Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 6 oktober 2019 | Kliknieuws
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 6 oktober 2019

  •   keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Sparta'25 2-UDI'19 2 2-3

Groene Ster 2-HVCH 2 1-0

Venray 2-Blauw Geel'38 2 2-1

Venlosche Boys 2-Someren 2 3-2

Volharding 2-ZSV 2 1-0

Gemert 2-Erp 2 0-3

Reserve 2e klasse C

HVCH 3-Prinses Irene 2 10-1

Mifano 2-Volharding 3 4-4

Baarlo 2-Olympia'18 2 2-3

Sparta'18 2-Someren 4 2-0

Bavos 2-SSS'18 2 0-5

Reserve 2e klasse D

Schijndel 2-Vianen Vooruit 2 1-1

HVCH 4-TOP 2 2-1

DAW 2-Avanti'31 2 2-3

Volkel 2-Berghem Sport 2 3-1

Heeswijk 2-Boskant 2 5-0

Prinses Irene 2-Festilent 2 0-0

Reserve 3e klasse H

Volkel 3-Hapse Boys 2 2-8

Constantia 2-Estria 2 6-0

DAW 3-Venhorst 2 2-2

Herpinia 2-Juliana 2 0-5

Toxandria 2-OSS'20 3 2-2

Reserve 4e klasse 008

SVEB 2-Achates 2 2-2

Wittenhorst 4-Oostrum 2 4-2

Melderslo 2-SV United 2 4-3

VVV'03 3-VCH 2 1-6

SSS'18 3-Venray 4 0-1

Reserve 4e klasse 009

Hapse Boys 3-Stormvogels'28 2 4-1

Excellent 2-DWSH'18 2 4-0

Montagnards 2-Vitesse'08 2 4-4

DEV Arcen 2-Elsendorp 2 0-5

DSV 2-Heijen 2 1-2

Achates 3-De Zwaluw 2 2-1

Reserve 4e klasse 012

HVCH 8-FC Uden 2 5-3

SCMH 2-SSA Vesta 3 2-4

Prinses Irene 3-Gemert 4 3-3

Handel 2-Blauw Geel'38 5 0-1

SES 3-Odiliapeel 2 5-1

Reserve 4e klasse 013

EVVC 3-DAW 4 4-1

Prinses Irene 4-WHV 2 4-2

Vorstenbossche Boys 2-FC Uden 3 1-4

SES 2-HVCH 6 2-6

Blauw Geel'38 6-TOP 3 7-1

Reserve 5e klasse 013

Wittenhorst 6-Oostrum 3 4-3

SSS'18 4-FCV Venlo 5 2-2

Meterik 3-Venray 6 1-5

Leunen 4-Volharding 4 0-7

EWC'46 2-SV United 3 3-1

Reserve 5e klasse 019

Nulandia 5-Vorstenbossche Boys 3 2-2

Blauw Geel'38 8-RKVV Keldonk 2 11-1

Avanti'31 3-Schijndel 5 7-3

SCMH 3-FC de Rakt 3 1-2

Erp 6-UDI'19 7 1-3

Festilent 4-SCV'58 2 6-0

Estria 3-Herponia 3 0-6

Reserve 5e klasse 022

Olympia'18 4-VIOS'38 3 7-0

Schijndel 5-DSV 4 8-1

Reserve 5e klasse 023

Vitesse'08 3-VIOS'38 2 6-1  

JVC Cuijk 2-DSV 3 3-1

Juliana 3-Milsbeek 2 4-2

VCA 2-Sambeek 2 8-3

HBV 2-Constantis 3 1-2

Reserve 6e klasse 023

Wittenhorst 9-SV United 4 6-2

America 4-Melderslo 5 0-1

Venray 8-SVOC'01 2 2-2

Hegelsom 3-Resia 2 5-2

Volharding 7-Lottum 3 2-2

Reserve 6e klasse 024

Wittenhorst 7-DSV 6 3-0

Volharding 5-HRC'27 3 5-8

Sambeek 3-Stormvogels'28 3 1-3

Holthees Smakt 2-Olympia'18 6 1-7

SV United 5-Merselo2 1-6

Montagnards 3-Venray 10 2-3

Reserve 6e klasse 025

DSV 5-Sambeek 4 0-2

Olympia'18 5-SSS'18 5 1-0

Merselo 3-Fiducia 2 4-1

SVS 2-Volharding 6 2-0

Elsendorp 3-Menos 2 3-0

Excellent 3-Venray 12 1-9

Reserve 6e klasse 026

De Zwaluw 3-Gassel 4 5-2

DWSH'18 5-Astrantia 2 1-0

Toxandria 4-Vitesse'08 5 1-1

HBV 3-Estria 6 4-6

Vianen Vooruit 4-Hapse Boys 5 6-2

Reserve 6e klasse 027

Toxandria 3-Gassel 3 4-0

VCA 3-De Zwaluw 4 6-2

Vitesse'08 4-Vianen Vooruit 3 2-2

DWSH'18 4-SIOL 2 0-1

Hapse Boys 6-Heijen 3 6-3

Reserve 6e klasse 028

De Zwaluw 5-Milsbeek 3 4-1

Venray 13-Achates 5 6-2

Fiducia 3-Heijen 4 4-4

Westerbeekse Boys DSV 7 1-4

Sambeek 5-Excellent 4 2-0

Olympia'18 7-HBV 4 5-2

Reserve 6e klasse 037

Volkel 7-Juliana 5 3-3

Venhorst 5-DWSH'18 6 1-6

Odiliapeel 4-HBV 5 5-2

Menos 3-VCO 3 1-1

Boekel Sport 9-Constantia 4 2-1

FC de Rakt 8-Handel 4 0-3

Reserve 6e klasse 038

FC Uden 7-VCO 2 10-0

Volkel 8-SES 5 2-1

Festilent 8-Handel 5 0-4

Boekel Sport 7-Gemert 11 2-6

Venhorst 4-DWSH'18 3 0-1

Reserve 6e klasse 039

SCV'58 4-OKSV 2 2-4

Hapse Boys 4-TOP 6 2-6

Gassel 2-GVV'57 4 1-3

UDI'19 17-Achilles Reek 3 1-2

Reserve 6e klasse 047

OSS'209-Herpinia 6 2-4

Prinses Irene 6-Estria 5 7-1

DAW 10-HVCH 15 7-1

Margriet 6-SBV 3 2-1

Oost

Zaterdag Reserve 4e klasse poule 8

UNI VV 2-JVC Cuijk 2 8-1

Rood Wit 2-Trekvogels 3 1-2

SCE 2-DVOL 2 3-2

Spero 2-Trekvogels 2 0-0

De Treffers 3-Groesbeekse Boys 2 1-3

Uitslagen Vrouwen

3e klasse F

Constantia vr-Festilent vr 1-3

Gassel vr-MVC vr 2-3

VOW vr-DAW vr 2-2

Avesteyn vr-Nooit Gedacht 2 vr 2-0

EVVC vr-Vorstenbossche Boys vr 3-1

Gemert vr-Nijnsel vr 5-3

4e klasse 002

Oranje Blauw'15-Mierlo Hout vr 2-5

SJVV vr-Venray vr 0-7

MVC'19 vr-Sparta'18 vr 2-7

Vitesse'08 vr-SHH vr 3-1

Olympia'18 vr-Sporting ST vr 0-3

Volharding vr-Bieslo vr 8-4

4e klasse 003

Prinses Irene vr 2-Olympia'18 2 vr 5-1

Juliana vr-RKVV Keldonk vr 6-0

UDI'19 2 vr-Berghem Sport vr 2-2

Boekel Sport vr-HBV vr 1-3

Hapse Boys vr-Avanti'31 vr 3-1

5e klasse 005

TOP vr-SBV vr 1-3

HVCH vr 2-Blauw Geel'38 vr 1-1

Vorstenb. Boys 2 vr-Maaskantse Boys vr 2-9

5e klasse 006

Achates vr-DWSH'18 vr 6-1

Volkel vr-Vianen Vooruit vr 4-3

De Zwaluw vr-Sambeek vr 1-4

Estria vr-SIOL/JVC Cuijk vr 7-0

DSV vr-SES vr 2-7

6e klasse 005

BVV'27 vr-Holthees Smakt vr 2-2

ZSV 2 vr-Excellent vr 2-3

Oostrum vr-HRC'27 vr 0-2

Montagnards vr-Sporting ST vr 2-2

SV United vr-SSS'18 2 vr 2-0

6e klasse 008

Gassel 2 vr-Achilles Reek vr 0-4

Herpinia vr-OSS'20 2 vr 1-4

DWSH'18 2 vr-DAW 2 vr 2-3

VCO vr-Nooit Gedacht 4 vr 2-0

Juliana 2 vr-Constantia 2 vr 3-1

Meer berichten