Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 10 november 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen 10 november 2019

  •   31 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Sparta'25 2-HVCH 2

Someren 2-Gemert 2

ZSV 2-Venray 2

UDI'19 2-Volharding

Erp 2-Groene Ster 2

Venlosche Boys 2-Blauw Geel'38 2

Reserve 2e klasse C

Baarlo 2-SSS'18 2

HVCH 3-Someren 4

Sportclub Irene 2-Merefeldia 2

Volharding 3-Sparta'18 2

Olympia'18 2-Mifano 2

MMC Weert 2-Bavos 2

Reserve 2e klasse D

Avanti'31 2-HVCH 4

Berghem Sport 2-Prinses Irene 2

Festilent 2-Schijndel 2

Volkel 2-TOP 2

Heeswijk 2-Vianen Vooruit 2

Boskant 2-DAW 2

Reserve 3e klasse H

Volkel 3-OSS'20 3

Venhorst 2-Herpinia 2

Estria 2-UDI'19 5

Juliana 2-Toxandria 2

Hapse Boys 2-Constantia 2

Reserve 4e klasse 008

VCH 2-SSS'18 3

Leunen 2-Melderslo 2

SVEB 2-SV United 2

Wittenhorst 4-Venray 4

Achates 2-VVV'03 3

Oostrum 2-Olympia'18 3

Reserve 4e klasse 009

Stormvogels'28 2-Elsendorp 2 (7-11)

Hapse Boys 3-Vitesse'08 2

Elsendorp 2-DSV 2

DEV Arcen 2-De Zwaluw 2

Stormvogels'28 2-Excellent 2

DWSH'18 2-Achates 3

Heijen 2-Montagnards 2

Reserve 4e klasse 012

Volkel 4-SES 3

HVCH 8-Odiliapeel 2

SCMH 2-Blauw Geel'38 5

SSA Vesta'19 3-Boekel Sport 4

Gemert 4-Handel 2

Reserve 4e klasse 013

SSA Vesta'19 2-Prinses Irene 4

Blauw Geel'38 6-DAW 4

HVCH 6-Vorstenbossche Boys 2

WHV 2-EVVC 3

TOP 3-SES 2

Nooit Gedacht 3-FC Uden 3

Reserve 5e klasse 013

SV United 3-Wittenhorst 6

Venray 6-EWC'46 2

Meterik 3-FCV Venlo 5

Ysselsteyn 4-Leunen 4

Volharding 4-SSS'18 4

Reserve 5e klasse 019

Nulandia 6-Festilent 4

Herpinia 3-UDI'19 8

SCV'58 2-SSA Vesta'19 4

Achilles Reek 2-Estria 3

OSS'20 5-Berghem Sport 4

Reserve 5e klasse 022

VIOS'38 3-UDI'19 6 (7-11)

Olympia'18 4-Blauw Geel'38 7

Gemert 5-Odiliapeel 3

FC de Rakt 2-Festilent 3

DSV 4-Venhorst 3

VIOS'38 3-Schijndel 4

Reserve 5e klasse 023

DSV 3-Achates 4

Vitesse'08 3-GVV'57 2

VIOS'38 2-HBV 2

Juliana 3-Sambeek 2

Milsbeek 2-JVC Cuijk 2

Constantia 3-VCA 2

Reserve 6e klasse 023

Wittenhorst 9-Sporting ST 2

Melderslo 5-Hegelsom 3

America 4-SVOC'01 2

SV United 4-Volharding 7

Resia 2-Oostrum 4

Lottum 3-Venray 8

Reserve 6e klasse 024

HRC'27 3-Wittenhorst 7

Volharding 5-Venray 10

Sambeek 3-Olympia'18 6

Merselo 2-Montagnards 3

Stormvogels 3-SV United 5

DSV 6-Holthees Smakt 2

Reserve 6e klasse 025

Sambeek 4-Elsendorp 3

Olympia'18 5-Menos 2

SSS'18 5-Merselo 3

Fiducia 2-SVS 2

Excellent 3-Volharding 6

Venray 12-DSV 5

Reserve 6e klasse 026

De Zwaluw 3-Vitesse'08 5

Astrantia 2-Vianen Vooruit 4

Gassel 4-SIOL 3

Juliana 4-HBV 3

Hapse Boys 5-Toxandria 4

Reserve 6e klasse 027

Heijen 3-VCA 3

Vianen Vooruit 3-Hapse Boys 6

Vitesse'08 4-Gassel 3

SIOL 2-Toxandria 3

HRC'27 2-DWSH'18 4

Reserve 6e klasse 028

Venray 13-Excellent 4

Achates 5-Fiducia 3

De Zwaluw 5-HBV 4

Heijen 4-Olympia'18 7

Milsbeek 3-Westerbeekse Boys

DSV 7-Sambeek 5

Reserve 6e klasse 037

VCO 3-FC de Rakt 8

HBV 5-Boekel Sport 9

Handel 4-Volkel 7

Odiliapeel 4-Juliana 5

Menos 3-DWSH'18 6

Constantia 4-Venhorst 5

Reserve 6e klasse 038

Gemert 11-Venhorst 4

Handel 5-UDI'19 11

FC Uden 7-DWSH'18 3

VCO 2-Festilent 8

SES 5-Boekel Sport 7

Reserve 6e klasse 039

Hapse Boys 4-OKSV 2

TOP 6-Estria 4

GVV'57 4-SES 4

Gassel 2-Achilles Reek 2

Reserve 6e klasse 047

Margriet 6-Nooit Gedacht 6

SBV 3-Prinses Irene 6

DAW 10-Herpinia 6

HVCH 15-SCV'58 3

Programma Vrouwen

3e klasse F

Nooit Gedacht 2 vr-Gassel vr

DAW vr-Avesteyn vr

VOW vr-Nijnsel vr

Festilent vr-Gemert vr

EVVC vr-MVC vr

Vorstenbossche Boys vr-Constantia vr

4e klasse 002

Sparta'18 vr-Oranje Blauw 15 vr (5-11)

Vitesse'08 vr-Mierlo Hout vr

Sparta'18 vr-Volharding vr

Venray vr-Olympia'18 vr

MVC'19 vr-Sporting ST vr

Bieslo vr-Oranje Blauw'15 vr

SHH vr-SJVV vr

4e klasse 003

Venray 2 vr-OSS'20 vr (7-11)

OSS'20 vr-Hapse Boys vr

RKVV Keldonk vr-UDI'19 2 vr

Avanti'31 vr-Venray 2 vr

HBV vr-Juliana vr

Berghem Sport vr-Prinses Irene 2 vr

NLC'03 vr-Boekel Sport vr

5e klasse 005

SBV vr-FC de Rakt vr

Maaskantse Boys vr-TOP vr

HVCH 2 vr-Someren 3 vr

Blauw Geel'38 vr-EVVC 2 vr

Margriet vr-Avesteyn 2 vr

5e klasse 006

SIOL vr-DSV vr

SES-Achates vr

Vianen Vooruit vr-Festilent 2 vr

Estria vr-Hapse Boys 2 vr

De Zwaluw vr-DWSH'18 vr

Sambeek vr-Volkel vr

6e klasse 005

Volharding 2 vr-Montagnards vr

SSS'18 2 vr-ZSV 2 vr

Excellent vr-BVV'27 vr

Oostrum-Holthees Smakt vr


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>