4-HRC'27 3 2-2
DWSH'18 6-SSS'18 5 0-6
Holthees Smakt 3-Menos 2 2-2
Constantia 5-Sambeek 4 1-7
Montagnards 4-Olympia'18 6 4-3
Hapse Boys 6-Juliana 6 2-1
Reserve 6e klasse 028
Vitesse'08 5-Olympia'18 9 2-2
Achates 5-De Zwaluw 4 3-1
DWSH'18 5-HRC'27 2 4-1
Toxandria 4-Sambeek 3 1-2
Milsbeek 3-VIOS'38 2 0-6
DSV 6-Olympia'18 9 1-0
Heijen 3-Vitesse'08 5 4-1
Reserve 6e klasse 029
SIOL 5-SCV'58 4 5-1
Vianen Vooruit 5-De Zwaluw 3 0-4
UDI'19 12-GVV'57 4 1-6
Gassel 4-DAW 9 0-3
Juliana 4-Festilent 4 2-3
DWSH'18 4-Estria 5 2-2
Reserve 6e klasse 030
Achilles Reek 3-Herpinia 6 8-5
SES 5-GVV'57 3 4-3
Festilent 6-Prinses Irene 6 4-0
Estria 6-DAW 8 4-1
OKSV 2-SCV'58 3 6-1
Juliana 5-UDI'19 10 1-3
Uitslagen Vrouwen
3e klasse F
MVC vr-Mierlo Hout vr 6-1
Nooit Gedacht 2 vr-Festilent vr 4-2
ZSV vr-Nuenen 2 vr 0-2
Pusphaira vr-Constantia vr 1-3
4e klasse 004
Venray 3 vr-UDI'19 2 vr 3-0
Olympia'18 vr-HBV vr 3-2
Vitesse'08 vr-Gemert vr 3-1
SES vr-Volharding vr 1-4
Hapse Boys vr-Boekel Sport vr 0-4
5e klasse 005
SSS'18 2 vr-Estria vr 4-5
Juliana vr-Vianen Vooruit vr 1-0
Sambeek vr-DWSH'18 vr 2-2
DSV vr-Achates vr 0-1
SIOL/JVC Cuijk vr-De Zwaluw vr 6-3
Olympia'18 2 vr-Holthees Smakt vr 2-0
5e klasse 008
Festilent 2 vr-DVG vr 5-0
Prinses Irene 3-HVCH 2 vr 3-3
Estria 2 vr-Berghem Sport vr 0-7
Margriet vr-OSS'20 2 vr 0-2
SBV vr-Maaskantse Boys vr 1-2
EVVC 2 vr-TOP vr uitgesteld
6e klasse 005
SVEB 2 vr-ZSV 2 vr 1-4
Volharding 2 vr-HRC'27 vr 2-0
America vr-Hegelsom vr 1-4
BVV'27 vr-Melderslo vr 3-3
SV United vr-SVEB 2 vr uitgesteld
Montagnards vr-Oostrum vr 4-1
ZSV 2 vr-FCV Venlo vr 1-0
6e klasse 008
Excellent vr-Hapse Boys 2 vr 0-2
Volharding 3 vr-Nooit Gedacht 5 vr 0-7
Odiliapeel vr-DWSH'18 2 vr uitgesteld
Herpinia 2 vr-Elsendorp vr 2-2
Achilles Reek vr-Constantia 2 vr 0-3
Juliana 2 vr-SES 2 vr 1-1