Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 12 mei 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 12 mei 2019

  •   55 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Venray 2-Erp 2 3-1

Blauw Geel'38 2-Gemert 2 0-1

Volharding 2-ZSV 2 1-1

Venlosche Boys 2-OSS'20 2 3-3

NWC 2-Bekkerveld 2 5-1

Reserve 2e klasse C

Mifano 2-ASV'33 2 0-2

Sparta'18 2-Gemert 3 0-2

Bavos 2-Volkel 2 0-4

Olympia'18 2-NWC 4 uitgesteld

Volharding 3-SSS'18 2 1-4

Reserve 2e klasse D

Prinses Irene 2-Avesteyn 2 2-2

Heeswijk 2-Schijndel 2 1-2

HVCH 4-Avanti'31 2 0-0

Festilent 2-Nooit Gedacht 2 1-0

DAW 2-Olympia'18 3 5-1

TOP 3-EVVC 2 1-0

Reserve 3e klasse H

Vianen Vooruit 2-OSS'20 3 0-0

OSS'20 3-Herpinia 2 1-0

Berghem Sport 2-Juliana 2 2-0

Montagnards 2-DSV 2 1-3

Volkel 3-Vianen Vooruit 2 0-5

Toxandria 2-Hapse Boys 2 1-3

Reserve 4e klasse 008

Montagnards 3-SSS'18 3 1-3

Melderslo 2-Oostrum 2  3-0

SVEB 2-Achates 2 2-3

Stormvogels'28 2-Leunen 2 1-2

EWC'46 2-Venray 4 2-1

Wittenhorst 4-Vitesse'08 2 3-0

Reserve 4e klasse 009

Estria 2-Olympia'18 4 2-2

Elsendorp 2-Vitesse'08 3 1-3

De Zwaluw 2-Constantia 2 3-3

Estria 2-Excellent 2 4-1

Heijen 2-Hapse Boys 3 7-1

DWSH'18 2-Olympia'18 4 2-1

Reserve 4e klasse 012

Venhorst 2-Handel 2 2-0

SCMH 2-Blauw Geel'38 4 6-3

Achilles Reek 3-SES 3 1-1

Prinses Irene 3-Odiliapeel 2 3-3

HVCH 6-FC Uden 3 0-2

Reserve 5e klasse 018

Boekel Sport 4-Festilent 3 1-3

Schijndel 3-Erp 5 4-0

DSV 5-Venhorst 3 2-3

Reserve 5e klasse 020

TOP 6-Herpinia 4 uitgesteld

Berghem Sport 4-HVCH 9 1-6

Margriet 4-SDDL 2 1-3

SCV'58 2-FC Schadewijk 3 2-2

OSS'20 5-DAW 5 uitgesteld

Reserve 5e klasse 023

Sambeek 2-Gassel 2 5-0

Constantia 3-Hapse Boys 4 uitgesteld

VCA 2-Vitesse'08 4 4-0

SIOL 2-JVC Cuijk 2 8-2

Reserve 5e klasse 024

SIOL 3-Estria 3 3-3

SES 4-DSV 4 1-5

VCA 3-JVC Cuijk 3 5-6

Gassel 3-GVV'57 2 3-2

Achates 4-HBV 2 9-0

Reserve 6e klasse 022

Volharding 6-SV United 4 3-2

Meterik 4-EWC'46 3 uitgesteld

Oostrum 4-Melderslo 4 2-4

Leunen 4-Sporting ST 2 uitgesteld

SVOC'01 2-BVV'27 2 4-0

Venray 12-Wittenhorst 8 4-8

Reserve 6e klasse 024

Merselo 2-Olympia'18 7 0-3

SSS'18 4-Merselo 2 0-1

Stormvogels'28 3-Volharding 4 5-2

Olympia'18 7-DSV 8 6-0

Venray 10-Excellent 3 2-0

Sambeek 5-Westerbeekse Boys 3-2

Reserve 6e klasse 025

Volharding 5-Venray 11 3-2

ZSV 9-Olympia'18 5 0-2

Merselo 3-Elsendorp 3 2-1

Excellent 4-Menos 3 8-0

Gemert 8-Fiducia 3 10-3

DSV 7-Milsbeek 2 2-4

Reserve 6e klasse 026

Vianen Vooruit 4-DWSH'18 3 1-3

Olympia'18 8-VIOS'38 3 uitgesteld

Toxandria 3-De Zwaluw 5 1-1

Astrantia 2-SIOL 4 3-7

HBV 3-Hapse Boys 5 1-4

Estria 4-Constantia 4 3-1

Reserve 6e klasse 027

HRC'27 3-Sambeek 4 0-1

Heijen 4-Juliana 6 9-3

Holthees Smakt 3-Olympia'18 6 2-5

Menos 2-SSS'18 5 1-3

Constantia 5-Hapse Boys 6 7-2

Montagnards 4-DWSH'18 6 3-0

Reserve 6e klasse 028

DWSH'18 5-Olympia'18 9 3-4

Toxandria 4-Achates 5 3-2

Heijen 3-De Zwaluw 4 5-1

Milsbeek 3-DWSH'18 5 2-3

Vitesse'08 5-Sambeek 3 2-5

Olympia'18 9-HRC'27 2 0-3

DSV 6-VIOS'38 2 3-6

Reserve 6e klasse 029

Vianen Vooruit 5-Festilent 4 3-8

De Zwaluw 3-GVV'57 4 1-5

DAW 9-Estria 5 4-6

Gassel 4-SCV'58 4 3-0

DWSH'18 4-SIOL 5 0-2

Reserve 6e klasse 030

Prinses Irene 6-Herpinia 6 6-3

SES 5-SCV'58 3 5-1

Estria 6-OKSV 2 1-2

GVV'57 3-DAW 8 6-1

Juliana 5-Achilles Reek 3 uitgesteld

Uitslagen Vrouwen

3e klasse F

Nooit Gedacht 2 vr-Pusphaira vr 1-1

MVC vr-ZSV vr 2-5

VOW vr-Nuenen 2 vr 5-4

Heeswijk vr-Festilent vr 3-3

4e klasse 004

Gassel vr-Olympia'18 vr 1-0

Venray 3 vr-Vitesse'08 vr 1-0

HBV vr-Gemert vr 2-0

Hapse Boys vr-Volharding vr 0-4

Boekel Sport vr-Gassel vr 1-0

5e klasse 005

Holthees Smakt vr-SIOL/JVC Cuijk vr 1-4

SSS'18 2 vr-SIOL/JVC Cuijk vr 0-8

Juliana vr-Olympia'18 2 vr 1-2

Achates vr-Holthees Smakt vr 4-0

Sambeek vr-De Zwaluw vr 5-2

DWSH'18 vr-Estria vr 3-1

DSV vr-Vianen Vooruit vr 2-7

5e klasse 006

Maaskantse Boys vr-TOP vr 6-1

Estria 2 vr-SBV vr 2-4

Festilent 2 vr-Berghem Sport vr 1-7

DVG vr-Maaskantse Boys vr 2-2

Margriet vr-Prinses Irene 3 vr 9-0

EVVC 2 vr-HVCH 2 vr 5-1

TOP vr-OSS'20 2 vr 5-0

6e klasse 005

HRC'27 vr-America vr 0-4

ZSV 2 vr-Oostrum vr 2-0

America vr-SV United vr 0-2

BVV'27 vr-SVEB 2 vr 7-1

Hegelsom vr-Melderslo vr 3-1

Montagnards vr-Voharding 2 vr 0-5

FCV Venlo vr-HRC'27 vr 5-0

6e klasse 008

Nooit Gedacht 5 vr-Juliana 2 vr 2-2

Odiliapeel vr-Nooit Gedacht 5 vr 2-3

Excellent vr-SES 2 vr 1-2

Herpinia 2 vr-Volharding 3 vr 1-0

DWSH'18 2 vr-Elsendorp vr 2-1

Juliana 2 vr-Achilles Reek vr 3-1

Hapse Boys 2 vr-Constantia 2 vr 3-0


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087098&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>