Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 10 november 2019
Voetbal 219 keer gelezenReserve Hoofdklasse HK
Sparta'25 2-HVCH 2 4-1
Someren 2-Gemert 2 2-1
ZSV 2-Venray 2 6-0
UDI'19 2-Volharding 2 3-0
Erp 2-Groene Ster 2 3-2
Venlosche Boys 2-Blauw Geel'38 2 1-3
Reserve 2e klasse C
Baarlo 2-SSS'18 2 3-2
HVCH 3-Someren 4 2-1
Sportclub Irene 2-Merefeldia 2 2-1
Volharding 3-Sparta'18 2 0-4
Olympia'18 2-Mifano 2 3-1
MMC Weert 2-Bavos 2 3-1
Reserve 2e klasse D
Avanti'31 2-HVCH 4 0-0
Berghem Sport 2-Prinses Irene 2 3-1
Festilent 2-Schijndel 2 1-2
Volkel 2-TOP 2 2-0
Heeswijk 2-Vianen Vooruit 2 2-3
Boskant 2-DAW 2 0-4
Reserve 3e klasse H
Volkel 3-OSS'20 3 2-2
Venhorst 2-Herpinia 2 5-4
Estria 2-UDI'19 5 0-4
Juliana 2-Toxandria 2 2-1
Hapse Boys 2-Constantia 2 1-2
Reserve 4e klasse 008
VCH 2-SSS'18 3 4-2
Leunen 2-Melderslo 2 2-0
SVEB 2-SV United 2 5-2
Wittenhorst 4-Venray 4 1-1
Achates 2-VVV'03 3 4-6
Oostrum 2-Olympia'18 3 2-5
Reserve 4e klasse 009
Stormvogels'28 2-Elsendorp 2 2-4
Hapse Boys 3-Vitesse'08 2 1-2
Elsendorp 2-DSV 2 3-7
Stormvogels'28 2-Excellent 2 0-3
DWSH'18 2-Achates 3 1-3
Reserve 4e klasse 012
Volkel 4-SES 3 3-1
HVCH 8-Odiliapeel 2 1-3
SCMH 2-Blauw Geel'38 5 3-3
SSA Vesta'19 3-Boekel Sport 4 1-1
Gemert 4-Handel 2 3-2
Reserve 4e klasse 013
SSA Vesta'19 2-Prinses Irene 4 2-1
Blauw Geel'38 6-DAW 4 3-1
HVCH 6-Vorstenbossche Boys 2 2-1
WHV 2-EVVC 3 2-2
Nooit Gedacht 3-FC Uden 3 0-4
Reserve 5e klasse 013
SV United 3-Wittenhorst 6 1-3
Meterik 3-FCV Venlo 5 2-2
Ysselsteyn 4-Leunen 4 3-0
Volharding 4-SSS'18 4 2-1
Reserve 5e klasse 019
Nulandia 6-Festilent 4 2-8
Herpinia 3-UDI'19 8 1-3
SCV'58 2-SSA Vesta'19 4 5-2
Achilles Reek 2-Estria 3 1-4
OSS'20 5-Berghem Sport 4 5-0
Reserve 5e klasse 022
VIOS'38 3-UDI'19 6 2-10
Olympia'18 4-Blauw Geel'38 7 5-2
Gemert 5-Odiliapeel 3 5-3
FC de Rakt 2-Festilent 3 2-5
DSV 4-Venhorst 3 2-4
VIOS'38 3-Schijndel 41-3
Reserve 5e klasse 023
DSV 3-Achates 4 2-5
Vitesse'08 3-GVV'57 2 5-3
Juliana 3-Sambeek 2 5-5
Milsbeek 2-JVC Cuijk 2 1-3
Constantia 3-VCA 2 0-5
Reserve 6e klasse 023
Wittenhorst 9-Sporting ST 2 2-0
Melderslo 5-Hegelsom 3 2-3
America 4-SVOC'01 2 1-6
SV United 4-Volharding 7 1-0
Resia 2-Oostrum 4 1-0
Lottum 3-Venray 8 3-3
Reserve 6e klasse 024
HRC'27 3-Wittenhorst 7 1-1
Volharding 5-Venray 10 4-3
Sambeek 3-Olympia'18 6 0-0
Merselo 2-Montagnards 3 0-2
Stormvogels 3-SV United 5 5-1
DSV 6-Holthees Smakt 2 8-3
Reserve 6e klasse 025
Sambeek 4-Elsendorp 3 5-3
Olympia'18 5-Menos 2 2-0
SSS'18 5-Merselo 3 1-2
Fiducia 2-SVS 2 3-0
Excellent 3-Volharding 6 3-4
Venray 12-DSV 5 2-1
Reserve 6e klasse 026
DWSH'18 5-Estria 6 6-1
De Zwaluw 3-Vitesse'08 5 5-2
Astrantia 2-Vianen Vooruit 4 1-0
Juliana 4-HBV 3 4-2
Hapse Boys 5-Toxandria 4 0-4
Reserve 6e klasse 027
Heijen 3-VCA 3 3-3
Vianen Vooruit 3-Hapse Boys 6 1-4
Vitesse'08 4-Gassel 3 1-5
SIOL 2-Toxandria 3 2-3
HRC'27 2-DWSH'18 4 1-0
Reserve 6e klasse 028
Venray 13-Excellent 4 afgelast
Achates 5-Fiducia 3 1-4
De Zwaluw 5-HBV 4 3-4
Heijen 4-Olympia'18 7 4-0
Milsbeek 3-Westerbeekse Boys 5-1
DSV 7-Sambeek 5 1-1
Reserve 6e klasse 037
VCO 3-FC de Rakt 8 1-0
HBV 5-Boekel Sport 9 5-1
Handel 4-Volkel 7 7-2
Odiliapeel 4-Juliana 5 4-0
Menos 3-DWSH'18 6 4-2
Constantia 4-Venhorst 5 0-3
Reserve 6e klasse 038
Gemert 11-Venhorst 4 3-2
Handel 5-UDI'19 11 10-1
FC Uden 7-DWSH'18 3 5-0
VCO 2-Festilent 8 1-3
SES 5-Boekel Sport 7 3-5
Volkel 8-FC de Rakt 7 3-2
Reserve 6e klasse 039
Hapse Boys 4-OKSV 2 1-7
TOP 6-Estria 4 3-6
GVV'57 4-SES 4 4-1
Gassel 2-Achilles Reek 2 3-0
Reserve 6e klasse 047
Margriet 6-Nooit Gedacht 6 2-2
SBV 3-Prinses Irene 6 2-4
DAW 10-Herpinia 6 1-1
HVCH 15-SCV'58 3 6-3
Oost
Zaterdag 4e klasse poule 8
UNI VV 4-UNI VV 2 0-1
Spero 2-SCE 2 2-1
Rood Wit 2-Achilles'29 2 2-3
Trekvogels 3-JVC Cuijk 2 11-0
Trekvogels 2-Groesbeekse Boys 2 1-4
De Treffers 3-DVOL 2 2-0-
Uitslagen Vrouwen
3e klasse F
Nooit Gedacht 2 vr-Gassel vr 2-0
DAW vr-Avesteyn vr 0-6
VOW vr-Nijnsel vr 3-1
Festilent vr-Gemert vr 8-1
EVVC vr-MVC vr 5-1
Vorstenbossche Boys vr-Constantia vr 4-4
4e klasse 002
Sparta'18 vr-Oranje Blauw 15 vr 4-0
Vitesse'08 vr-Mierlo Hout vr 3-2
Sparta'18 vr-Volharding vr 2-1
Venray vr-Olympia'18 vr 0-2
MVC'19 vr-Sporting ST vr 3-3
Bieslo vr-Oranje Blauw'15 vr 1-3
SHH vr-SJVV vr 3-5
4e klasse 003
Avanti'31 vr-Venray 2 vr 0-1
HBV vr-Juliana vr 2-0
Berghem Sport vr-Prinses Irene 2 vr 7-4
5e klasse 005
SBV vr-FC de Rakt vr 2-2
Maaskantse Boys vr-TOP vr 1-2
HVCH 2 vr-Someren 3 vr 4-0
Blauw Geel'38 vr-EVVC 2 vr 4-1
Margriet vr-Avesteyn 2 vr 5-0
5e klasse 006
SIOL/JVC Cuijk vr-DSV vr 3-0
SES-Achates vr 1-5
Vianen Vooruit vr-Festilent 2 vr 4-1
Estria vr-Hapse Boys 2 vr 1-1
De Zwaluw vr-DWSH'18 vr 3-2
Sambeek vr-Volkel vr 4-1
6e klasse 005
Volharding 2 vr-Montagnards vr 3-1
SSS'18 2 vr-ZSV 2 vr 2-2
Excellent vr-BVV'27 vr 6-0
Oostrum-Holthees Smakt vr 1-1
6e klasse 008
Nooit Gedacht 4 vr-Gassel 2 vr 0-5
DWSH'18 2 vr-DESO vr 2-2
DAW 2 vr-Gassel 2 vr 4-3
Herpinia vr-Nooit Gedacht 4 6-0
Achilles Reek vr-VCO vr 6-0
OSS'20 2 vr-Juliana 2 vr 3-3