Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 17 november 2019
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo kliknieuws.nl/maasdriehoek

Uitslagen Voetbal Reserveteams en Vrouwen 17 november 2019

  •   54 keer gelezen   Voetbal

Reserve Hoofdklasse HK

Groene Ster 2-Venlosche Boys 2 1-0

Venray 2-Erp 2 0-5

HVCH 2-ZSV 2 3-1

Blauw Geel'38 2-UDI'19 2 0-2

Volharding 2-Someren 2 2-1

Gemert 2-Sparta'25 2 3-2

Reserve 2e klasse C

Merefeldia 2-Baarlo 2 0-3

Mifano 2-Sportclub Irene 2 1-0

Sparta'18 2-MMC Weert 2 2-0

Someren 4-Olympia'18 2 1-2

Bavos 2-HVCH 3 0-0

SSS'18 2-Volharding 3 1-1

Reserve 2e klasse D

Vianen Vooruit 2-Avanti'31 2 0-5

Schijndel 2-Volkel 2 1-1

HVCH 4-Festilent 2 5-2

DAW 2-Berghem Sport 2 1-3

Prinses Irene 2-Heeswijk 2 2-2

TOP 2-Boskant 2 4-0

Reserve 3e klasse H

UDI'19 5-Volkel 3 4-2

Constantia 2-DAW 3 1-2

Herpinia 2-Hapse Boys 2 3-2

OSS'20 3-Venhorst 2 5-0

Toxandria 2-Estria 2 3-3

Reserve 4e klasse 008

Venray 4-Leunen 2 4-5

SV United 2-Oostrum 2 3-2

Olympia'18 3-Achates 2 2-0

VVV'03 3-Wittenhorst 4 3-4

SSS'18 3-SVEB 2 0-4

Reserve 4e klasse 009

Vitesse'08 2-DWSH'18 2 8-3

Excellent 2-Elsendorp 2 2-2

De Zwaluw 2-Stormvogels'28 2 2-1

Montagnards 2-DEV Arcen 2 gestaakt

DSV 2-Hapse Boys 3 4-1

Achates 3-Heijen 2 1-5

Reserve 4e klasse 012

Blauw Geel'38 5-Volkel 4 3-3

Boekel Sport 4-FC Uden 2 3-1

Odiliapeel 2-SSA Vesta'18 3 2-4

SES 3-Gemert 3-3

Prinses Irene 3-SCMH 2 1-1

Handel 2-HVCH 8 1-0

Reserve 4e klasse 013

EVVC 3-HVCH 6 2-1

Prinses Irene 4-TOP 3 3-1

SES 2-Nooit Gedacht 3 0-2

DAW 4-SSA Vesta'19 2 1-0

Vorstenbossche Boys 2-Blauw Geel'38 6 3-1

FC Uden 3-WHV 2 3-2

Reserve 5e klasse 013

SSS'18 4-SV United 3 1-12

FCV Venlo 5-Ysselsteyn 4 6-2

Oostrum 3-Volharding 4 10-4

Leunen 4-Venray 6 2-7

Reserve 5e klasse 019

Estria 3-Nulandia 6 6-2

UDI'19 8-SCV'58 2 3-5

Berghem Sport 4-Achilles Reek 2 0-7

FC Schadewijk 3-Herpinia 3 5-7

SSA Vestsa'19 4-OSS'20 5 5-8

Reserve 5e klasse 022

UDI'19 6-DSV 4 17-2

Venhorst 3-Olympia'18 4 2-2

Blauw Gedel'38 7-FC de Rakt 2 4-1

Festilent 3-VIOS'38 3 4-0

Schijndel 4-Gemert 5 2-0

Reserve 5e klasse 023

Achates 4-Constantia 3 8-1

JVC Cuijk 2-VIOS'38 2 2-1

VCA 2-Vitesse'08 3 1-4

Sambeek 3-DSV 3 4-1

HBV 2-Juliana 3 5-4

Reserve 6e klasse 023

Oostrum 4-America 4 4-1

Hegelsom 3-Wittenhorst 9 5-2

Venray 8-Resia 2 5-0

SVOC'01 2-SV United 4 3-1

Volharding 7-Melderslo 5`1-0

Reserve 6e klasse 024

Montagnards 3-Sambeek 3 2-5

Holthees Smakt 2-Merselo 2 0-3

Venray 10-DSV 6 7-0

Olympia'18 6-HRC'27 3 5-0

Reserve 6e klasse 025

Volharding 6-Sambeek 4 3-4

DSV 5-SSS'18 5 5-0

Merselo 3-Excellent 3 3-0

SVS 2-Olympia'18 5 2-3

Menos 2-Venray 12 1-5

Elsendorp 3-Fiducia 2 0-8

Reserve 6e klasse 026

SIOL 3-Astrantia 2 1-0

Toxandria 4-DWSH'18 5 1-3

HBV 3-Hapse Boys 5 3-0

Vianen Vooruit 4-De Zwaluw 3 1-5

Estria 6-Gassel 4 1-3

Vitesse'08 5-Juliana 4 2-2

Reserve 6e klasse 027

De Zwaluw 4-SIOL 2 0-10

Toxandria 3-Heijen 3 10-2

VCA 3-Vitesse'08 4 9-1

Gassel 3-HRC'27 2 0-3

Reserve 6e klasse 028

Fiducia 3-De Zwaluw 5 4-3 

Westerbeekse Boys-Achates 5 0-3

Excellent 4-Milsbeek 3 1-2

Sambeek 5-Heijen 4 2-9

HBV 4-DSV 7 3-0

Reserve 6e klasse 037

Venhorst 5-Odsiliapeel 4 2-4

Volkel 7-Constantia 4 8-1

DWSH'18 6-Handel 4 8-4

Juliana 5-VCO 3 2-0

Boekel Sport 9-Menos 3 4-0

Reserve 6e klasse 038

Boekel Sport 7-FC Uden 7 2-1

FC de Rakt 7-VCO 2 2-0

DWSH'18 3-Handel 5 1-3

Festilent 8-SES 5 4-2

Venhorst 4-Volkel 8 2-4

UDI'19 11-Gemert 11 2-9

Reserve 6e klasse 039

Achilles Reek 3-DAW 6 0-8

SES 4-TOP 6 2-2

OKSV 2-GVV'57 4 0-3

Estria 4-Gassel 2 1-2

UDI'19 17-Hapse Boys 4 0-6

Reserve 6e klasse 047

Prinses Irene 6-HVCH 15 1-7

SSA Vesta'19 5-DAW 10 2-2

SCV'58 3-Margriet 6 1-3

Nooit Gedacht 6-Estria 5 3-0

Oost

Zaterdag Reserve 4e klasse Poule 8

UNI VV 4-Trekvogels 3 4-4

UNI VV 2-Groesbeekse Boys 2 3-1

SCE 2-Achilles'29 2 4-0

DVOL 2-Rood Wit 2 2-4

De Treffers 3-Trekvogels 2 1-0

Spero 2-JVC Cuijk 2 14-0

Uitslagen Vrouwen

3e klasse F

MVC vr-Festilent vr 0-4

Constantia vr-DAW vr 3-1

Gemert vr-Nooit Gedacht 2 vr 2-4

Avesteyn vr-EVVC vr 0-1

Gassel vr-VOW vr 3-2

4e klasse 002

Oranje Blauw'15 vr-Venray vr 1-0

SJVV vr-MVC'19 vr 4-1

Sporting ST vr-Bieslo vr 4-0

Volharding vr-SHH vr 0-5

4e klasse 003

Venray 2 vr-OSS'20 vr 0-2

Olympia'18 2 vr-Nulandia vr 0-0

5e klasse 005

Someren 3 vr-Margriet vr 0-4

Avesteyn 2 vr-SBV vr 2-2

EVVC 2 vr-Maaskantse Boys vr 0-0

FC de Rakt vr-Vorstenbossche Boys 2 vr 2-4

TOP vr-HVCH 2 vr 0-2

5e klasse 006

Festilent 2 vr-De Zwaluw vr 2-2

Achates vr-Vianen Vooruit vr 3-3

DWSH'18 vr-SIOL/JVC Cuijk vr 2-1

Hapse Boys 2 vr-SES vr 0-13

Volkel vr-Estria vr 0-2

DSV vr-Sambeek vr 1-5

6e klasse 005

Holthees Smakt vr-SSS'18 2 vr 3-4

ZSV vr 2-HRC'27 vr 0-3

6e klasse 008

Nooit Gedacht 4 vr-Constantia 2 vr 2-2

Gassel 2 vr-Herpinia vr 2-0

Juliana 2 vr-DAW 2 vr 3-2

DESO vr-OSS'20 2 vr 1-6


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5087617&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5092957&size=160x600&promo_sizes=120x600&promo_alignment=center&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=10661552&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5099673&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=kliknieuws.nl/maasdriehoek&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=582,583" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>