Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen zondag 17 november 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Programma Voetbal Reserveteams en Vrouwen zondag 17 november 2019

  •   67 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Groene Ster 2-Venlosche Boys 2

Venray 2-Erp 2

HVCH 2-ZSV 2

Blauw Geel'38 2-UDI'19 2

Volharding 2-Someren 2

Gemert 2-Sparta'25 2

Reserve 2e klasse C

Merefeldia 2-Baarlo 2

Mifano 2-Sportclub Irene 2

Sparta'18 2-MMC Weert 2

Someren 4-Olympia'18 2

Bavos 2-HVCH 3

SSS'18 2-Volharding 3

Reserve 2e klasse D

Vianen Vooruit 2-Avanti'31 2

Schijndel 2-Volkel 2

HVCH 4-Festilent 2

DAW 2-Berghem Sport 2

Prinses Irene 2-Heeswijk 2

TOP 2-Boskant 2

Reserve 3e klasse H

UDI'19 5-Volkel 3

Constantia 2-DAW 3

Herpinia 2-Hapse Boys 2

OSS'20 3-Venhorst 2

Toxandria 2-Estria 2

Reserve 4e klasse 008

Venray 4-Leunen 2

SV United 2-Oostrum 2

Olympia'18 3-Achates 2

VVV'03 3-Wittenhorst 4

SSS'18 3-SVEB 2

Reserve 4e klasse 009

Vitesse'08 2-DWSH'18 2

Excellent 2-Elsendorp 2

De Zwaluw 2-Stormvogels'28 2

Montagnards 2-DEV Arcen 2

DSV 2-Hapse Boys 3

Achates 3-Heijen 2

Reserve 4e klasse 012

Blauw Geel'38 5-Volkel 4

Boekel Sport 4-FC Uden 2

Odiliapeel 2-SSA Vesta'18 3

SES 3-Gemert 4

Prinses Irene 3-SCMH 2

Handel 2-HVCH 8

Reserve 4e klasse 013

EVVC 3-HVCH 6

Prinses Irene 4-TOP 3

SES 2-Nooit Gedacht 3

DAW 4-SSA Vesta'19 2

Vorstenbossche Boys 2-Blauw Geel'38 6

FC Uden 3-WHV 2

Reserve 5e klasse 013

Wittenhorst 6-Meterik 3

SSS'18 4-SV United 3

FCV Venlo 5-Ysselsteyn 4

Oostrum 3-Volharding 4

Leunen 4-Venray 6

Reserve 5e klasse 019

Estria 3-Nulandia 6

UDI'19 8-SCV'58 2

Berghem Sport 4-Achilles Reek 2

FC Schadewijk 3-Herpinia 3

SSA Vestsa'19 4-OSS'20 5

Reserve 5e klasse 022

UDI'19 6-DSV 4

Venhorst 3-Olympia'18 4

Blauw Gedel'38 7-FC de Rakt 2

Festilent 3-VIOS'38 3

Schijndel 4-Gemert 5

Reserve 5e klasse 023

Achates 4-Constantia 3

JVC Cuijk 2-VIOS'38 2

VCA 2-Vitesse'08 3

GVV'57 2-Milsbeek 2

Sambeek 3-DSV 3

HBV 2-Juliana 3

Reserve 6e klasse 023

Oostrum 4-America 4

Hegelsom 3-Wittenhorst 9

Venray 8-Resia 2

SVOC'01 2-SV United 4

Volharding 7-Melderslo 5

Reserve 6e klasse 024

Wittenhorst 7-Stormvogels'28 3

Montagnards 3-Sambeek 3

Holthees Smakt 2-Merselo 2

Venray 10-DSV 6

Olympia'18 6-HRC'27 3

Reserve 6e klasse 025

Volharding 6-Sambeek 4

DSV 5-SSS'18 5

Merselo 3-Excellent 3

SVS 2-Olympia'18 5

Menos 2-Venray 12

Elsendorp 3-Fiducia 2

Reserve 6e klasse 026

SIOL 3-Astrantia 2

Toxandria 4-DWSH'18 5

HBV 3-Hapse Boys 5

Vianen Vooruit 4-De Zwaluw 3

Estria 6-Gassel 4

Vitesse'08 5-Juliana 4

Reserve 6e klasse 027

De Zwaluw 4-SIOL 2

Toxandria 3-Heijen 3

VCA 3-Vitesse'08 4

Gassel 3-HRC'27 2

DWSH'18 4-Vianen Vooruit 3

Reserve 6e klasse 028

Fiducia 3-De Zwaluw 5

Westerbeekse Boys-Achates 5

Excellent 4-Milsbeek 3

Olympia'18 7-Venray 13

Sambeek 5-Heijen 4

HBV 4-DSV 7

Reserve 6e klasse 037

Venhorst 5-Odsiliapeel 4

Volkel 7-Constantia 4

DWSH'18 6-Handel 4

Juliana 5-VCO 3

Boekel Sport 9-Menos 3

FC de Rakt 8-HBV 5

Reserve 6e klasse 038

Boekel Sport 7-FC Uden 7

FC de Rakt 7-VCO 2

DWSH'18 3-Handel 5

Festilent 8-SES 5

Venhorst 4-Volkel 8

UDI'19 11-Gemert 11

Reserve 6e klasse 039

Achilles Reek 3-DAW 6

SES 4-TOP 6

OKSV 2-GVV'57 4

Estria 4-Gassel 2

UDI'19 17-Hapse Boys 4

Reserve 6e klasse 047

Prinses Irene 6-HVCH 15

Herpinia 6-SBV 3

SSA Vesta'19 5-DAW 10

SCV'58 3-Margriet 6

Nooit Gedacht 6-Estria 5

Programma Vrouwen

3e klasse F

MVC vr-Festilent vr

Constantia vr-DAW vr

Nijnsel vr-Vorstenbossche Boys vr

Gemert vr-Nooit Gedacht 2 vr

Avesteyn vr-EVVC vr

Gassel vr-VOW vr

4e klasse 002

Oranje Blauw'15 vr-Venray vr

SJVV vr-MVC'19 vr

Sporting ST vr-Bieslo vr

Mierlo Hout vr-Sparta'18 vr

Volharding vr-SHH vr

Olympia'18 vr-Vitesse'08 vr

4e klasse 003

Venray 2 vr-OSS'20 vr (14-11)

Olympia'18 2 vr-Nulandia vr

Berghem Sport vr-Venray 2 vr

NLC'03 vr-Prinses Irene 2 vr

5e klasse 005

Someren 3 vr-Margriet vr

Avesteyn 2 vr-SBV vr

EVVC 2 vr-Maaskantse Boys vr

FC de Rakt vr-Vorstenbossche Boys 2 vr

TOP vr-HVCH 2 vr

5e klasse 006

Festilent 2 vr-De Zwaluw vr

Achates vr-Vianen Vooruit vr

DWSH'18 vr-SIOL/JVC Cuijk vr

Hapse Boys 2 vr-SES vr

Volkel vr-Estria vr

DSV vr-Sambeek vr

6e klasse 005

Holthees Smakt vr-SSS'18 2 vr

ZSV vr 2-HRC'27 vr

Montagnards vr-Oostrum vr

6e klasse 008

Nooit Gedacht 4 vr-Constantia 2 vr

Gassel 2 vr-Herpinia vr

VCO vr-DWSH'18 2 vr

Juliana 2 vr-DAW 2 vr

DESO vr-OSS'20 2 vr


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>