Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 26 mei 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 26 mei 2019

  •   37 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Gemert 2-ZSV 2

Venray 2-Venlosche Boys 2

UDI'19 2-Bekkerveld 2

Blauw Geel'38 2-OSS'20 2

NWC 2-Erp 2

Volharding 2-Someren 2

Reserve 2e klasse C

Olympia'18 2-NWC 4 (21-5)

Mifano 2-Gemert 3

HVCH 3-ASV'33 2

Sparta'18 2-Bavos 2

Volharding 3-Volkel 2

Olympia'18 2-MVC'19 2

SSS'18 2-NWC 4

Reserve 2e klasse D

Prinses Irene 2-Avanti'31 2

Festilent 2-HVCH 4

Heeswijk 2-EVVC 2

Avesteyn 2-Olympia'18 3

TOP 3-Nooit Gedacht 2

DAW -Schijndel 2

Reserve 3e klasse H

OSS'20 3-Hapse Boys 2

UDI'19 4-DSV 2

Berghem Sport 2-Toxandria 2

Montagnards 2-Vianen Vooruit 2

Volkel 3-Juliana 2

Herpinia 2-DAW 3

Reserve 4e klasse 008

Wittenhorst 4-Stormvogels'28 2 (21-5)

Montagnards 3-Venray 4

SVEB 2-SSS'18 3

EWC'46 2-Oostrum 2

Melderslo 2-Stormvogels'28 2

Wittenhorst 4-Leunen 2

Vitesse'08 2-Achates 2

Reserve 4e klasse 009

De Zwaluw 2-Excellent 2

Constantia 2-Olympia'18 4

SES 2-Hapse Boys 3

Heijen 2-Estria 2

DWSH'18 2-VBitesse'08 3

Reserve 4e klasse 012

Odiliapeel 2-Blauw Geel'38 4

SCMH 2.-FC Uden 3

Prinses Irene 3-Handel 2

HVCH 6-SES 3

Reserve 5e klasse 018

Boekel Sport 4-Erp 5

Venhorst 3-SCMH 3

Gemert 4-Festilent 3

DSV 5-Blauw Geel'38 6

UDI'19 7-FC de Rakt 2

Reserve 5e klasse 020

Herpinia 4-Berghem Sport 4 (22-5)

TOP 6-Ravenstein 3

Herpinia 4-DAW 5

Margriet 4-HVCH 9

SCV'58 2-SDDL 2

OSS'20 5-FC Schadewijk 3

Reserve 5e klasse 023

Volkel 4-Vitesse'08 4

Sambeek 2-Constantia 3

VCA 2-Gassel 2 uitgesteld

SIOL 2-Hapse Boys 4

Reserve 5e klasse 024

SIOL 3-HBV 2

Estria 3-DSV 4

SES 4-GVV'57 2

VCA 3-Juliana 3

Gassel 3-JVC Cuijk 3

Reserve 6e klasse 022

Meterik 4-Venray 12 (22-5)

Leunen 4-Sporting ST 2 (23-5)

Melderslo 4-SV United 4

Volharding 6-Sporting ST 2

Meterik 4-Leunen 4

Oostrum 4-Wittenhorst 8

SVOC'01 2-EWC'46 3

Venray 12-BVV'27 2

Reserve 6e klasse 024

Stormvogels'28 3-Olympia'18 7 (23-5)

Westerbeekse Boys-Excellent 3 (23-5)

SSS'18 4-Westerbeekse Boys

Excellent 3-DSV 8

SVS 2-Merselo 2

Venray 10-Volharding 4

Sambeek 5-Stormvogels'28 3

Reserve 6e klasse 025

Olympia'18 5-Volharding 5 (23-5)

Volharding 5-Elsendorp 3

Merselo 3-Excellent 4

Milsbeek 2-Olympia'18 5

Gemert 8-Venray 11

DSV 7-Menos 3

ZSV 9-Fiducia 3

Reserve 6e klasse 026

SIOL 4-Vianen Vooruit 4 (23-5)

Olympia'18 8-Astrantia 2 (23-5)

Olympia'18 8-Constantia 4

Astrantia 2-Toxandria 3

Vianen Vooruit 4-SIOL 4

HBV 3-De Zwaluw 5

Estria 4-DWSH'18 3

Hapse Boys 5-VIOS'38 3

Reserve 6e klasse 027

Hapse Boys 6-Heijen 4 (22-5)

HRC'27 3-Juliana 6

SSS'18 5-Olympia'18 6

Heijen 4-Constantia 5

Holthees Smakt 3-DWSH'18 6

Menos 2-Hapse Boys 6

Montagnards 4-Sambeek 4

Reserve 6e klasse 028

DSV 6-DWSH'18 5 (21-5)

Olympia'18 9-Toxandria 4 (23-5)

Heijen 3-Milsbeek 3 (23-5)

Heijen 3-Toxandria 4

Milsbeek 3-Sambeek 3

Vitesse'08 5-De Zwaluw 4

HRC'27 2-VIOS'38 2

Olympia'18 8-Achates 5

Reserve 6e klasse 029

De Zwaluw 3-SIOL 5

DAW 9-SCV'58 4

Gassel 4-DWSH'18 4

Vianen Vooruit 5-UDI'19 12

Juliana 4-Estria 5

GVV'57 4-Festilent 4

Reserve 6e klasse 030

SES 5-Estria 6

Festilent 6-Acchilles Reek 3

Herpinia 6-UDI'19 10

Prinses Irene 6-OKSV 2

GVV'57 3-SCV'58 3

Juliana 5-DAW

Programma Vrouwen

3e klasse F

Nooit Gedacht 2 vr-Mierlo Hout vr

Constantia vr-Festilent vr

VOW vr-MVC vr

Heeswijk vr-Pusphaira vr

4e klasse 004

Boekel Sport vr-SES vr (23-5)

Venray 3 vr-Gassel vr

Olympia'18 vr-Vitesse'08 vr

HBV vr-SES vr

Gemert vr-UDI'19 2 vr

Boekel Sport vr-Volharding vr

5e klasse 005

Vianen Vooruit vr-Olympia'18 2 vr (22-5)

DWSH'18 vr-Achates vr (23-5)

Juliana vr-Estria vr

Achates vr-SIOL vr

Sambeek vr-SSS'18 2 vr

Holthees Smakt vr-Vianen Vooruit vr

DSV vr-Olympia'18 2 vr

DWSH'18 vr-De Zwaluw vr

5e klasse 006

EVVC 2 vr-TOP vr (21-5)

Festilent 2 vr-SBV vr

DVG vr-Prinses Irene 3 vr

Estria 2 vr-OSS'20 2 vr

Maaskantse Boys vr-Berghem Sport vr

EVVC 2 vr-Margriet vr

TOP vr-HVCH 2 vr

6e klasse 005

Melderslo vr-Oostrum vr (22-5)

HRC'27 vr-Hegelsom vr (23-5)

America vr-BVV'27 vr

HRC'27 vr-Oostrum vr

Hegelsom vr-SV United vr

Montagnards vr-Melderslo vr

ZSV 2 vr-Volharding 2 vr

FCV Venlo vr-SVEB 2 vr

6e klasse 008

Hapse Boys 2 vr-Herpinia 2 vr (21-5)

Volharding 3 vr-Juliana 2 vr (23-5)

Odiliapeel vr-Herpinia 2 vr

Excellent vr-Achilles Reek vr

Hapse Boys 2 vr-Volharding 3 vr

DWSH'18 2 vr-Nooit Gedacht 5 vr

Constantia 2 vr-SES 2 vr

Juliana 2 vr-Elsendorp vr


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>