Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 10 november 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 10 november 2019

  •   68 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Sparta'25 2-HVCH 2 4-1

Someren 2-Gemert 2 2-1

ZSV 2-Venray 2 6-0

UDI'19 2-Volharding 2 3-0

Erp 2-Groene Ster 2 3-2

Venlosche Boys 2-Blauw Geel'38 2 1-3

Reserve 2e klasse C

Baarlo 2-SSS'18 2 3-2

HVCH 3-Someren 4 2-1

Sportclub Irene 2-Merefeldia 2 2-1

Volharding 3-Sparta'18 2 0-4

Olympia'18 2-Mifano 2 3-1

MMC Weert 2-Bavos 2 3-1

Reserve 2e klasse D

Avanti'31 2-HVCH 4 0-0

Berghem Sport 2-Prinses Irene 2 3-1

Festilent 2-Schijndel 2 1-2

Volkel 2-TOP 2 2-0

Heeswijk 2-Vianen Vooruit 2 2-3

Boskant 2-DAW 2 0-4

Reserve 3e klasse H

Volkel 3-OSS'20 3 2-2

Venhorst 2-Herpinia 2 5-4

Estria 2-UDI'19 5 0-4

Juliana 2-Toxandria 2 2-1

Hapse Boys 2-Constantia 2 1-2

Reserve 4e klasse 008

VCH 2-SSS'18 3 4-2

Leunen 2-Melderslo 2 2-0

SVEB 2-SV United 2 5-2

Wittenhorst 4-Venray 4 1-1

Achates 2-VVV'03 3 4-6

Oostrum 2-Olympia'18 3 2-5

Reserve 4e klasse 009

Stormvogels'28 2-Elsendorp 2 2-4

Hapse Boys 3-Vitesse'08 2 1-2

Elsendorp 2-DSV 2 3-7

Stormvogels'28 2-Excellent 2 0-3

DWSH'18 2-Achates 3 1-3

Reserve 4e klasse 012

Volkel 4-SES 3 3-1

HVCH 8-Odiliapeel 2 1-3

SCMH 2-Blauw Geel'38 5 3-3

SSA Vesta'19 3-Boekel Sport 4 1-1

Gemert 4-Handel 2 3-2

Reserve 4e klasse 013

SSA Vesta'19 2-Prinses Irene 4 2-1

Blauw Geel'38 6-DAW 4 3-1

HVCH 6-Vorstenbossche Boys 2 2-1

WHV 2-EVVC 3 2-2

Nooit Gedacht 3-FC Uden 3 0-4

Reserve 5e klasse 013

SV United 3-Wittenhorst 6 1-3

Meterik 3-FCV Venlo 5 2-2

Ysselsteyn 4-Leunen 4 3-0

Volharding 4-SSS'18 4 2-1

Reserve 5e klasse 019

Nulandia 6-Festilent 4 2-8

Herpinia 3-UDI'19 8 1-3

SCV'58 2-SSA Vesta'19 4 5-2

Achilles Reek 2-Estria 3 1-4

OSS'20 5-Berghem Sport 4 5-0

Reserve 5e klasse 022

VIOS'38 3-UDI'19 6 2-10

Olympia'18 4-Blauw Geel'38 7 5-2

Gemert 5-Odiliapeel 3 5-3

FC de Rakt 2-Festilent 3 2-5

DSV 4-Venhorst 3 2-4

VIOS'38 3-Schijndel 41-3

Reserve 5e klasse 023

DSV 3-Achates 4 2-5

Vitesse'08 3-GVV'57 2 5-3

Juliana 3-Sambeek 2 5-5

Milsbeek 2-JVC Cuijk 2 1-3

Constantia 3-VCA 2 0-5

Reserve 6e klasse 023

Wittenhorst 9-Sporting ST 2 2-0

Melderslo 5-Hegelsom 3 2-3

America 4-SVOC'01 2 1-6

SV United 4-Volharding 7 1-0

Resia 2-Oostrum 4 1-0

Lottum 3-Venray 8 3-3

Reserve 6e klasse 024

HRC'27 3-Wittenhorst 7 1-1

Volharding 5-Venray 10 4-3

Sambeek 3-Olympia'18 6 0-0

Merselo 2-Montagnards 3 0-2

Stormvogels 3-SV United 5 5-1

DSV 6-Holthees Smakt 2 8-3

Reserve 6e klasse 025

Sambeek 4-Elsendorp 3 5-3

Olympia'18 5-Menos 2 2-0

SSS'18 5-Merselo 3 1-2

Fiducia 2-SVS 2 3-0

Excellent 3-Volharding 6 3-4

Venray 12-DSV 5 2-1

Reserve 6e klasse 026

DWSH'18 5-Estria 6 6-1

De Zwaluw 3-Vitesse'08 5 5-2

Astrantia 2-Vianen Vooruit 4 1-0

Juliana 4-HBV 3 4-2

Hapse Boys 5-Toxandria 4 0-4

Reserve 6e klasse 027

Heijen 3-VCA 3 3-3

Vianen Vooruit 3-Hapse Boys 6 1-4

Vitesse'08 4-Gassel 3 1-5

SIOL 2-Toxandria 3 2-3

HRC'27 2-DWSH'18 4 1-0

Reserve 6e klasse 028

Venray 13-Excellent 4 afgelast

Achates 5-Fiducia 3 1-4

De Zwaluw 5-HBV 4 3-4

Heijen 4-Olympia'18 7 4-0

Milsbeek 3-Westerbeekse Boys 5-1

DSV 7-Sambeek 5 1-1

Reserve 6e klasse 037

VCO 3-FC de Rakt 8 1-0

HBV 5-Boekel Sport 9 5-1

Handel 4-Volkel 7 7-2

Odiliapeel 4-Juliana 5 4-0

Menos 3-DWSH'18 6 4-2

Constantia 4-Venhorst 5 0-3

Reserve 6e klasse 038

Gemert 11-Venhorst 4 3-2

Handel 5-UDI'19 11 10-1

FC Uden 7-DWSH'18 3 5-0

VCO 2-Festilent 8 1-3

SES 5-Boekel Sport 7 3-5

Volkel 8-FC de Rakt 7 3-2

Reserve 6e klasse 039

Hapse Boys 4-OKSV 2 1-7

TOP 6-Estria 4 3-6

GVV'57 4-SES 4 4-1

Gassel 2-Achilles Reek 2 3-0

Reserve 6e klasse 047

Margriet 6-Nooit Gedacht 6 2-2

SBV 3-Prinses Irene 6 2-4

DAW 10-Herpinia 6 1-1

HVCH 15-SCV'58 3 6-3

Oost

Zaterdag 4e klasse poule 8

UNI VV 4-UNI VV 2 0-1

Spero 2-SCE 2 2-1

Rood Wit 2-Achilles'29 2 2-3

Trekvogels 3-JVC Cuijk 2 11-0

Trekvogels 2-Groesbeekse Boys 2 1-4

De Treffers 3-DVOL 2 2-0-

Uitslagen Vrouwen

3e klasse F

Nooit Gedacht 2 vr-Gassel vr 2-0

DAW vr-Avesteyn vr 0-6

VOW vr-Nijnsel vr 3-1

Festilent vr-Gemert vr 8-1

EVVC vr-MVC vr 5-1

Vorstenbossche Boys vr-Constantia vr 4-4

4e klasse 002

Sparta'18 vr-Oranje Blauw 15 vr 4-0

Vitesse'08 vr-Mierlo Hout vr 3-2

Sparta'18 vr-Volharding vr 2-1

Venray vr-Olympia'18 vr 0-2

MVC'19 vr-Sporting ST vr 3-3

Bieslo vr-Oranje Blauw'15 vr 1-3

SHH vr-SJVV vr 3-5

4e klasse 003

Avanti'31 vr-Venray 2 vr 0-1

HBV vr-Juliana vr 2-0

Berghem Sport vr-Prinses Irene 2 vr 7-4

5e klasse 005

SBV vr-FC de Rakt vr 2-2

Maaskantse Boys vr-TOP vr 1-2

HVCH 2 vr-Someren 3 vr 4-0

Blauw Geel'38 vr-EVVC 2 vr 4-1

Margriet vr-Avesteyn 2 vr 5-0

5e klasse 006

SIOL/JVC Cuijk vr-DSV vr 3-0

SES-Achates vr 1-5

Vianen Vooruit vr-Festilent 2 vr 4-1

Estria vr-Hapse Boys 2 vr 1-1

De Zwaluw vr-DWSH'18 vr 3-2

Sambeek vr-Volkel vr 4-1

6e klasse 005

Volharding 2 vr-Montagnards vr 3-1

SSS'18 2 vr-ZSV 2 vr 2-2

Excellent vr-BVV'27 vr 6-0

Oostrum-Holthees Smakt vr 1-1

6e klasse 008

Nooit Gedacht 4 vr-Gassel 2 vr 0-5

DWSH'18 2 vr-DESO vr 2-2

DAW 2 vr-Gassel 2 vr 4-3

Herpinia vr-Nooit Gedacht 4 6-0

Achilles Reek vr-VCO vr 6-0

OSS'20 2 vr-Juliana 2 vr 3-3


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087098&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>